فال روزانه 1 تیر 1399

فال روزانه 1 تیر 1399 فال روزانه 1 تیر 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 1 تیر 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 1 تیر ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین امروز برای شروع رابطه های جدید، از شراکت کاری گرفته تا دوستی و یا روابط عاطفی جدید، زمان بسیار خوبی به نظر می رسد. اگر شخصی که برایتان آشناست با پیشنهادی جدید به سراغتان آمد با ذهنی باز حرف های او را گوش کنید. همه ی جوانب را در نظر گرفته و خطرات احتمالی را بررسی کنید، اما بیش از حد هم احتیاط نکنید، چون شما در زمانی بسیار خوب برای شروع کارهای تازه به سر می برید. ثروت و موفقیت دارند به شما روی می آورند. چشم و گوشتان را خوب باز کنید و حواستان به فرصت هایی که در اختیارتان قرار می گیرند باشد. خودتان را برای شنیدن خبرهایی مهم از عشقتان آماده کنید.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت شما از بلاتکلیفی متنفرید، به همین دلیل تمام سعی خود را به کار می برید تا شرایط را ثابت نگهدارید. شما در شرایط سختی به سر می برید زیرا باید خودتان را یک بار و برای همیشه ثابت کنید اما این دلیلی برای رهایی و فرار از آن نیست. به خوبی بخوابید، ورزش کنید، غذای سالم مصرف کنید تا انرژی لازم را برای نبردی پیروزمندانه به دست آورید. امروز همان روزی است که در رویاهای خود انتظارش را می کشیدید. شریک زندگی شما با هدیه و قلبی پر از عشق به سمت تان خواهد آمد. اگر درخواستی از او دارید، بهتر است همین حالا بیان کنید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد شما امروز تمام سختی هایی که در این چند وقت اخیر پشت سر گذاشته اید را فراموش کرده اید و انرژی بی نظیری را در وجود خود احساس می کنید که باعث شده حس کنید از پس انجام هر کاری به راحتی برخواهید آمد. این فرصت را به سادگی از دست ندهید و اگر قصد شروع کار جدیدی را داشته اید و یا مدت ها دوست داشته اید هنر جدیدی را یاد بگیرید همین امروز آستین هایتان را بالا زده و دست به کار شوید. امروز ممکن است برخی از دوستان و اطرافیانتان قصد داشته باشند شما را در انجام کارهایی که علاقه ی چندانی به آنها ندارید با خود همراه کنند. اجازه ندهیددوستی و صمیمیت با دیگران فرصت سوء استفاده از شما را به آنها بدهد.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر فعالیت های گروهی یا رویداد های اجتماعی در محل زندگیتان شما را با افراد جدید و جالبی آشنا خواهند کرد. چه بسا شما با آنها رابطه دوستی برقرار کنید. اهداف مشترک شما و آنها و همچنین علایق مشترکتان ممکن است برنامه هایی را پی ریزی کنند که منجر به شروع پروژه های بلند پروازانه ای خواهند شد. اگر همه اعضای گروه کارهایشان را با جدیت انجام دهند، هر آنچه با حمایت آنها انجام می دهید به احتمال زیاد به موفقیت شما ختم خواهد شد. عصر امروز سعی کنید با شریک زندگیتان وقتتان را به شادی بگذرانید و برای تفریح بیرون بروید. صبر شما در مواجهه با مشکلات بسیار زیاد است پس کارهایتان را با صبر و حوصله انجام دهید .


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد خودتان را برای تغییرات زیادی که قرار است در محیط اطرافتان به وجود بیایند آماده کنید، اما خیالتان از این بابت راحت باشد که این تغییرات، حتی اگر در نگاه اول این طور به نظر نرسد، در نهایت به نفع شما خواهند بود. کسب و کارهای جدیدی دارند راه اندازی می شوند، افراد جدیدی وارد زندگیتان می شوند و برخی تعمیرات و بازسازی ها بالاخره دارند انجام می شوند. صحبت کردن در مورد این اتفاقات امروز وقت زیادی از شما خواهد گرفت و اخبار مربوط به آنها را از طریق تلفن با عزیزانتان در میان خواهید گذاشت. امروز از طریق یک نامه، ایمیل و یا تماس تلفنی یک پیشنهاد هیجان انگیز به شما و یا یکی از نزدیکانان خواهد شد.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور امروز انرژی شما خیلی بیشتر از حالت عادی شده است و آنقدر سرحال و پرانرژی شده اید که مدت ها از آخرین باری که چنین احساسی داشته اید می گذرد. این طوری به نظر می رسد که شما دارید شروع تازه ای را تجربه می کنید و این فرصت به شما داده شده است تا با نگاهی نو به همه چیز نگاه کنید. یادتان باشد که اگر می خواهید امروز پیروز و موفق باشید باید حساسیتی بیش از همیشه داشته باشید. اگر قرار بوده است کاری را به انجام برسانید که هنوز چند روز برای تکمیل آن فرصت دارید به شما توصیه می شود که همین امروز آن را به انجام برسانید و منتظر فرا رسیدن موعد نهایی نباشید. ممکن است روزهای آینده به اندازه ی امروز خوش شانس نباشید.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر امروز در مکالمه تان با فردی، دچار توهم و گیجی می شوید. لازم نیست که در چنین روزی حرف های دیگران را موشکافی کنید. هر چه ساده تر از آنها بگذرید، اعصاب خودتان آرام تر خواهد بود. به زودی حقایق برایتان روشن می شود و ذهن شما هم آرام می گیرد. مسائل مالی ذهن تان را درگیر کرده است اما نگران نباشید زیرا به زودی نتیجه یکی از کارهایتان را خواهید گرفت. در روابط عاطفی تان باز هم رفتارهای گذشته را تکرار می کنید اما خیلی زود هم پشیمان می شوید. از این رو ممکن است فرصت هایی که در مقابل تان قرار می گیرد را از دست دهید. بنابراین بهتر است که امروز بیشتر مراقب رفتارهایتان باشید.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز احساس می کنید که انگار در یک دام گرفتار شده اید. از طرفی دوستانتان سعی دارند شما را تحت تأثیر قرار داده و به سمتی که خودشان می خواهند بکشانند، از طرفی هم خانواده تان شما را با باورهای دیگری پرورش داده اند و انتظار دارند که به آنها وفادار باشید. شما در برابر هر یک از این دو سعی دارید نقابی را به چهره بزنید که از شما انتظار می رود، اما این کار در نهایت باعث خواهد شد که خود واقعیتان را فراموش کنید. اکنون زمان آن رسیده که تصمیم خودتان را در این مورد بگیرید، یادتان باشد که واقعیت تنها راه فرار شما خواهد بود. شما فکر می کنید که برخی از نیازهایتان را نمی توانید به راحتی برآورده کنید، اما سکوت کردن در مورد آنها راه حل خوبی نخواهد بود.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر اگرچه از این که کارهای خود را به تنهایی انجام می دهید، راضی هستید اما امروز وقت آن است تا در فعالیت های گروهی شرکت کنید. ممکن است برخی از دوستان تان شما را به خانه خود یا به رستورانی دعوت کنند، دعوت آن را بپذیرید زیرا لحظات خوب و خاطره انگیزی را برایتان رقم خواهد زد که بر روحیه تان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. اگر پیش روی خود دو راهی های زیادی را می بینید و قادر به تصمیم گیری نیستید، کمی تامل کنید و قبل از اقدام به هر کاری با افراد با تجربه مشورت کنید. برای آرامش خاطر ورزش را به شما پیشنهاد می کنیم.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی به دنبال تغییراتی جدید در زندگی تان هستید اما حتی اگر در این راه موفق نشدید، نگران نشوید زیرا به زودی برای رسیدن به اهداف تان زمان بیشتری نیاز دارید. اگر در مورد مسائل مالی به مشکل بر خورده اید، نگران نشوید زیرا موقتی است. هر چه اطلاعات تان را بیشتر کنید، نتیجه ای که خواهید گرفت نیز بهتر خواهد بود. شریک زندگی شما برخلاف تمایل تان، بر مسئله ای اصرار می ورزد، از آنجا که هیچکدام از شما در حال حاضر آمادگی شنیدن حقیقت را ندارید، گفتگو در مورد آن را به روز دیگری موکول کنید.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن امروز به طور کلی خوشبین هستید ولی یک نیروی قوی از درون شما را به سمت واقع بینی سوق می دهد و سعی دارد شما را از خوش بین بودن بیش از حد دور کند. از طرف دیگر ممکن است یک نفر شادی و نشاطی که در آغاز روز دارید را با عصبانی کردنتان از شما بگیرد. سعی کنید کنترل خود را حفظ کنید و از رفتار های پرخاشگرانه و خشن پرهیز کنید چون این چیزی است که دشمنان شما به دنبال آن هستند تا شما را فردی خشن و منزوی نشان دهند. تنها راه برای گریز از این درگیری ها این است که بیشتر در مورد کارهایی که انجام می دهید فکر کنید و واقع بین تر باشید. همیشه همه چیز همان طوری که ما دلمان می خواهد پیش نمی رود.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند منتظر خبری هستید اما هنوز به دست تان نرسیده است اما خیلی نگران نباشید زیرا به زودی به آنچه می خواهید، می رسید. اگر مجرد هستید و به دنبال شریکی برای زندگی تان می گردید، امروز زمان خوبی ست زیرا با آدمهای زیادی در تماس خواهید بود، بنابراین خوب به اطراف تان دقت کنید و نشانه ها را دریابید. به زودی تغییری در محل کارتان رخ می دهد که در ابتدا برایتان ناراحت کننده اما پس از آن می فهمید که به نفع تان خواهد بود.