ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با نساجی/ گل محمدی ریسک نمی کند

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با نساجی/ گل محمدی ریسک نمی کند ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با نساجی/ گل محمدی ریسک نمی کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای آخرین بازی تیمش در لیگ برتر فصل جاری قبل از بازی‌های آسیایی هدفی جز کسب سه امتیاز ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۸:۵۰ امروز پنجشنبه میزبان نساجی مازندران در بیستمین هفته رقابت‌های لیگ برتر است. قهرمان فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر پس از این دیدار راهی کشور هند می‌شود تا بازی‌های گروه e را بطور متمرکز در این کشور برگزار کند.

پرسپولیس که تا پایان هفته نوزدهم با دو امتیاز کمتر نسبت به سپاهان اصفهان ۴۰ امتیازی، در رده دوم جدول حضور دارد برای ماندن در کورس قهرمانی چاره‌ای جز کسب پیروزی ندارد. بردی که می‌تواند پرسپولیس را با آرامش هرچه بیشتر راهی کشور هند کند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس قصد دارد بار دیگر حامد لک را در چارچوب دروازه تیمش نگه دارد. او با توجه به غیبت فرشاد فرجی به علت ابتلا به کرونا بار دیگر از زوج سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان در قلب دفاع استفاده می‌کند.

سیامک نعمتی که در بازی قبلی سرخ‌ها نیمکت نشین بود احتمال دارد جای مهدی شیری را در دفاع راست بگیرد. سعید آقایی نیز همچنان به عنوان دفاع چپ بازی خواهد کرد.

سرخ‌ها در خط هافبک با بازگشت احمد نورالهی کار خود را پیش می‌برند. این تیم میلاد سرلک و امید عالیشاه و مهدی ترابی را نیز همچنان در کمر بند میانی خود حفظ خواهد کرد.

مهم‌ترین موضوع برای یحیی ارتقای سطح کیفی خط حمله خود است. بازگشت عیسی آل کثیر به تمرینات این تیم پس از گذراندن ۶ ماه محرومیت می‌تواند اسم او را در کنار شهریار مغانلو در خط حمله قرار دهد اما سرمربی سرخ‌ها در استفاده از آل کثیر همچنان ریسک نمی‌کند و می‌خواهد او را به عنوان بازیکن جانشین در نیمه دوم بازی دهد.

بنابراین وحید امیری بار دیگر در کنار شهریار مغانلو بازی خواهد کرد تا گل محمدی که به دلیل دریافت چهار کارت زرد از حضور روی نیمکت پرسپولیس محروم است به تماشای بازی شاگردان خود از جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی بنشیند.

این متن در مهر نیوز منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.