به گفته مدیرعامل باشگاه استقلال محرومیت استقلال از سوی فیفا صحت ندارد

به گفته مدیرعامل باشگاه استقلال محرومیت استقلال از سوی فیفا صحت ندارد به گفته مدیرعامل باشگاه استقلال محرومیت استقلال از سوی فیفا صحت ندارد

تهران- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اینکه باشگاه استقلال با حکم فدراسیون بین‌الملی فوتبال (فیفا) از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است، صحت ندارد.

«احمد سعادتمند» امروز در واکنش به خبر محرومیت استقلال از سوی فدراسیون بین‌الملی فوتبال(فیفا) اظهار داشت: باشگاه استقلال پرونده‌های زیادی در فیفا داشت که موفق شدیم ۶ پرونده را از طریق مطالبات خود در فیفا پرداخت کنیم.

وی افزود: طلب بویان نایدنوف یکی از این پرونده‌هاست و باید پول او را بدهیم. در حال حاضر ۹۰ درصد مطالبات وی آماده است و بقیه این پول را فراهم خواهیم کرد.

سعادتمند خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال در حدود ۶۰۰ هزار دلار به (وینفرد) شفر بدهکار است و روز گذشته به ما ابلاغ شد ۳۰روز فرصت داریم که این بدهی را پرداخت کنیم.

مدیرعامل استقلال در پایان گفت: باشگاه استقلال مشکلی برای پرداخت بدهی‌ها ندارد اما تفاوت ارز باعث شده است تا دچار مشکل شویم. برای پرداخت مطالبات شفر و بویان باید ۹۰۰ هزار دلار پول بدهیم و اینکه در حال حاضر محروم شده‌ایم به دور از واقعیت بوده و صحت ندارد.

 
این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.