فال روزانه 28 تیر 1399

فال روزانه 28 تیر 1399 فال روزانه 28 تیر 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 28 تیر 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 28 تیر ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین امروز وقت آن رسیده است که دست از تلاش برای رسیدن به هدفتان برداشته و یک قدم عقب تر بایستید و چشم انداز پیش رویتان را نگاه کرده و ببینید چه کارها کرده اید و حالا به کجا رسیده اید و چقدر تا رسیدن به مقصد نهایی باقی مانده است و چه کارهایی باید انجام شوند. اگر خوب به عملکرد خود دقت کنید خواهید دید که برای خودتان کم گذاشته اید و به اندازه ی کافی وقت برای تفریح و استراحتتان کنار نگذاشته اید و اگر کمی بیشتر دقت کنید خواهید دید که این موضوع روی عملکردتان تأثیراتی منفی داشته است. شما شدیدا به تعامل با دیگران، سفر، رفتن به سینما و تئاتر، تفریح و استراحت دادن به ذهنتان نیاز دارید.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز شما زمان زیادی را با مطالعه در مورد مفاهیم معنوی، اتفاقات تاریخی و یا فرهنگ های خارجی خواهید گذراند. در حال حاضر ذهن شما بسیار قوی شده است و در نتیجه مطالب را خیلی سریعتر از حالت عادی یاد می گیرید و به ذهن خود می سپارید. در پایان روز شما اطلاعات خیلی زیادی را به دست آورده اید، اما اگر به خودتان استراحت نداده باشید و بیش از اندازه به چشم هایتان فشار آورده باشید احتمال اینکه به چشم درد و سر درد دچار شوید خیلی زیاد خواهد بود. درست است که شما حال و حوصله ی بحث کردن با دیگران را ندارید ، اما نباید به سادگی و بی آنکه به آنها بگویید چه در سرتان می گذرد تسلیم حرف ها و تصمیماتشان شوید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد امروز یک نفر به دیدارتان خواهد آمد و خبرهای داغی برایتان می آورد. شاید این شخص خبر ازدواج یا طلاق یک نفر یا درگیری خانوادگی بین برخی آشنایانتان را برای شما آورده باشد. شما معمولا کسی نیستید که به غیبت و حرف های خاله زنکی اهمیت بدهید، اما مهمانتان می تواند آنقدر قانع کننده و با اطمینان صحبت کند که تمام حرف هایش را باور کنید. حتما نسبت به آنچه می شنوید شک کنید! شاید تمام چیزهایی که می شنوید دروغ نباشند، اما تمام حقیقت نیز نیستند. تا زمانی که خودتان با افرادی که در مورد آنها صحبت شده روبرو نشده اید و از صحت این اخبار اطمینان پیدا نکرده اید هیچ چیز را قبول نکنید.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر امروز خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد، اما مانعی سر راهتان قرار گرفته است. به نظر می رسد که چیزی و یا شخصی نمی خواهد شما مسیری که در پیش گرفته اید را ادامه دهید. شاید این شخص نگران آن باشد که شما به جهتی کشیده شوید که با افکار و عقاید او هماهنگ نیست و رابطه تان به خطر بیفتد. با این حال شما باید کنترل اوضاع را در دست گرفته و اجازه ندهید کسی به زور شما را در مسیری قرار دهد که خودتان نمی خواهید. کارهایی که باید در خانه انجام بدهید با برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید تداخل دارند اما شما باید به خانه و خانواده تان هم اهمیت دهید و نمی شود فقط به برنامه های خودتان اولویت بدهید.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد امروز از آن روزهایی است که شما با اشاره ای ممکن است از عصبانیت منفجر شوید. کافی است یک نفر به طور تصادفی به شما طعنه بزند تا در کسری از ثانیه چنان واکنش تندی از خود نشان دهید که خودتان هم باورتان نشود. بی توجهی و بی احتیاطی از جانب دیگران از آن چیزهایی نیست که شما تحمل آن را داشته باشید. با این حال به شما توصیه می شود که تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا به اعصابتان مسلط باشید و مخصوصا وقتی در حال رانندگی هستید کارهایی نکنید که ممکن است بعدا باعث پشیمانی شما شوند. اگر می خواهید به سفر بروید حتما قبل از هر کاری ماشینتان را به تعمیرگاه برده و از درست بودن آن مطمئن شوید.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور امروز خیلی خوب می توانید متوجه شوید که چه کسی دارد بهانه های بیهوده برایتان می آورد و نگاه نافذتان آنها را مضطرب و عصبی خواهد کرد. شما امروز خیلی در رابطه با حدس هایتان دقیق هستید و به خوبی به واقعیت امر پی می برید، اما چنانچه در مطرح کردن موضوعی حساس رفتار نادرستی داشته باشید، اوضاع را از آنچه که هست بدتر خواهید کرد. شما خیلی راحت حاضرید از حق و حقوق خودتان به خاطر دیگران بگذرید و یا هر فداکاری دیگری برای عزیزانتان بکنید. امروز هم این احساس شما می تواند باعث شود خودتان را درگیر یک رابطه عاطفی کنید که هیچ ارتباطی با شما ندارد، بهتر است خودتان را کنار بکشید و بگذارید دیگران مشکل خودشان را حل کنند.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر امروز آتشی نامرئی در درون شما شعله ور شده است که به شما قدرت و انرژی فوق العاده ای بخشیده است. این انرژی حتی اطرافیانتان را هم تحت تأثیر قرار داده است و می توانید به آنها هم انرژی و انگیزه بدهید. سعی کنید از این انرژی بیشترین بهره ی ممکن را ببرید، در غیر این صورت آن را برای همیشه و یا حداقل برای مدتی طولانی از دست خواهید داد. یک جایی در دنیای شما تنش و چالش در حال شکل گرفتن است، شاید مشخص نباشد و حتی خیلی بزرگ هم نباشد، اما هست. اما خوشبختانه شما برای رویارویی برای آن آمادگی لازم را دارید و سیاست و ذکاوت شما به بهترین شکل ممکن در خدمتتان است.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان شام موضوعاتی که اهمیت چندانی ندارند را جدی گرفته اید، از این رو روزگار را به کامتان تلخ کرده اید. بهتر است که در این باره تجدید نظر کنید. هر چه زندگی را ساده تر بگیرید، آسان تر برایتان خواهد گذشت. فردی را از زندگی تان بیرون انداخته اید اما حال دوست دارید که با او بار دیگر در ارتباط باشید. اگر هم منطق و هم احساسات تان این کار را تایید می کند، درنگ نکنید. در مورد رفتارهای اطرافیان تان در چنین روزی، بهتر است که دست از قضاوت زود هنگام بردارید.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر فکرتان بهم ریخته طوری که احساس می کنید در آنها غرق شده اید. نگذارید این افکار انرژی شما را بگیرند و نگران تان کنند زیرا هیچ کدام شان هنوز واقعیت ندارند. بهتر است چند قدم به عقب بردارید و شرایط خودتان را از دور و بار دیگر مرور کنید. این کار به شما کمک می کند تا به افکارتان نظم بیشتری دهید. مشورت با خانواده یا یک دوست مورد اعتماد نیز می تواند از سنگینی که بر دوش تان است بکاهد. اگه برنامه سفری دارید از همین حالا برای آن برنامه ریزی کنید.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی همه این را به خوبی می دانند که اگر بخواهید کاری را انجام دهید یا چیزی را به دست بیاورید هیچ چیز نمی تواند جلویتان را بگیرد. به شرط آن که اطرافیانتان نیز با شما همراه باشند، خود شما هم از آنچه می توانید به انجام برسانید شگفت زده خواهید شد. با این حال، در این میان کارهایی هم خواهید داشت که چندان برایتان جذاب نیستند و کمک گرفتن از اطرافیانتان باعث خواهد شد خیلی زودتر از شر آنها خلاص شوید. امروز شما خیلی خوب می دانید که چه کسانی برایتان اهمیت بیشتری دارند، اما نگران اختلاف نظرهایی هستید که بین شما و آنها وجود دارند. شما می توایند با داشتن مکالمه ای همراه با منطق و آرامش از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری کنید.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن امروز زیبایی ها شما را به سوی خودتان جذب می کنند و همین موضوع ممکن است میل زیادی به خرید کردن در شما ایجاد کند و بخواهید هر چیز زیبایی که می بینید را صاحب شوید. راستش این می تواند باعث شود که روز خوبی برای خرید کردن باشد، اما به شرطی که مواظب باشید در خرج کردن زیاده روی نکنید. ارزش شما به اسباب بازی های گران قیمتی نیست که دارید، پس کمی بیشتر مواظب جیبتان باشید. تازه اول ماه است و اگر حواستان را خوب جمع نکنید هنوز ماه به نیمه نرسیده است تمام حقوقتان را خرج خواهید کرد. امروز بعد از تمام شدن کارهای روزمره هر چه زودتر به خانه بروید و یک شام خیلی خوشمزه برای همسرتان بپزید و او را غافلگیر کنید.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند شما همیشه خودتان را به عنوان فردی توانا و باهوش قبول داشته اید، اما موفقیت های اخیری که در زمینه ی حرفه ای و اقتصادی داشته اید باعث شده اند به وجود استعدادها و توانایی هایی در خودتان پی ببرید که تا کنون از آنها بی خبر بوده اید. شما دوره ای بی نظیر را پشت سر گذاشته اید که در آن نه تنها پیشرفت و موفقیت را تجربه کرده اید و وضع مالی خود را بهبود بخشیده اید، بلکه به شناختی بهتر از خود نیز دست پیدا کرده اید. قربانی ترس های قدیمی خود نشوید و توانایی هایتان را دست کم نگیرید، شما می توانید خیلی موفق تر از آن چیزی باشید که در حال حاضر هستید.