مانور موتور سوار خوب در شمال تهران برگزار می شود

مانور موتور سوار خوب در شمال تهران برگزار می شود مانور موتور سوار خوب در شمال تهران برگزار می شود

دومین مانور موتور سوار خوب با هدف ارتقا فرهنگ موتور سواری و رعایت اصول ایمنی، با حضور موتورسواران در شمال تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک، اظهار کرد: به منظور آشناسازی شهروندان و موتور سوارن به استفاده ایمن و قانونمند از موتور سیکلت، کمک به رشد کیفی و ترویج فرهنگ رانندگی و موتورسواری خوب، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی درباره بی نظمی‌ها و قانون شکنی ها و ارتقا روحیه مشارکت پذیری در شهروندان و حق اعتراض به رفتارهای پر خطر موتورسواران، با همکاری معاونت‌های حمل و نقل و ترافیک و امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، دومین مانور این پویش در روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در بلوار شهید اندرزگو برگزار می‌شود.

وی افزود: مانور موتور سوار خوب با همکاری و مشارکت پلیس راهور، اورژانس و دستگاه‌های مرتبط منطقه در چارچوب پروتکل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، در محور پرتردد ۳۵ متری قیطریه تا در ورودی پارک قیطریه توسط موتور سواران ساکن در شمال تهران به صورت حرکتی نمادین اجرا خواهد شد.

موسوی با اشاره به برنامه‌های مختلف این پویش گفت: تبلیغات شهری و محیطی، انتشار تولیدات آموزشی _ رسانه‌ای در رسانه‌های اجتماعی و فضای مجازی، برگزاری کارگاه آموزشی آنلاین، برگزاری مسابقات هنری و برپایی ایستگاه‌های آموزش با عنوان تلنگر از برنامه‌های اجرایی این پویش است.

گفتنی است این پویش همزمان با روز ملی حمل و نقل از ۲۶ آذر ۱۳۹۹ آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت که فاز اول این مانور در ۳۰ دی ماه سال گذشته در خیابان پاسداران، چهار راه فرمانیه با آموزش به موتورسواران، پیرامون پویش موتور سوار خوب برگزار شد.

این متن در مهر نیوز منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.