فال روزانه 29 تیر 1399

فال روزانه 29 تیر 1399 فال روزانه 29 تیر 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 29 تیر 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 29 تیر ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین امروز هر چقدر تعهدات و مسئولیت های بیشتری را بپذیرید از میزان خوشحالی خود خواهید کاست، زیرا امروز از آن روزهایی است که اصلا حال و حوصله کار کردن را ندارید و ترجیح می دهید حتی اگر کارهای ناتمام زیادی در لیست کارهای روزانه تان داشته باشید، وقتتان را به تفریح و استراحت بگذرانید. شاید بتوانید با ایجاد تغییر در برنامه ها و اولویت هایتان وقتی را هم برای تفریح و استراحت کنار بگذارید، اما حتما افرادی که تحت تأثیر تغییرات ایجاد شده در برنامه هایتان قرار خواهند گرفت را در جریان بگذارید تا از ایجاد بحث و دلخوری جلوگیری کرده باشید. هر کاری که امروز پشت گوش می اندازید را حتما مجبور خواهید بود بعدا و شاید در وقتی که اصلا برایتان راحت نیست، انجام دهید.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز موقع خرج کردن هر چقدر که دلتان می خواهد ولخرجی کنید و دست و دلتان نلرزد. خواه پای خرج کردن احساستان در میان باشد، خواه مایه گذاشتن از حساب بانکیتان، هر خرجی که امروز می کنید چند برابر شده و به شما باز خواهد گشت. امروز به طور کلی روز رهایی از قید و بندهاست، پس روح آزادی طلب خود را رها کنید و هر چقدر که دلتان می خواهد خوش بگذرانید و کارهایی که خودتان دوست دارید را انجام دهید. بدون شک افرادی پیدا خواهند شد که بخواهند شما را محدود کنند و با ذهن محدود و نظر تنگشان شما را از انجام برخی کارهایی که خودتان از درستی آنها مطمئن هستید منصرف کنند، اما این که شما این اجازه را به آنها بدهید یا خیر به خودتان بستگی دارد.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد یک احساس تحرک و پویایی عجیب و قوی، ممکن است شما و شریک عاطفیتان را به سمت بیرون رفتن از شهر و گذراندن روزتان به دور از قیل و قال شهر و زندگی مدرن سوق دهد. امروز روز خوبی برای این کار است. اگر به بیرون از شهر نرفتید، حداقل به فکر گذراندن یک بعد از ظهر آرام همراه با عشق زندگیتان باشید. ممکن است به فکر دیگر تمایلات خود هم باشید. مثلا خوردن یک غذای خوشمزه، نوشیدن نوشیدنی مورد علاقه تان و یا تکیه دادن به مبل و دیدن فیلم محبوبتان. کارهایی را که دوست دارید انجام دهید. همه بعضی اوقات نیاز به کمی خوش گذرانی برای فاصله گرفتن از سختی های کار و زندگی دارند.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر امروز سرتان آنقدر در محل کارتان شلوغ است که تقریبا غیر ممکن است بتوانید با برنامه ای مرتب کارهایتان را بهم انجام دهید و همه کارها در هم و برهم شده اند. همکارانتان بطور مستقیم یا غیر مستقیم از شما می خواهند کارهایی را برای آنها انجام دهید و به این صورت باری اضافه تر به دوشتان می خواهند بگذارند. به شما توصیه می کنیم اولویت را به کارهای خودتان بدهید، زیرا چیزی به آخر هفته نمانده است. اگر این اواخر به فکر تغییر در دکوراسیون منزل بوده اید امروز روز فوق العاده ای برای این کار می تواند باشد و حس زیبایی شناسی شما در اوج خود قرار دارد، ولی باید حواستان باشد که نظر بقیه را نیز در انجام این کار جویا شوید.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد امروز شما با هر کسی که رو به رویتان قرار بگیرد بالاخره یک حرفی برای گفتن خواهید داشت، اما ممکن است واکنش دیگران متفاوت از آن چیزی باشد که شما انتظار دارید و آنها حرفی برای گفتن به شما نداشته باشند. با وجود این که معمولا در ارتباط برقرار کردن با دیگران بسیار موفق هستید امروز برداشت های اشتباهی از رفتارهای اطرافیانتان دارید و همین باعث خواهد شد اگر کمی احتیاط به خرج ندهید، زیاد در فعالیت های اجتماعی موفق نباشید. قدرت تصور شما همیشه خیلی خوب عمل می کند، ولی امروز برای هر نوع پروژه جدید ایده هایی بکر در سر دارید. ایده های خود را بنویسید شاید الان شرایط اجرای آنها را نداشته باشید، ولی بعدا به کارتان خواهند آمد.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور امروز ممکن است که یکی از دوستانتان بخواهد از شما پول قرض بگیرد. شاید احساس کنید که او زیاد هم در مضیقه نیست و یا دارد بیشتر از مقداری که واقعا نیاز دارد از شما قرض می گیرد، شاید هم مبلغی که او درخواست کرده بالاتر از حد توانتان باشد و شما با دادن این مبلغ به او مجبور شوید خودتان را در شرایط سختی قرار دهید. اگر از صمیم قلب راضی نیستید و یا دادن این پول به دوستتان از توانتان خارج است خیلی واضح و منطقی دلیل هایتان را برای او توضیح بدهید. اگر جوابتان «نه» است از گفتن آن خجالت نکشید. یک دوست واقعی شما را درک می کند و بدون آنکه از شما دلخور شود به دنبال راه دیگری برای تأمین پول مورد نیازش خواهد رفت.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر شاید امروز دلتان بخواهد جدیدترین کتابی که خریده اید را بردارید و تمام روز در تخت خوابتان لم بدهید و سر خودتان را با مطالعه و خوردن و خوابیدن گرم کنید. مگر می شود کسی از گذراندن چنین روزی لذت نبرد؟ اما افسوس که امکان انجام این کارها برای شما وجود نخواهد داشت! کارهای بسیار زیادی در انتظار شما هستند که باید هر چه سریعتر انجام شوند. افراد زیادی هم هستند که باید هر چه سریعتر به دیدنشان بروید. با این همه کاری که باید انجام شود بهتر است کتابتان را تا اطلاع ثانویه سر جایش برگردانید و هر چه سریعتر تخت عزیزتان را ترک کرده و به دنبال انجام کارهایتان بروید.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز بهتر است گارد دفاعی خود را کنار بگذارید و خودتان را به دیگران نزدیکتر کنید. خوشبختانه دیگران متوجه تغییرات ایجاد شده در رفتارتان خواهند شد و شما می توانید بی آن که نگران عکس العمل دیگران باشید خودتان را به آنها نزدیک کنید. وقتی آنها نیز خواهان برقراری ارتباط نزدیک با شما هستند و این احساس دوجانبه است نیازی به عقب نشینی نیست. شما عاشق تعریف و تمجید هستید، پس از تعریف هایی که دیگران از شما می کنند لذت ببرید، حتی اگر فکر می کنید این کار شما را آسیب پذیر می کند. به نفعتان است چند روزی مواظب حرف هایی که به عشقتان می زنید باشید و قبل از فکر کردن دهانتان را باز نکنید تا مبادا دلخوری و ناراحتی به وجود بیاید.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر امروز با دقت تمام برای تمام لحظه های روزتان برنامه ریزی کرده اید، با این حال به احتمال زیاد کارهای غیر مترقبه ای برایتان پیش خواهند آمد که شاید نتوانید برنامه هایتان را همانطوری که می خواسته اید عملی کنید. اگر در روابط عاطفیتان انتظارات برآورده نشده باعث ایجاد ناراحتی شده اند به سادگی از آنها نگذرید. اگر در محل کارتان امروز حجم کارها خیلی زیاد بود هم وظایفتان را به انجام برسانید تا بتوانید از آخر هفته با خیال راحت لذت ببرید. با مشکلات احتمالی با خونسردی روبرو شوید و سعی کنید تا جای ممکن نگذارید برنامه تان را به هم بزنند. اگر به جای غر زدن پشت کار و اراده آهنین خود را به کار بگیرید از پس همه آنها برخواهید آمد.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی تغییرات غیر منتظره و ناگهانی ممکن است شما را سر در گم و از خود بی خود کرده و نسبت به آینده مردد و بی اعتماد کند. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید! این تغییرات نه تنها برای شغل شما سودمند هستند بلکه فواید اقتصادی زیادی را هم برای شما به همراه دارند. به اشتباه فکر نکنید که مدیران و کسانی که نفوذ زیادی دارند، مهارت های شما را نادیده می گیرند و از نبوغ خارق العاده شما بی خبر هستند. در واقع در آینده ای نه چندان دور تعریف ها و ستایش های خالصانه ای از شما خواهد شد و حتی پاداش زحمتتان را به صورت مادی نیز دریافت خواهید کرد. صبر داشته باشید و کارهایتان را با جدیت دنبال کنید.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن به فکر یادگیری حرفه جدیدی هستید، شاید در ابتدا برایتان گیج کننده باشد اما آینده درخشانی را پیش رویتان باز خواهد کرد. بهتر است که این روزها وقت تان را تنها صرف اهداف مهم زندگی تان کنید. کارهای کوچک تمرکز را از شما خواهد گرفت. رفتاری را که شما از شریک زندگی تان می بینید، بازتاب کارهای خودتان است. بنابراین اگر موضوعی شما را ناراحت کرده، بهتر است که ابتدا به خودتان نگاه کنید. همه چیز به بهترین شکل ممکن حل خواهد شد، اگر شما بخواهید.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند امروز ممکن است مجبور شوید در یک فعالیت گروهی شرکت کنید که حول موضوع خاصی می چرخد. در حین انجام این کارها با شخص منحصربفردی آشنا خواهید شد که صحبت با او ذهن شما را به خود درگیر کرده و باعث خواهد شد ایده های بسیار خوبی به ذهنتان برسد. امروز دچار دوگانگی هایی شده اید که شاید کنار آمدن با آنها برایتان دشوار باشد، از طرفی کارها و برنامه های روزانه تان به نظر خیلی دارند خوب پیش می روند، ولی از طرفی دیگر هم احساس می کنید که باید برای تعهدات و اعتقادات خودتان نیز وقت گذاشته و به آنها نیز رسیدگی کنید. لزومی ندارد که به نفع یکی بیخیال دیگری شوید، پس بین آنها تعادل برقرار کنید.