فال روزانه 31 تیر 1399

فال روزانه 31 تیر 1399 فال روزانه 31 تیر 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 31 تیر 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 31 تیر ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین امروز شاید تصمیم بگیرید برای آخرین بار تمام تلاشتان را برای به سرانجام رساندن پروژه ای ناتمام به کار بگیرید. اگر چنین قصدی دارید بهتر است تمام سعی خود را بکنید زیرا نتیجه ی این کار تأثیر زیادی روی میزان درآمد و حتی موقعیت اجتماعی شما خواهد گذاشت. خوشبختانه در حال حاضر شما از قدرت جسمانی بالایی برخوردار هستید و ذهنتان نیز خیلی خوب کار می کند، به همین دلیل هم ذهنتان را روی انجام هر کاری که متمرکز کنید خیلی زودتر از آنچه خودتان فکر می کنید آن را به انجام خواهید رساند. دیگران نیز امروز با روی باز به کمک شما خواهند آمد و هر جا که به همکاری آنها نیاز داشته باشید شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز شما احساس کسالت و رخوت می کنید و دلتان نمی خواهد هیچ کاری انجام بدهید، اما باید تکانی به خودتان داده و مشغول به کار بشوید، در غیر این صورت تمام روزتان به همین حالت خواهد گذشت. ذهنتان را از هر احساس ناخوشایند و رخوت آمیزی پاک کرده و سعی کنید هرچند ممکن است برایتان دشوار باشد، روزتان را با انرژی شروع کنید تا در انجام کارهایتان موفق باشید. شما همیشه سعی دارید به دیگران کمک کنید و مشکلاتشان را حل کنید، ولی مواظب باشید این کارها شما را از عشقتان غافل نکنند. درست است که کمک کردن به دیگران همیشه جزء اولویت های اصلی شما در زندگی است، ولی خودتان و عشقتان را باید در درجه اول قرار دهید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد امروز ذهن شما دارد با سرعتی فوق العاده کار می کند و هر لحظه مسیر جدیدی را در پیش می گیرد و ایده های بی نظیری در مورد اینکه کارهای مختلف را چگونه باید به انجام برسانید به فکرتان می رسند. متأسفانه، این ایده ها هرچقدر هم که ناب و کاربردی باشند در بیان کردن آنها به مشکل برخواهید خورد و نمی توانید آنها را به گونه ای ارائه دهید که دیگران را قانع کنید. برخی از اطرافیان و به ویژه همکارانتان، امروز و با شنیدن ایده ها و نظراتی که دارید احساس خواهند کرد که شما با افکار و ایده های فوق العاده تان آنها و موقعیتشان را مورد تهدید قرار داده اید. به هیچ وجه تسلیم نشوید و برای گرفتن حق خود مبارزه کنید و توانایی هایتان را به نمایش بگذارید.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر امروز ممکن است اتفاقات اطرافتان شما را تحت تاثیر قرار دهد اما سعی کنید قبل از هر اقدامی خوب در مورد قدمی که می خواهید بردارید با دیگران گفتگو کنید تا در آینده پشیمانی به سراغ تان نیامد. شاید فکر کنید که تنهایی می توانید ایده ای که در سر دارید را عملی کنید اما این کار غیرممکن است. شما در کنار دیگران موفق تر خواهید بود. فردی را در گذشته از دست داده اید اما به طور اتفاقی بار دیگر در مسیر زندگی شما قرار می گیرد. شاید بد نباشد که فرصت دیگری به او دهید. مطمئن باشید که این بار همه چیز به شکل دیگری پیش خواهد رفت.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد امروز تنش در فضای اطراف شما موج می زند و مسائل عاطفی به مرحله ای بحرانی رسیده اند. شما احساس می کنید که همه در برابر شما ایستاده اند و می خواهند شما را از پا بیندازند، اما راستش را بخواهید این شرایط ساخته و پرداخته ی ذهن خود شماست و در واقعیت چنین چیزی وجود ندارد. خودتان را با داستان های عجیبی که هیچ پایه و اساسی ندارند درگیر نکنید و بیهوده از دیگران کینه به دل نگیرید. شاید رفتارهای دیگران زیاد منطقی نباشد، اما این به معنی دشمنی آنها با شما نیست. امروز باید مواظب باشید که ناخواسته اطلاعات محرمانه ای را در اختیار کسی که دلتان نمی خواهد قرار ندهید.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور امروز شما تمایل زیادی به برقراری ارتباط و صحبت کردن با اطرافیانتان دارید. تمرکز بالا و تفکر منطقی شما را قادر می سازند خیلی راحت تر با دیگران ارتباط برقرار کنید و خیلی راحت در هر مکالمه ای به سراغ اصل مطلب بروید. شما با این رفتار خود علاوه بر اینکه دیگران را به راحتی تحت تأثیر قرار می دهید اعتماد به نفستان را نیز افزایش خواهید داد. امروز از این که با دیگران فرق داشته باشید هیچ هراسی به دلتان راه ندهید. آن لباس های رنگ به رنگ و بی ربط را بپوشید و هر کاری که دلتان می خواهد را انجام دهید. شاید در ابتدا این کار به نظرتان دشوار و یا حتی دیوانه وار باشد، اما خیلی زود زیبایی متفاوت بودن را درک خواهید کرد.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر امروز تماس های تلفنی عجیبی دریافت خواهید کرد، چند بار تلفن قطع می شود، شماره تان به اشتباه گرفته می شود و یا دوستان و آشنایانتان وقتی با شما تماس می گیرند فراموش می کنند که چه کاری با شما داشته اند. به طور کلی امروز از آن روزهایی است که برقراری ارتباط با دیگران کار راحتی نخواهد بود و باید برای رساندن منظور خودتان به طرف مقابلتان وقت و انرژی بیشتری را صرف کنید. سعی کنید واژه های درست را انتخاب کنید و حرف هایتان را با جزئیات کافی همراه کرده و از اینکه طرف مقابلتان منظورتان را فهمیده است اطمینان حاصل کنید. اگر از دست همسرتان ناراحت هستید این موضوع را به او بگویید، انتظار نداشته باشید خودش این موضوع را حدس بزند!


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز شما قدرت فوق العاده ای را در اختیار دارید و همچون جنگجویی آماده ی مبارزه هستید که قدرت و انرژی زیادی در اختیار دارد و در نهایت آمادگی به سر می برد. از این انرژی بی نظیری که دارید حداکثر استفاده را ببرید و از قدرتی که در امروز نهفته است برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود بهره ببرید. به هیچ چیزی کمتر از بهترین ها رضایت ندهید، چون شما لایق بهترین هستید. با وجود این که معمولا در ارتباط برقرار کردن با دیگران بسیار موفق هستید امروز برداشت های اشتباهی از رفتارهای اطرافیانتان دارید و همین باعث خواهد شد اگر کمی احتیاط به خرج ندهید، زیاد در فعالیت های اجتماعی موفق نباشید.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر امروز صبح که از خواب بیدار می شود ذهنتان آشفته و افکارتان پراکنده هستند و حالتی عصبی دارید، اما خوشبختانه اوضاع تا بعدازظهر روبراه خواهد شد و از این وضعیت عذاب آور نجات پیدا خواهید کرد. تا آن زمان احساساتتان ثبات بیشتری پیدا خواهند کرد و می توانید با نظم و توجه بیشتری کارهایی که به عهده دارید را به انجام برسانید. برای چند روز آینده تان یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید، اما دقت کنید که برنامه هایتان واقع بینانه باشند و محدودیت هایتان را در نظر بگیرید. با برداشتن لقمه های بزرگتر از دهانتان تنها زمینه را برای شکست و در نتیجه دلسردی خود فراهم خواهید کرد.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی امروز کارهایتان به آن خوبی که خودتان انتظار دارید پیش نخواهند رفت. افرادی که انتظار داشته اید در انجام کارها با شما همکاری کنند به دلایل مختلف از زیر بار انجام این کارها شانه خالی خواهند کرد و شما را تک و تنها خواهند گذاشت. به نظر می رسد امروز از آن روزهایی باشد که انجام کارها با موانع کوچک و بزرگ زیادی روبرو می شود و دیگران برایتان دردسر درست می کنند. سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کنید و عصبانی نشوید. شاید بهتر باشد کمی به خودتان استراحت داده و انجام کارهایی که ضرورت چندانی ندارند را به روز دیگری موکول کنید. مطمئن باشید هر چه بیشتر تقلا کنید فقط همه چیز را برای خودتان سخت تر خواهید کرد.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن اکنون بهترین زمان ممکن برای انجام هر کاری که با فعالیت های مادی و اقتصادی مرتبط باشد به نظر می رسد. اگر قصد امضای یک قرارداد مهم، یا خرید و فروش ملک، یا شروع یک پروژه ی جدید را داشته اید اکنون بهترین زمان ممکن برای آن است که شروع به کار کنید. با اعتماد به نفس راه هایی را که به داشتن عملکرد بهتر و دست یابی به نتایج بهتر کمک می کنند را پیدا کرده و بر اساس آنها اقدام کنید. شما دوست دارید در رابطه عاطفیتان استقلال خودتان را حفظ کنید، اما احساس می کنید طرف مقابلتان دارد از حد و حدودی که شما برای رابطه تان تعیین کرده اید فراتر می رود. در مورد این موضوع با طرف مقابلتان با صراحت تمام صحبت کنید.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند شما به طور ذاتی از جذابیت زیادی برخوردار هستید و امروز این جذابیت ذاتی دو برابر شده است و هیچکس نمی تواند در مقابل پیشنهاداتی که می دهید مقاومت کرده و یا با نظراتتان مخالفت کند. انگار شما چوبی جادویی پیدا کرده و با یک اشاره ی آن همه را به همان راهی که خودتان دلتان می خواهد هدایت می کنید. از این فرصت خوبی که برایتان فراهم شده است به بهترین شکل ممکن بهره ببرید، اما از مهربانی و خوبی دیگران سوء استفاده نکنید. از الان برای یک تعطیلات یکی دو روزه برنامه ریزی کنید و چند روزی را از دود و دم زندگی شهری فاصله گرفته و به دل طبیعت بکر سفر کنید. فقط حواستان باشد همسفرهایتان را طوری انتخاب نکنید که به شما خوش نگذرد.