۴۰ میلیون کاربر ریلمی در دنیا

۴۰ میلیون کاربر ریلمی در دنیا ۴۰ میلیون کاربر ریلمی در دنیا

تعداد کاربران ریلمی اوپو / Oppo Realme در سراسر دنیا مرز 40 میلیون نفر را رد کرده است. آمار فروش رلمی چیست؟ تعداد گوشی های عرضه شده توسط ریلمی در سال 2020.

ریلمی (realme) به‌عنوان زیرشاخه‌ی مستقل اوپو، برندی بسیار جوان محسوب می‌شود. اطلاعات رسمی نشان می‌دهند تاریخ بنیان‌گذاری ریلمی به ۴ مه ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) برمی‌گردد؛ بااین‌حال ریلمی در همین بازه‌ی زمانی نسبتا کوتاه، با سرعت بالایی به رشد ادامه داده و امروزه برندی نام‌آشنا برای شمار درخورتوجهی از علاقه‌مندان به گوشی‌های اندرویدی به‌حساب می‌آید. طبق ادعاها، ریلمی امروزه در بین هفت برند برتر تولیدکننده‌ی گوشی موبایل قرار دارد. به‌علاوه از ریلمی به‌‌عنوان یکی از پنج برند برتر موبایل در ۹ بازار دنیا یاد می‌شود. ریلمی درحال‌حاضر در ۵۹ بازار در سراسر دنیا حضور دارد.

اطلاعیه‌ی جدید ریلمی نشان می‌دهد که شمار کاربران این برند در سراسر دنیا مرز ۴۰ میلیون نفر را رد کرده است که دستاوردی مهم برای این شرکت است. ریلمی چند روز پیش، روند فروش سری اول گوشی c11 را در چین آغاز کرد. در کمال تعجب ۱۵۰٬۰۰۰ دستگاه ریلمی c11 تنها در عرض دو دقیقه به‌فروش رفتند و موجوی به‌اتمام رسید. ریلمی قبلا هم گوشی‌های خود را با سرعت بالا فروخته است. برای مثال در سه‌ماهه‌ی دوم امسال بود که ۷۰٬۰۰۰ دستگاه گوشی نارزو ۱۰ در مدت‌زمان مشابه به‌فروش رسید.

برای درک بهتر سرعت رشد ریلمی، بهتر است نگاهی خلاصه به تاریخچه‌ی این شرکت بیاندازیم. ریلمی در سپتامبر ۲۰۱۸ (شهریور و مهر ۱۳۹۷) به رکورد فروش یک میلیون دستگاه از گوشی‌هایش دست پیدا کرد؛ یعنی صرفا چند ماه پس از بنیان‌گذاری برند. در اوت ۲۰۱۹ (مرداد و شهریور ۱۳۹۸) رکورد فروش گوشی‌های ریلمی به ۱۰ میلیون دستگاه رسید. سپس نوبت ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۰ (دی و بهمن ۱۳۹۸) و ثبت رکورد فروش ۲۵ میلیون واحد بود.

آخرین آمار نشان می‌داد که در ماه مه ۲۰۲۰ (اردیبهشت و خرداد ۱۳۹۹) شمار کاربران ریلمی به ۳۵ میلیون نفر رسیده است. ریل‌می می‌گوید طبق برنامه‌ریزی قبلی قصد دارد تا پیش از پایان سال جاری میلادی، شمار گوشی‌هایی را که به بازار عرضه می‌کند به ۵۰ میلیون واحد برساند. ریلمی برای دستیابی به این هدف، روی فناوری 5g حساب ویژه‌ای باز کرده است.