ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت تفاهم نامه همکاری امضا کردند

ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت تفاهم نامه همکاری امضا کردند ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تهران- ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت برای توسعه تعامل صنعت و دانشگاه تفاهم‌نامه همکاری در زمینه آموزشی، پژوهشی و فناوری امضا کردند.

به گزارش روز جمعه وزارت صنعت، این تفاهم نامه توسط «فرشاد مقیمی» مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو و «جبارعلی ذاکری» رئیس دانشگاه علم صنعت ایران امضا شد.

در این تفاهم نامه، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی فناوری و کاربردی مرتبط با ماموریت‌های ایران خودرو با تاکید بر توسعه پلتفرم‌های جدید و منتخب و همچنین طراحی و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مورد نیاز ایران خودرو با تاکید بر عارضه‌یابی زنجیره توسعه و تکوین محصول و شبکه‌سازی هوشمند در دستور کار قرار گرفته است.

همکاری‌های پژوهشی در زمینه توسعه طرح‌های لجستیک ایران خودرو، همکاری در توسعه و تدوین دانش فنی تولید و درصورت توافق، تولید و تامین قطعات خودرویی منتخب منطبق با اهداف فنی، قیمتی و کیفی از سوی این خودرو ساز و ساپکو در زیست بوم دانشگاه نیز از دیگر محورهای همکاری در این تفاهم نامه است.

همچنین همکاری در تجاری‌سازی دستاوردهای پژوهشی و فناورانه، هدایت و حمایت از پایان نامه‌های دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی مرتبط با طرح‌ها و پروژه‌های جاری ایران خودرو، همکاری در برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مورد نیاز برای توانمندسازی مدیران و کارکنان ایران خودرو و زنجیره تامین این خودروساز، از دیگر موارد تفاهم‌نامه همکاری مشترک گروه صنعتی ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت ایران است.

 
این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.