فال روزانه 8 مرداد 1399

فال روزانه 8 مرداد 1399 فال روزانه 8 مرداد 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 8 مرداد 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 8 مرداد ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین دوستی از راه دور خبر خوبی را به گوش تان خواهد رساند. این خبر به طور ناگهانی مسیر زندگی شما را تغییر می دهد و در شرایطی قرار می گیرید که نه تنها تجربه های جدید، بلکه دوستان جدیدی نیز پیدا خواهید کرد. بهتر است که این خبر را فعلا جایی بروز ندهید تا اقدامات لازم را در مورد آن انجام دهید. زمان آن است که از بودن با شریک زندگی تان نهایت لذت را ببرید. اگر در موردی خاص شک دارید، بهتر است که به زمان تکیه کنید تا همه چیز را به شما نشان دهد.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت شما دوست دارید که امروز را مرخصی گرفته و از مسئولیت ها و وظایف خسته کننده ای که به عهده دارید فاصله بگیرید تا بتوانید به کارها و پروژه های نیمه تمام شخصیتان که با عشق و علاقه انجامشان می دهید رسیدگی کنید. احتمال اینکه چنین فرصتی برایتان فراهم شود بسیار کم است و فکر کارهایی که در محل کارتان در انتظارتان هستند شما را راحت نخواهد گذاشت و اجازه نمی دهد با آرامش خاطر روی کاری که در دست انجام دارید تمرکز کنید. این وضعیت و برخی درگیری های خانوادگی ممکن است موجب ناراحتی شما شوند، اما با کمی تمرکز می تواند از پس همه ی این مشکلات بربیایید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد امروز به سراغ درهایی بروید که تا به حال جرأت و جسارت باز کردن آنها را نداشته اید، اما در عین حال مواظب رفتارتان نیز باشید. دنیاهای ناشناخته را کشف کنید و به حس ماجراجویی و کنجکاوی که شما را در بر گرفته است توجه کنید، اما اصول و عقاید خود را زیر پا نگذارید. دیگران را بدون آنکه به آنها یک شانس دوباره داده باشید از زندگیتان خط نزنید. بقیه را مورد قضاوت قرار ندهید و به همه به یک اندازه احترام بگذارید، حتی اگر درک کردن اهداف، خواسته ها و نیازهایشان برای شما دشوار باشد. امروز فرصت بسیار خوبی برای بیان احساستان نسبت به شخصی که دوستش دارید در اختیار شما قرار گرفته است، آن را به راحتی از دست ندهید.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر امروز در دیدارهای خود با دیگران به حس ششمتان و احساسات درونی خود اعتماد کنید. برخی از افرادی که امروز می بینید به اندازه ای که در ظاهر نشان می دهند از دیدن شما خوشحال نیستند و شاید حتی اگر فرصتی دست بدهد بدشان نیاید به شما آسیبی وارد کنند. پس تمام توان خود را به کار بگیرید تا اولین روز از سال جدید را در کنار آنهایی بگذرانید که می دانید واقعا و از صمیم قلب دوستتان دارند. در چنین روزی اینکه حتی بخواهید به معامله و پول درآوردن فکر کنید هم مسخره به نظر می رسد، اما اگر از آن دسته آدم هایی هستید که در هچ شرایطی کار و کاسبی خود را تعطیل نمی کنند بهتر است به خاطر منافع خودتان هم که شده است دست نگه دارید زیرا احتمال اینکه ضرر کنید خیلی زیاد است.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد امروز جذاب ترین جنبه ی وجود خود را به نمایش بگذارید چون به احتمال زیاد امروز با شخصی دیدار خواهید داشت که به پیشرفت حرفه ای شما کمک خواهد کرد. حس ششم شما امروز خیلی خوب عمل می کند و به احتمال زیاد به محض دیدن این شخص خواهید فهمید که او چه تاثیری می تواند روی شما و زندگیتان داشته باشد. شما این روز را به عنوان روزی که زندگیتان تغییر مسیر داده و بهتر شد به خاطر خواهید سپرد. قرار است همین روزها به منظور ادامه تحصیل و یا به دلیل مسائل کاری به سفر بروید؟ این سفر با موفقیت بسیاری همراه خواهد بود، فقط مواظب باشید خودتان را به بهترین شکل ممکن برای آن آماده کنید.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور شما اهل تظاهر نیستید اما شاید نشان دادن خود و مهارت هایتان به افرادی که در این زمینه تجربه دارند، اتفاقات خوبی را برایتان رقم بزند. بنابراین معطل نکنید. شما فردی صبور هستید اما امروز تمرکز خود را از دست می دهید و بدون فکر کردن، عمل می کنید. خلاقیت خوب است اما اگر با منطق هماهنگ نباشد، ناامیدی به همراه خواهد داشت. فردی حسادت شما را برانگیخته است، سعی کنید که او را نادیده بگیرید و به کارهای خودتان توجه کنید. خبر خوبی در مورد رابطه عاطفی تان در راه است، آن را به فال نیک بگیرید.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر امروز یک نفر با شما تماس خواهد گرفت تا در مورد دردسرها و ناراحتی هایش با شما صحبت کند. در واقع مهربانی ذاتی شما امروز افراد زیادی را به سوی شما جذب خواهد کرد که می خواهند با شما درد دل کرده و یا از شما مشورت بگیرند. شاید این موضوع احساس خوبی را در شما به وجود بیاورد و حتی خوشحالتان کند که دیگران تا این حد به شما اعتماد دارند، اما در عین حال دردسرهایی را هم برای شما به همراه خواهد داشت. این افراد وقت زیادی از شما خواهند گرفت و شما که نمی خواهید آنها را از خود برانید مجبور خواهید بود بیشتر روز تعطیلتان را وقف دیگران کنید. شاید بهتر باشد امروز بعضی تماس های تلفنی را جواب ندهید!


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان این روزها به شدت مشغول کار بوده اید و تمام انرژی تان تحلیل رفته است کمی به خودتان استراحت دهید. در حال انجام کاری هستید اما از درستی عمل تان اطمینان ندارید، نگران نباشید زیرا اشتباهی در کار نیست. اگر چه تنش های زیادی را تجربه می کنید اما این نیز می گذرد. با صبر کردن، هیچکس به کمک تان نمی آید. شجاعت می تواند در چنین روزی کلید موفقیت تان باشد. به زودی خبری خوش از راه دور به دست تان می رسد که زندگی تان را دگرگون خواهد کرد.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر امروز آنچه به زبان می آورید با آنچه در درونتان می گذرد فرق دارد، اما این کارتان به هیچ وجه از روی نداشتن صداقت و یا داشتن انگیزه های نابکارانه نیست. شما به هیچ وجه سعی در گول زدن دیگران ندارید. واقعیت این است که حرف زدن در مورد نیازها و خواسته هایتان برای شما خیلی دشوار شده است و نمی توانید آنچه در دلتان است را به راحتی به زبان بیاورید، مخصوصا اگر بدانید خواسته ی طرف مقابلتان چیز دیگری است و با شما فرق دارد. اگر فکر می کنید این کار درست است اشکالی ندارد اگر برای مدتی کوتاه نیازهای شخصیتان را کنار گذشته و دیگران را در اولویت قرار دهید. شما خوب می دانید چه کاری درست و چه کاری اشتباه است.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی امروز در تمام روز مهمان های خوانده و ناخوانده در حال رفت و آمد به خانه ی شما خواهند بود و شما هم خوشحال و سرحال هستید و از حضور آنها در خانه ی خود و مصاحبت با آنها لذت می برید. خودتان را برای شنیدن خبرهای جالب و مکالمات هیجان انگیز آماده کنید. در پایان روز ذهنتان به شدت درگیر اتفاقات امروز خواهد بود و نخواهید توانست به راحتی آن را آرام کنید. بهترین کار برای ساکت کردن صداهای بی پایان درون مغزتان رفتن به یک پیاده روی هرچند کوتاه مدت خواهد بود، در غیر این صورت نخواهید توانست به راحتی بخوابید و خودتان را برای شروع هفته ای جدید به خوبی آماده کنید.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن شما در حال حاضر در بهترین موقعیت ممکن برای پایان دادن به روابطی که تاریخ مصرفشان گذشته است به سر می برید. این کار مسلما برایتان آسان نخواهد بود، اما شما باید روابط مسموم و مضری که بی آنکه هیچ سودی به شما برسانند دارند زندگیتان را در جهت منفی تحت تأثیر قرار می دهند را به پایان برسانید. شما چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای نسبت به رها کردن خودتان از موقعیت ها و شرایطی که برایتان خوشایند نیستند بیش از حد درنگ می کنید و این کارتان به خاطر ترس از آزردن دیگران و یا عصبانی کردن آنهاست، اما با این کار به خودتان لطمه وارد می کنید. شما باید به نیازهای خود توجه بیشتری داشته باشید.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند شما به طور معمول انسانی برونگرا هستید و از صحبت کردن با دیگران لذت می برید، اما امروز نسبت به همیشه خیلی منزوی شده اید و تمایل چندانی به صحبت کردن با دیگران ندارید و ترجیح می دهید به جای حرف زدن بیشتر شنونده باشید. خوشبختانه هیچ اتفاق بدی نیفتاده است و این حالت شما هیچ دلیل خاصی ندارد و نه نگران چیزی هستید و نه افسرده شده اید. اجازه ندهید که این شرایط باعث نگرانی شما شود و از آن به عنوان فرصتی استفاده کنید تا به دیگران اجازه بدهید حرف هایشان را بزنند. شما گاهی نمی گذارید دیگران حرف هایشان را بزنند و امروز می توانید بخشی از این رفتار خود را جبران کنید. تا فردا همان آدم همیشگی خواهید بود.