آرتور ملو بازیکن بارسا خواهان فسخ قراردادش شد

آرتور ملو بازیکن بارسا خواهان فسخ قراردادش شد آرتور ملو بازیکن بارسا خواهان فسخ قراردادش شد

آرتور ملو ستاره برزیلی بارسا که در پایان فصل راهی یوونتوس خواهد شد، همچنان امیدوار به فسخ قراردادش است.

ماه گذشته بود که بارسلونا آرتور ملو را با 72 + 10 میلیون یورو به یوونتوس واگذار کرد و میرالم پیانیچ را از باشگاه ایتالیایی با 65 میلیون یورو به خدمت گرفت.

 

آرتور پس از نهایی شدن انتقالش از برنامه های سرمربی بارسا خارج شد و دیگر برای این تیم در ادامه لالیگا به میدان نرفت. هافبک برزیلی که معتقد است باشگاه با او رفتار مناسبی نداشت و علی رغم مخالفتش او را به یوونتوس واگذار کرد، دیگر نمی خواهد در تمرینات بارسا حاضر شود و خواستار فسخ قراردادش شده است.

آرتور اطمینان دارد که کیکه ستین از او در لیگ قهرمانان نیز استفاده نخواهد کرد و معتقد است حضور در بارسا دیگر فایده ای برایش نخواهد داشت. غیبت آرتور در تمرینات باعث شده تا بارسلونا برای او جریمه در نظر بگیرد.

امروز مارکا ادعا کرد که آرتور با وجود مخالفت بارسا همچنان خوشبین است بالاخره بتواند قراردادش را فسخ کند. او چشم به مذاکره مدیر برنامه هایش با باشگاه کاتالان طی روزهای آتی دارد و مصر است که هر طور شده با بارسا قطع همکاری کند.

این در حالی است که او می توانست چند هفته دیگر نیز صبر کند تا رسما همکاری اش با بارسا به اتمام برسد ولی معتقد است به شخصیت او در بارسا توهین شده و دیگر یک دقیقه نیز حاضر به ماندن نیست.

این متن در خبر آنلاین منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.