قهرمانی مربی سابق تیم ملی و استقلال در ایرلند/عکس

قهرمانی مربی سابق تیم ملی و استقلال در ایرلند/عکس قهرمانی مربی سابق تیم ملی و استقلال در ایرلند/عکس

میک مک درموت مربی سابق استقلال توانست تیمش را به عنوان قهرمانی جام حذفی ایرلند شمالی برساند.

میک مک درموت دستیار سابق کارلوس کی‌روش و علیرضا منصوریان توانست تیمش را به مقام قهرمانی جام حذفی ایرلند شمالی برساند.

مک درموت که در زمان سرمربیگری کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران، یکی از دستیارهای او بود، قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ از تیم ملی جدا شد. در آن زمان مدیررسانه ای تیم ملی اعلام کرد که مک درموت به دلیل داشتن یک پیشنهاد از امارات، تصمیم به جدایی از تیم ملی ایران گرفته است اما پس از مدتی، به عنوان دستیار علیرضا منصوریان و مربی بدنساز استقلال، به این تیم پیوست.

پس از نتایج ضعیف استقلال و کنار رفتن منصوریان، مک درموت به عنوان مربی موقت، وظیفه هدایت استقلال در دیدار با سپیدرود در رشت را برعهده گرفت و اتفاقا آبی‌پوشان آن بازی را با نتیجه ۲ بر یک پیروز شدند.

پس از روی کار آمدن وینفرد شفر، به دلیل حواشی موجود در استقلال و درگیری مک درموت با مهدی رحمتی، این مربی از استقلال جدا شد و پس از مدتی دوباره به کادر فنی تیم ملی ایران پیوست.

میک مک درموت در ۳۱ مارس ۲۰۱۹ رسما وظیفه هدایت تیم گلن توران از شهر بلفاست ایرلند شمالی را برعهده گرفت. او در طی ۴۰ دیداری که وظیفه هدایت گلن توران را برعهده داشت، تیمش را صاحب ۲۲ پیروزی کرد، در ۸ دیدار تن به شکست داد و ۱۰ دیدار این تیم نیز با نتیجه مساوی به پایان رسید.

تیم گلن توران تحت هدایت مک درموت توانست در نیمه نهایی جام حذفی در ضربات پنالتی از سد کلیفتونویل بگذرد و در دیدار فینال نیز با نتیجه ۲ بر یک از سد بالی منا یونایتد گذشت. دیدار فینال در پایان ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم با نتیجه مساوی یک – یک به پایان رسید تا اینکه رابی مک داید در دقیقه ۱۱۵ توانست گل برتری تیمش را به ثمر برساند و گلن توران تحت هدایت مربی سابق استقلال و تیم ملی ایران، به مقام قهرمانی جام حذفی ایرلند شمالی دست یافت.

 
این متن در خبر آنلاین منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.