فال روزانه 12 مرداد 1399

فال روزانه 12 مرداد 1399 فال روزانه 12 مرداد 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 12 مرداد 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 12 مرداد ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین اگر دارید برای شرکت در یک امتحان و یا ارائه ی یک پروژه ی مهم مطالعه می کنید بهتر است بیش از اندازه به خودتان و چشم های بیچاره تان فشار نیاورید. این کار نه تنها باعث به دست آوردن نتایج بهتر نخواهد شد، بلکه باعث می شود سطح تمرکزتان پایین آمده و نتوانید به خوبی متوجه محتوای مطالبی که می خوانید بشوید. اگر احساس می کنید که نمی توانید روی کارهایی که به عهده دارید تمرکز کنید نگران نشوید، این وضعیت موقتی است و تا فردا به همان حالت همیشگی خود باز خواهید گشت. شاید بهتر باشد امروز را در خانه بمانید و زیاد به خودتان سخت نگیرید تا فردا بتوانید با انرژی بیشتری کارهایتان را ادامه دهید.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز اینطور به نظر می رسد که خانه و خانواده تان دارند وقت زیادی از شما می گیرند و این اجازه را به شما نمی دهند تا بتوانید با فراغ بال به فعالیت های اجتماعی خود رسیدگی کنید و در جمعی که خیلی دلتان می خواهند در آن حاضر باشید شرکت کنید. نگران نباشید، زیرا به احتمال زیاد در آخرین لجظه و درست زمانی که امیدتان را از دست داده اید اتفاقی غیرمنتظره زمینه ی حضور شما در جایی که دلتان می خواهد را فراهم خواهد کرد. سعی کنید کارها و وظایف خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید تا بتوانید از بعدازظهرتان همان طوری که خودتان دلتان می خواهد لذت ببرید. امروز بهتر است مواظب باشید وسایلتان را در وسایل نقلیه عمومی جا نگذارید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد امروز هیچ کاری را بدون مشورت انجام ندهید. حتی اگر فکر می کنید که عمل شما تاثیری روی دیگران ندارد، باز هم بهتر است که نظرات خود را با دیگران مطرح کنید. در غیر این صورت سوتفاهم هایی را به همراه خواهد داشت که قابل جبران نخواهد بود. در روابط تان با دیگران به جای بخث کردن، با گفتگو می توانید به نتایج بهتری برسید. اگر در نگاه اول فردی انرژی منفی به شما منتقل کرد، بهتر است با یک دیدار زود در مورد او قضاوت نکنید. با فرصت دادن به هم اتفاقات بهتری در پیش خواهید داشت.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر از امروزتان تا جایی که می توانید لذت ببرید. کنترل اوضاع را در دست بگیرید و از هر موقعیتی که سر راهتان قرار می گیرد بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. همه ی کارهایتان را با لبخندی به روی لب هایتان انجام دهید و خونسردی خود را در هر شرایطی حفظ کنید. در حال حاضر انرژی فوق العاده ای در اختیارتان قرار گرفته است که نباید آن را به سادگی از دست بدهید. ایده ها و نظراتی که دارید را با اعتماد به نفس کامل با اطرافیانتان به اشتراک بگذارید و خیالتان از اینکه حرف هایتان مورد استقبال آنها قرار خواهند گرفت راحت باشد. در مهمان هایی که امروز به آنها دعوت می شوید شرکت کنید و از تک تک لحظاتتان لذت ببرید.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد امروز خودتان را از شر تمام احساسات منفی از جمله پشیمانی و عذاب وجدان رها کنید. احساساتتان را بیان کنید و چشمتان را به روی آنها نبندید، اما اسیر آنها نشوید و نگذارید دست و پایتان را بگیرند. امروز شما بسیار حساس شده اید، پس مواظب باشید به دیگران فرصت این را ندهید که به احساسات شما لطمه ای وارد کنند و گارد دفاعیتان را بالا بگیرید. البته قرار نیست برای دفاع از خودتان با کسی بجنگید، کافی است از افرادی که آزارتان می دهند دور شوید. امروز ممکن است با شخص بسیار جذابی روبرو شوید. بد نیست جلو رفته و به نحوی سر صحبت را با او باز کنید و ببینید آیا به جز ظاهر جذابش باطن او نیز می تواند مورد علاقه شما قرار بگیرد.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور اغلب، آنهایی که مثل شما عنصر وجودیشان آتش است دوست دارند برای رسیدن به اهداف بزرگ بجنگند و قضاوت ها و نظرات افرادی که شاید از آنها منطقی تر باشند هم برایشان اهمیتی ندارد. در نتیجه ی داشتن این ویژگی شخصیتی شما پتانسیل فوق العاده ای برای رهبری دیگران و هدایت آنها به سوی اهداف والا دارید. شما می توانید خیلی راحت جسارت، شور و انرژی و اشتیاقی که از خود نشان می دهید را به دیگران هم منتقل کنید. این توانایی خود را دست کم نگیرید و از آن در راه های مثبت و سازنده استفاده کنید. به عنوان مثال شاید بتوانید یک فعالیت گروهی در جهت کمک به یک بنیاد خیریه به راه بیندازید.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر امروز شما سر یک دوراهی گیج کننده قرار خواهید داشت. بخشی از وجودتان می خواهد پیله ای به دور خودش کشیده و در خلوت و تنهایی خودش را با کارهای مورد علاقه اش سرگرم کند، اما بخش دیگری از وجودتان هم به شدت به وقت گذراندن با دیگران و شرکت در فعالیت های اجتماعی مختلف تمایل دارد و شما را به وقت گذراندن با دوستان و صحبت کردن باآنها در مورد ایده های فوق العاده ای که دارید تشویق می کند. شما از تلاش برای ساختن دنیایی بی نقص و کامل خسته شده اید، اما باید این را هم در نظر داشته باشید که تلاش هایتان تا به حال اگر دنیا را به مکانی بی نقص تبدیل نکرده باشند هم حداقل آن را برای ذره ای هم که باشد بهتر کرده اند!


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان نیرویی قدرتمند در حال حاضر در زندگی شما جریان پیدا کرده است که نباید آن را نادیده بگیرید. برای اینکه این انرژی را به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار دهید ممکن است لازم باشد تغییراتی را در خودتان و روش زندگیتان اعمال کنید. با ایجاد یک تعادل منطقی بین احتیاط و ریسک کردن می توانید کنترل زندگیتان را در دست گرفته و مسیری که شما را به سوی موفقیت خواهد برد را در پیش بگیرید. چقدر از آخرین باری که بدون عذاب وجدان از انجام کارهایی که دوست دارید لذت برده اید می گذرد؟ امروز وقت آن رسیده که باری دیگر کودک درونتان اجازه آزاد و رها باشد و هر کاری که دلش می خواهد را انجام دهد.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر وقار و متانت منحصر بفردی که شما دارید امروز می تواند بهترین خدمت گزار شما باشد. بهترین کاری که امروز می توانید انجام دهید این است که با دیگران و در مهمانی ها و محیط های اجتماعی مختلف وقت بگذرانید. با صمیمیت و جذابیتی که شما امروز دارید می توانید هر کسی را به راحتی به سوی خود بکشانید و اگر مجرد باشید این می تواند برگ برنده ی شما باشد. تا جای ممکن از مقایس کردن خودتان با دیگران خودداری کرده و با خودتان فکر نکنید که مرغ همسایه غاز است و از داشته هایتان راضی باشید. سعی کنید به جای حسرت خوردن با هر آن چه که در دست دارید زمینه لازم برای رسیدن به رویاهایتان را فراهم کنید.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی روابط عاطفی شما در حال حاضر دارند به طور فوق العاده ای خوب پیش می روند. برای اینکه دیگران را به خود جذب کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که خود واقعیتان باشید. فرصت های بی نظیری برای بهتر کردن روابط خود با اطرافیانتان برای شما فراهم شده اند و می توانید به آنهایی که برایتان از همه عزیزتر هستند خیلی نزدیکتر از قبل باشید. سعی کنید رابطه ی عاطفی خود را با کلمات محبت آمیز و کارهای کوچکی که نشان دهنده ی عشق و احساستان هستند تغذیه کنید. در حال حاضر درکتان از مسائل و مشکلات خیلی واضح و صحیح نیست و به همین دلیل بهتر است تصمیم گیری در مورد مسائل مهم را به وقت دیگری واگذار کنید.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن امروز نمی توانید با تند حرف زدن و بیان واقعیت های شگفت انگیز دیگران را تحت تأثیر قرار دهید، اگر احساساتی که در پشت کلماتتان نهفته است را بیان کنید نتیجه ای که به دست می آورید خیلی بهتر از آنچه خودتان انتظارش را دارید خواهد بود. اینکه احساسات خود را بیان کنید در حال حاضر از این که افکارتان را به زبان بیاورید خیلی مهم تر است. شاید این کار بر خلاف رفتار همیشگی شما باشد، اما خودتان هم به این نتیجه خواهید رسید که این کار در چنین روزی بهترین سیاست ممکن است. امروز شاید کمی بیش از اندازه دست و دلباز شده باشید و به فکر جیبتان نباشید. این روزها مخارج به اندازه کافی زیاد هستند، دیگر خودتان با این ولخرجی های بیهوده آنها را بیشتر نکنید.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند امروز سری به آرشیو آهنگ های قدیمی تان بزنید و شادترین آهنگ هایی را که خاطرات خوبی با آنها دارید با صدای بلند پخش کنید و برقصید! یک دسته گل طبیعی تازه در گلدان روی میزتان بگذارید و از عطر و زیبایی آن لذت ببرید. انرژی فوق العاده ای که در درونتان احساس می کنید را با دنیای اطرافتان به اشتراک بگذارید. یک کار ماجراجویانه که فکر می کرده اید هرگز امکان پذیر نخواهد بود را انجام دهید یا پروژه ی جدیدی را بدون آنکه خودتان را زیاد درگیر جزئیات و عواقب احتمالی آن کنید آغاز نمایید. نگران هیچ چیزی نباشید، زیرا قرار است امروز همه چیز همان طوری که شما می خواهید پیش برود. چه کسی این قرار را گذاشته؟! خوب معلوم است، خودتان!