فال روزانه 14 مرداد 1399

فال روزانه 14 مرداد 1399 فال روزانه 14 مرداد 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 14 مرداد 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 14 مرداد ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین امروز کلی کار برای انجام دادن دارید. به طور ناگهانی انگار شما در مرکز دنیا قرار گرفته اید و توانایی های ذهنی شما در معرض امتحان قرار گرفته اند. خودتان را برای امتحان آماده کرده اید؟ بهتر است خودتان را جمع و جور کرده و ذهنتان را به کار بیندازید. کافی است خودتان باشید و دنباله روی کورکورانه دیگران نباشید. به شایعات و غیبت هایی که می شنوید خیلی اهمیت ندهید و حرف هایی که از منبعی موثق نشنیده اید را باور نکنید، در غیر این صورت ممکن است به دردسر بیفتید. با داشتن نظم و برنامه ریزی از ابتدای روز حتی اگر برخی مشکلات جزئی به وجود بیایند هم خواهید توانست همه کارهایتان را به موقع انجام دهید.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت روزهایی که در پیش رو دارید با شانس و موفقیت زیادی همراه خواهند بود. اقداماتی که در زندگی شخصی و یا حرفه ای خود می کنید درست همان نتایجی را برای شما خواهند داشت که خودتان انتظار دارید. شما باید به فکر شروع برخی فعالیت های جدید در زمینه ی حرفه ای خود باشید. از شانسی که به شما روی آورده است حداکثر استفاده را ببرید و همین امروز دست به کار شوید. امروز ممکن است در رابطه عاطفیتان به موضوعی پی ببرید که تا پیش از این از شما مخفی شده بوده و یا حداقل شما آن را ندیده بودید و روبرو شدن با آن می تواند برایتان دشوار باشد. قبل از مورد قضاوت قرار دادن طرف مقابلتان به حرف های او خوب گوش کنید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد امروز ممکن است به نظر دیگران کمی بداخلاق، بی حوصله و بی توجه بیایید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و این موضوع وقت زیادی برای فکر کردن به احساساتتان برای شما باقی نخواهد گذاشت. این همه وظیفه ای که به دوش دارید و باید انجام شوند باعث اضطراب و بیقراری شما شده اند و نمی توانید آرام بگیرید. اگر از اول کار نیت و برنامه های خود را مشخص کنید توانایی این را خواهید داشت که با وجود این همه شلوغی و هیاهو در مسیر خود باقی بمانید و از راهتان منحرف نشوید. اگر اهداف خود را به طور دقیق تعیین کنید حتی اگر شرایط اطرافتان به طور دائم تغییر کنند هم شما می توانید روی آنها متمرکز یمانید.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر بالاخره امروز می بینید که زندگی کاری شما با سرعت زیادی رو به جلو پیش می رود، حتی پروژه هایی که انتظار آن را ندارید به اتمام می رسد و بالاخره تلاش هایتان نتیجه داد. اگر نتوانستید کنترل تمام امور را به دست بگیرید، نگران نباشید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز ممکن است از دست شریک زندگی تان کمی دلگیر شوید اما بهتر است به جای پنهان کاری، احساسات خود را صادقانه با او در میان بگذارید و با کنترل خودتان به دنبال راه حلی مناسب باشید.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد اگر روحیه خوبی ندارید، خیلی ساده و راحت می توانید فضا را دگرگون کنید. لازم نیست که برای تغییر روحیه تان کارهای بزرگ انجام دهید، همین که به گلدان های خانه تان رسیدگی کنید یا با یک دوست حرف بزنید هم تاثیر زیادی بر روحیه تان خواهد گذاشت. این روزها ایده های جدید و البته مهمی در سر دارید اما بهتر است در این شرایط تصمیمات جدی و مهم نگیرید. تا چند روز دیگر ذهن شما آماده تر خواهد بود. دوستی در رابطه اش با شما تشنج ایجاد کرده، این شمایید که باید خودتان را کنار بکشید تا شرایط آرام تر شود. با جنگ هر دوی شما بازنده خواهید بود.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور امروز دوست دارید در آسمان ها پرواز کنید و کمی از واقعیت دور شوید. خوشبختانه همین اتفاق هم می افتد و این روی حال شما تاثیر مثبتی می گذارد. امروز با فردی گفتگویی خواهید داشت. در این گفتگو چیزهایی خواهید شنید که خوشحالی تان را تکمیل خواهد کرد. سوالی از شما شده که باید هر چه زودتر به آن پاسخ دهید. اگر جواب مثبت به آن دهید، تغییرات خوبی را در زندگی تان تجربه خواهید کرد. امروز پس از این که کارهایتان را انجام دادید، به سراغ شریک زندگی تان بروید و موضوعی که او را ناراحت کرده است را از دلش درآورید.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر امروز هر تلاشی برای توضیح و یا توجیه اتفاقاتی که در اطرافتان در جریان هستند بیهوده خواهد بود چون در واقع هیچ دلیل و توضیحی برای آنها وجود ندارد. خودتان را با امواج احساساتی که در روح و وجودتان جریان پیدا کرده اند همراه کنید. تلاش برای کنترل این احساسات هیچ سودی نخواهد داشت و باید راهی برای تخلیه ی آنها پیدا کنید. سعی کنید با همراه با خانواده و عزیزانتان به روح خود انرژی بدهید. شما نگران این هستید که رابطه عاطفیتان کنترل عقل و منطقتان را از دست شما بگیرد و از این که قربانی رفتار نامعقول خودتان شوید وحشت دارید. ولی نیازی نیست خودتان را زیاد نگران این چیزها کنید؛ با خیال راحت از تعطیلات آخر هفته خود لذت ببرید.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز اطلاعات جدیدی در زمینه ای که برایتان بسیار جالب و هیجان انگیز است به دست خواهید آورد. این تازه اول ماجراست و تازه ذره ای از یک دریا اطلاعات را کشف کرده اید. امروز حتی اگر اعتماد به نفستان اندکی کمتر از همیشه باشد هم اراده و پشتکار همیشگیتان به شما کمک خواهد کرد تا با وجود همه مشکلات و موانع رویاها و اهدافتان را دنبال کرده و اجازه ندهید موانع بی اهمیت جلوی پیشرفتتان را بگیرند. با این همه انتقادات سرسختانه یک نفر شما را به خاطرات تلخ گذشته که شاید حتی در کودکیتان ریشه داشته باشند خواهد برد. به جای این که ذهن خود را درگیر حرف های بیهوده دیگران کنید سعی کنید با دستیابی به موفقیت انتقام خود را از آنها بگیرید.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر امروز صبح که از خواب بیدار می شوید با نگرشی مثبت و با امیداری به آینده به دنیا و زندگی نگاه می کنید. اعتماد به نفس شما بیشتر از همیشه است و چنان شور و شوق بی نظیری در خود احساس می کنید که می توانید آن را حتی به دیگران هم منتقل کنید. در کارهایی که به صورت گروهی و با همکاری دیگران انجام داده اید و یا امروز درگیرشان هستید بدون شک به موفقیت دست خواهید یافت و احساس رضایت فوق العاده ای به شما دست خواهد داد. دیگران هم شما را به خاطر تلاش ها و زحماتی که کشیده اید مورد تحسین و تأیید قرار خواهند داد. امروز برای شروع هر رابطه ای می تواند بسیار خوب باشد. این همه شانس و خوش اقبالی را جشن بگیرید!


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی چاله ای در مقابل تان است که نمی دانید آن را چگونه پر کنید. اما نگران نباشید زیرا شما تنها نیستید، افراد مورد اعتماد زیادی اطراف تان هستند که می توانند در این راه به شما کمک کنند. اگر در رابطه عاطفی تان از چیزی آزرده خوردن شده اید، همین امروز آن را برطرف کنید. هر رابطه ای پستی و بلندی هایی دارد، مهم شما و شریک زندگی تان هستید که باید آن سختی ها را به جان بخرید. اگر از قلب تان کمک بگیرید، همه چیز به سادگی حل خواهد شد.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن مشکلات اطرافتان را فراگرفته اند. اگر همین حالا بر آنها غلبه نکنید، آنها بر شما غلبه خواهند کرد. تمام انرژی تان را بگذارید تا از این سد گذر کنید. سعی کنیددر ارتباط با دیگران خود واقعی تان باشید، این ساده ترین راه برای ارتباط برقرار کردن با دیگران است. اگر نگران عکس العمل دیگران هستید، باید بگوییم که آنها نیز از شخصیت واقعی شما لذت خواهند برد و دوست دارند بیشتر شما را بشناسند. به زودی دوستی شما را سورپرایز می کند. منتظر خبرهای خوب باشید.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند امروز شما احساس می کنید که انگار مغزتان دارد منفجر می شود. ایده های مختلفی در مورد اینکه چطور می توانید پروژه ای که در دست انجام دارید را به بهترین نحو ممکن پیش ببرید دارند با سرعت برق به ذهن شما می رسند، یا اگر در حال مطالعه در مورد موضوع خاصی هستید مفاهیمی که همیشه درکشان برای شما سخت بوده اند به یکباره برایتان خیلی واضح و مشخص خواهند شد. حتما تمامی افکار و ایده هایی که به ذهنتان می رسند را یک جا یادداشت کنید زیرا این وضعیت برای مدت طولانی ادامه نخواهد یافت و ممکن است بعدا فراموش کنید که چه چیزهای خوب و مفیدی به ذهنتان رسیده بوده اند.