فروشگاه و سوپرمارکت آنلاین در آمل

فروشگاه و سوپرمارکت آنلاین در آمل فروشگاه و سوپرمارکت آنلاین در آمل

فیوره بستر فروش اینترنتی است که فعالیت خود را در استان مازندران از اسفند ماه سال 1399 آغاز نموده و خدمات ارائه می نماید.

 سوپرمارکت آنلاین فیوره در حوزه عرضه محصولات سوپرمارکتی و تند مصرف از سال 1399و با فروش اینترنتی در شهر آمل در استان مازندران آغاز به کار کرده است و هم‌اکنون ثبت سفارش از طریق پلت‌فرم‌های فیوره نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن در شهر آمل امکان‌پذیر است.

هدف فیوره از ایجاد پلتفرم خرید آنلاین

با توجه به افزایش جمعیت شهرهایی نظیر آمل و رشد آلودگی و افزایش تردد خودروهای شخصی و وسایل نقلیه عمومی، رفت و آمد کُندتر از گذشته شده و با توجه به ترافیک ناشی از این شلوغیو همچنین وجود بیماری نظیر کرونا ، طبیعتا دسترسی به فروشگاه‌ها و مراکز خرید نیز در مدت زمان طولانی‌تری امکان‌پذیر خواهد بود. ایجاد یک سوپرمارکت اینترنتی، به کاهش حمل و نقل‌های درون شهری کمک کرده و بستری را فراهم می‌کند که هموطنان بدون نیاز به تحمل دشواری‌های خرید حضوری و صرف وقت، تمامی کالاها و مایحتاج مورد نیازشان را به صورت اینترنتی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند.

فیوره در نظر دارد بزودی تمامی شهرهای استان مازندران را تحت پوشش خود قرار داده تا هم استانی های عزیز بتوانند بصورت اینترنتی محصولات سوپرمارکتی را تهیه نمایند.

 

سوپرمارکت آنلاین فیوره