فال روزانه 23 مرداد 1399

فال روزانه 23 مرداد 1399 فال روزانه 23 مرداد 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 23 مرداد 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 23 مرداد ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین به نظر می رسد که امروز یک نفر در مقابل تک تک حرکات شما نقشه ای کشیده است تا مانع آنها شود، با این حال شما آمادگی کافی برای مقابله با تمامی این موانع را دارید. قبل از این که به حقیقت امر پی ببرید، عکس العمل های شدید از خودتان نشان ندهید، زیرا ممکن است به اشتباه بخشی از تفکرات و خیال پردازی های خودتان را جای حقیقت در نظر گرفته و بیش از آنچه که باید به آن اهمیت بدهید. به جای این کار نیت خیر خودتان را نشان داده و تمام تلاشتان را بکنید تا به اوضاع بهبود ببخشید. تا وقتی که دردسر خودش به سراغ شما نیامده است دلیلی وجود ندارد ک شما بخواهید به دنبال آن بگردید. چرا خودتان را برای آخر هفته ای لذت بخش آماده نمی کنید؟


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز باید بیش از همیشه مراقب مسایل مالی تان باشید زیرا یک اشتباه کوچک ممکن است خسارات زیادی به شما وارد کند. سعی کنید که با احتیاط و با مشورت با دیگران قدم هایتان را پیش ببرید. قلب شما پر از عشق است و دوست دارید به طریقی آنها را تخلیه کنید. اگر متاهل هستید، زمان آن است تا عشق تان را به همسرتان ثابت کنید و اگر هم مجرد هستید، امروز نشانه ای از شروع یک رابطه عاطفی را در زندگی تان مشاهده خواهید کرد.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد امروز از اینکه از دیگران سوال هایی بپرسید که شاید کمی به نظرتان شخصی باشند، نترسید! به دیگران اعتماد کنید و سعی کنید با نگرشی مثبت و بی طرفانه به آنها نزدیک شوید تا آنها هم به شما اطمینان کنند و خیالتان راحت باشد که همه چیز خوب پیش خواهد رفت. قرار نیست شما کسی را بازجویی کنید و یا او را به چیزی متهم کنید. شما فقط می خواهید به عزیزانتان کمک کنید و این بدون دانستن واقعیت میسر نخواهد شد. به حرف های عزیزانتان گوش کنید، آنها چیزهای مهمی برای گفتن دارند که شاید رابطه ی شما را با آنها تغییر دهد. شاید حتی این حرف ها برایتان چندان خوشایند نباشند، اما دیر یا زود باید از آنها باخبر شوید.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر میان احساس و منطق گیر افتاده اید، اگر چه سخت است اما اجازه ندهید که احساس تان بر شما غلبه کند. سعی کنید که مسایل را این روزها با منطق تان پیش ببرید. در محیط کار نیاز به مشورت با اطرافیان تان دارید. همکاری کلید موفقیت شما در این روز است بنابراین غرور را کنار بگذارید و به آنها تکیه کنید. برای اولین بار با فردی قرار ملاقات می گذارید، سعی نکنید خود و طرف مقابل تان را مجبور به کاری کنید، تنها کافی است منتظر بمانید تا همه چیز به خودی خود و به صورت طبیعی پیش رود.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد امروز ممکن است به علت مشکلاتی که در سیستم بانکی پیش می آیند، گم کردن کارت های بانکی و یا جا گذاشتن کیف پولتان در خرید کردن با مشکل مواجه شوید. اگر قصد خرید چیزی را دارید پیش از خارج شدن از خانه کیف پول و کارت هایتان را کنترل کنید و اگر خریدتان ضروری نیست آن را به وقت دیگری موکول کنید. انتظار نداشته باشید که دیگران بتوانند از زوایه ی دید شما به مسائل نگاه کنند، هیچ کسی به اندازه ی خود شما نمی تواند منافعتان را در نظر داشته باشد! امروز شما و نامزدتان تمام روز در تلاش برای دیدن یکدیگر خواهید بود، اما هر دویتان آنقدر سرتان شلوغ است که حتی اگر بتوانید این دیدار را ترتیب بدهید هم در آرامش نخواهید بود!


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور به خودتان یادآوری کنید که شما آفریده شده اید تا خوش باشید و خوشحالی مقصد و سرنوشت حقیقی شما باید باشد. اینکه در چنین روزی این موضوع را مدام به خودتان یادآوری کنید از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا نیروهایی قدرتمند سعی دارند بین شما و دلخوشی هایی که برای خودتان ساخته اید فاصله بیندازند. انگار یک انرژی منفی بر امروز حاکم شده است که سعی دارد شما را هم تحت سلطه ی خود در بیاورد، اما خود شما نباید اجازه دهید که قربانی انرژی منفی شوید. نیازی که به داشتن نظم و ثبات در زندگیتان دارید را نادیده نگیرید، اما اجازه ندهید دنبال کردن این هدف شما را از آنچه خوشحالتان می کند دور کند.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر به واسطه انرژی های مثبت امروز، روابط شخصی و کاری شما بهبود می یابند؛ البته تمام این ها به شرطی هستند که تمام تلاشتان را به کار گرفته و مواظب حرف ها و رفتارتان باشید. امروز یکی از مناسب ترین زمان های ممکن برای درست کردن روابط خود با دیگران به ویژه دوستانتان است. شاید دوست داشته باشید برای این منظور همه دوستانتان را دور خود جمع کنید و یک مهمانی کوچک بگیرید. خوش بینی و مثبت گرایی امروزتان باعث می شود تادیگران دوستتان داشته باشند. امروز ناگهان جذب و شیفته فردی می شوید که تاکنون در کنارش احساس خجالت و معذب بودن داشته اید. فکری به حال تپش های قلب خود و گل انداختن گونه هایتان بکنید.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان اگر احساس می کنید که اخیرا پیشرفت قابل توجه ای به سمت هدفتان نداشته اید و به هدفتان نزدیکتر نشده اید، امروز باید تغییر اساسی در کارهایی که انجام می دهید ایجاد کنید و کارهای دیگری برای رسیدن به هدفتان انجام دهید. ممکن است از زندگی عاطفیتان ناراضی باشید و اخیرا در این مورد به مشکل بر خورده باشید. اخیرا وقت و انرژی زیادی را صرف بهبود رابطه عاطفیتان با شریک زندگیتان کرده اید ولی بازخورد مناسبی دریافت نکرده اید. قبل از هر اقدام جدی چند روز صبر کنید و در مورد آن تفکر کنید. تاثیر تصمیماتتان بر روی زندگی آینده تان را بسنجید و پس از جمع کردن تمام اطلاعات اقدام به تصمیم گیری کنید.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر امروز زمان مناسبی برای انجام کارهای گروهی است. اگر چه شما روحیه مستقلی دارید اما امروز می توانید که به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنید و نتیجه مطلوب تان را به دست آورید. در رابطه ای قرار گرفته اید که به ان شک دارید. مدام می ایستید و فکر می کنید که آیا این راه را درست انتخاب کرده اید یا نه. تنها مشکل شما این است که بدبینانه به همه چیز نگاه می کنید. اگر خوش بین تر باشید، مطمئن باشید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی امروز جنگجوی درونتان بیدر شده است و آماده اید تا برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان هر تلاشی که لازم باشد را انجام دهید. با این حال، نسبت به کارهایی که انجام می دهید تردیدهایی دارید که باعث نگرانی شما شده اند. اعتماد به نفستان را از دست ندهید و از اینکه در مسیر درست قرار گرفته اید اطمینان کامل داشته باشید. شاید دنیای اطرافتان را برخی تنش و درگیری ها فرا گرفته باشند، اما شما باید سعی کنید خودتان را زیاد درگیر این مسائل نکنید. این وضعیت موقت و زودگذر است، پس کمی دست نگه دارید و عجولانه در مورد نتیجه ی کارهایی که کرده اید به قضاوت نپردازید.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن اگر به این فکر بوده اید که شغل تدریس و یا نویسندگی را در پیش بگیرید امروز روزی ایده آل برای عملی کردن بخشی از نقشه هایتان خواهد بود. قدرت تخیل شما خیلی خوب کار می کند و نیرویی درونی باعث شده است که کلمات را با مهارتی فوق العاده به کار بگیرید. اگر در زمینه ی فروشندگی هم فعالیت داشته باشید این توانایی ها به طور شگفت انگیزی به کارتان خواهند آمد و به شما کمک خواهند کرد تا فروشتان را چند برابر کنید. در بحثی که بین شما و عشقتان پیش آمده است حرف هایی مطرخ شده اند که شما حالا از به زبان آوردن آنها احساس پشیمانی و خجالت زدگی می کنید. شاید بهتر باشد غرور را کنار گذاشته و از طرف مقابلتان عذرخواهی کنید.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند امروز کمی از وضعیت فعلی خود فاصله گرفته و از یک قدم عقب تر موقعیت خود را مورد بررسی قرار دهید. شما این اواخر قدم های بزرگ و جسورانه ای برداشته اید و حالا زمان آن فرا رسیده است که دست نگه داشته و اوضاع را مورد ارزیابی قرار دهید. به واکنش های دیگران توجه کنید. مشاهدات و نظرات آنها را به دقت بررسی کنید زیرا دیگران ممکن است چیزهایی را در مورد وضعیت شما ببینند که خود شما قادر به دیدن آنها نیستید. سعی کنید دید وسیع تری داشته باشید و خودتان را به زاویه دید شخصیتان محدود نکنید. آنچه با گوش دادن به حرف های دیگران یاد می گیرید را به کار ببندید تا سطح موفقیتتان چند برابر شود.