پایداری سرویس های ارتباطی در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران

پایداری سرویس های ارتباطی در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران پایداری سرویس های ارتباطی در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: با وجود اعلام مسیر مهران به عنوان مسیر زمینی برگشت زائران اربعین، در تامین ارتباطات پایدار هیچ گونه مشکلی نداریم.

به گزارش خبرگزاری مهر، عباس بیرامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن تاکید بر خدمت رسانی به زائران اربعین گفت: با پیش بینی زمان شروع بازگشت زائرین از مرز مهران، تامین ارتباطات پایدار زائرین در دستور کار این اداره کل قرار گرفته و با هماهنگی به عمل آمده با اپراتورهای تلفن همراه و شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات در تامین پهنای باند، در تامین ارتباطات پایدار هیچ گونه مشکلی نداریم.

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ایلام از پوشش ۳g و ۴g در جاده‌های منتهی به مهران خبر داد و اظهار کرد: تمام مناطق شهری، روستایی و جاده ای مهران دارای پوشش کامل ارتباطی هستند.

وی با اشاره به خدمات واحدهای تابعه وزارت ارتباطات گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت با ارتقاء ظرفیت شبکه فیبر نوری در پروژه نور ۲ به میزانcore ۴۸ و ارتقای ظرفیت پهنای باند به میزان ۱۰ گیگابایت مورد درخواست اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های مخابراتی در خدمت زائران خواهد بود.