سبد گل و تاج گل اروپایی برای تبریک

سبد گل و تاج گل اروپایی برای تبریک سبد گل و تاج گل اروپایی برای تبریک

تاج گل اروپایی یک نمونه از انواع تاج گل‌ها هستند که به شکل متفاوت و خاصی گل آرایی شده‌اند. در سبد گل‌های اروپایی برگ‌ها و علف¬ها به زیبایی به هم بافته شده‌اند و یک جلوه‌ی بسیار زیبا و متفاوتی را ایجاد کرده¬اند و مناسب انواع مجالس می‌باشند.

تاج گل اروپایی یک نمونه از انواع تاج گل‌ها هستند که به شکل متفاوت و خاصی گل آرایی شده‌اند. در سبد گل‌های اروپایی برگ‌ها و علف­ها به زیبایی به هم بافته شده‌اند و یک جلوه‌ی بسیار زیبا و متفاوتی را ایجاد کرده­اند و مناسب انواع مجالس می‌باشند. احتمالا در بسیاری از برنامه‌های خارجی دیده‌اید که افراد به هنگام کریسمس یک سبد گل حلقه‌ای را بر در خود آویزان کرده‌اند و از این طریق به استقبال مهمانان خود می‌روند.

سبد گل یا تاج گل اروپایی چیست؟

اگر به تاج‌ها و سبد گل‌های متنوع و متعددی که در گل فروشی‌ها وجود دارند نگاه کنید متوجه می‌شوید که عمده‌ترین تفاوت آن‌ها با یکدیگر نحوه استقرار گل‌ها بر روی پایه‌های چوبی یا فلزی می‌باشد. یک نمونه از گل‌هایی که زیاد مورد توجه قرار می‌گیرند و اغلب برای مراسم‌های شادی و تبریک از آن‌ها استفاده می‌شود تاج یا سبد گل اروپایی می‌باشد. این نمونه از گل‌ها سبد یا تاج حلقه‌ای دارند و گل‌هایی با شاخه‌های کوتاه همراه با شاخ و برگ‌های متعددی روی این تاج‌ها کار شده است. این نوع دیزاین بیشتر در کشورهای اروپایی انجام می‌شود و این گل‌ها را به عنوان نشانه و بیان تبریک بر گردن افراد می‌انداختند. برای مطالعه بیشتر در مورد راهنمای خرید تاج گل بهtejaratonline.ir  مراجعه کنید.

فرق تاج گل اروپایی با سایر تاج گل‌ها 

در تاج گل‌های معمولی گل‌های شاخه کوتاه در وسط و گل‌های شاخه بلند در اطراف قرار می‌گیرند و پایه یا سبد گل را به طور کامل پوشش می‌دهند. در حالی که در تاج گل اروپایی تماما از گل‌های شاخه کوتاه استفاده می‌شود که به صورت حلقه‌های تو خالی در کنار هم قرار گرفته‌اند.

مزیت خرید تاج گل اروپایی

تاج گل‌های اروپایی به خاطر گل آرایی متفاوت و شیکی که دارند مورد توجه و استقبال بیشتری قرار می‌گیرند و طرفداران زیادی را جذب خود می¬کنند. اگر چه ممکن است این تاج گل‌ها نسبت به تاج گل‌های معمولی ساده‌تر به نظر برسند اما شیک‌تر هستند و نسبت به تعداد گل‌هایی که در آن‌ها استفاده شده و چیدمانی که دارند قیمتشان مناسب می‌باشد.

بیان احساسات با کمک گل‌ها

برای این که بتوانید به شکل موثرتری احساسات خود را بیان کنید بهتر است از یک هدیه یا وسیله‌ی دیگری استفاده کنید تا در کنار کلماتی که ادا می‌کنید احساساتتان را به شیوه ی موثرتری به نمایش بگذارید. بهترین هدیه‌ای که می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد گل‌ها هستند. با خرید تاج گلی زیبا و با رنگ‌های شاد می‌توانید نشان دهید که چقدر از دیدن شادی دیگران خوش حالید. قبل از خرید گل بهتر است از معنی هایی که هر گل و رنگی القا می کند اطلاع کسب کنید.

انتخاب یک گل تبریک مناسب

برای این که تاج گل تبریک مناسبی را خریداری کنید بهتر است از خریدهای عجله‌ای اجتناب کنید و سر فرصت به یک گل فروشی بروید و از گل فروش بخواهید با استفاده از بهترین گل‌هایش تاج گلی را برای شما گل آرایی کند. خوب می¬شود اگر قبل از خرید از گل‌های مورد علاقه‌ی فردی که می‌خواهید به او گل بدهید اطلاع داشته باشید و از گل فروش بخواهید حتما از آن گل‌ها استفاده کند.

دوام تاج گل زیاد باشد

انواع و اقسام گل‌ها در ساخت یک سبد گل اروپایی استفاده می‌شوند. اگر می‌خواهید از گل‌های طبیعی استفاده کنید با توجه به مراسمی که پیش رو دارید از فروشنده بخواهید گل‌هایی را در تاج استفاده کند که مقاوم باشند و بتوانند برای چند روز در مکان‌های پر جمعیت و بدون نیاز به آب شادابی و طراوت خود را حفظ کند. محض احتیاط به هنگام خرید یک بار حلقه‌ی گل را وارونه کنید تا مطمئن شوید گل‌ها به درستی به تاج یا سبد زیرین چسبیده‌اند.

خرید تاج گل تبریک

گل‌ها و گیاهان در هر جایی که باشند رنگ و بوی خاصی را به محیط می‌بخشند و دارای انرژی مثبت هستند. وقتی وارد یک اداره یا شرکت می‌شوید روی میز خیلی از کارکنان یک گلدان یا سبد گل می‌بینید و اکثر افراد وقتی کسی به آن‌ها گل می‌دهد خوش حال می‌شوند و از آن گل‌ها به شکل تزئینی در خانه خود استفاده می‌کنند. 
خرید یک تاج گل تبریک برای یک موفقیت، یک تاج گل افتتاحیه در نخستین روز یک نمایشگاه و یا خرید یک سبد گل برای هدیه دادن به یک دوست می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
تاج گل تبریک یک ویژگی که باید داشته باشد این است که باید کاملا چشم گیر باشد و به خوبی دیده شود به همین خاطر سعی کنید تاج‌هایی با گل‌های متنوع و رنگ‌های شاد تهیه کنید.
 

کارت یادداشت 

به هنگام خرید یک تاج گل یا سبد گل حتما یک کارت تبریک هم خریداری کنید تا نام خود و جمله‌ای که می‌خواهید به فرد دریافت کننده‌ی گل بگویید را روی آن کارت یادداشت کنید. اگر چه خیلی‌ها اهمیت این موضوع را انکار می‌کنند و می‌گویند نیاز به این کارها نیست اما شما حتما این کارها را انجام دهید به چند دلیل اول این که ممکن است چند نفر دیگر هم مثل شما گل هدیه آورده باشند و اگر گل‌ها نام و نشان نداشته باشند کسی متوجه این که چه کسی آن ها را ارسال کرده نخواهد شد. دوم این که این کارت‌ها خودشان جنبه‌ی یادگاری دارند و تا مدت ها می توانند یادآور لحظات خوش آن روز بشوند.

در مورد اندازه‌ی کارت هم توجه داشته باشید که اندازه‌ی کارت نه باید آن قدر کوچک باشد که دیده نشود و نه آن قدر بزرگ که به سبد گل تبریک نیاید. اندازه‌ای باشد که به راحتی در بین گل‌ها جا ساز شود و تنها گوشه‌ای از آن بیرون بماند. البته می‌توانید کارت را با یک روبان به تاج گل آویزان کنید اما جا سازی آن‌ها میان گل‌ها جالب‌تر و مهیج‌تر می‌باشد.

کلام آخر

به طور کلی تاج گل ها هدایای مناسب و جالبی هستند چرا که گاهی می‌بینیم کسی در مراسم حضور ندارد اما تاج گلی به نام او در قسمت ورودی گذاشته شده. در واقع خیلی از گل فروشی‌ها این امکان را فراهم کرده‌اند تا شما بتوانید از راه دور تاج گلی را سفارش دهید. پس از پرداخت هزینه‌های مورد نیاز آن ها تاج گل شما را به محل برگزاری مراسم ارسال می کنند.
اگر قصد دارید که تاج یا سبد گلی را به عزیزی هدیه دهید بزرگی گل شما زیاد مهم نیست بلکه مهم این است که گل‌ها متنوع و زیبا همراه با رنگ‌های متفاوت باشند تا این گل ها بتواند به درستی احساس شما را منتقل کند.