فال روزانه 11 شهریور 1399

فال روزانه 11 شهریور 1399 فال روزانه 11 شهریور 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 11 شهریور 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 11 شهریور ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین هنر تنها در نقاشی، موسیقی و ادبیات خلاصه نمی شود. هنرمند درون شما امروز حسابی فعال شده است و با کمی دقت می توانید این را در طرز لباس پوشیدن، مدل موهایتان و تغییرات کوچکی که در دکوراسیون خانه تان ایجاد می کنید ببینید. شما یک هنرمند واقعی هستید، امروز از این ویژگی خود تا می توانید لذت ببرید. امروز روز خیلی خوبی برای شروع پروژه های مشترک می تواند باشد و شرکت در فعالیت های گروهی و صحبت با دوستان می تواند زمینه ساز ایده های خوبی برای یک کار مشترک می تواند باشد. اگر بعضی ها علاقه ای به این ایده ها نشان نمی دهند ناراحت نشوید، کسانی که تمایل به همکاری دارند خودشان به سراغتان خواهند آمد.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز ممکن است عشقتان بخواهد در مورد مشکلاتی که با خانواده اش دارد با شما درد دل کند. خودتان را برای شنیدن حرف های او آماده کنید و سعی کنید شنونده ی خوبی باشید. او از شما انتظار ندارد که برای مشکلاتش راه حلی پیدا کنید. همین که به حرف هایش گوش کرده و درکش کنید برایش کافی خواهد بود، اما اگر خودش از شما خواست که در مورد این موضوع قضاوت کنید با صداقت کامل نظر واقعیتان را به او بگویید. امروز اطرافیانتان از شما انتظارات زیادی دارند و شما هم از این که هر کاری که از دستتان برمی آید برای آنها انجام دهید لذت می برید، اما بهتر است مواظب باشید از حد معقول فراتر نروید و روز تعطیل خود را برای انجام کارهای دیگران هدر نکنید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد امروز به روح ماجراجوی خود اجازه ی رهایی بدهید و بگذارید شمارا به هر جایی که خودش می خواهد هدایت کند. از این که با ناشناخته ها روبرو شوید، ضعف های خود را بپذیرید و یا با ترس هایتان مواجه شوید هراسی نداشته باشید. در پایان راه بدون شک شاهد تغییراتی در وجود خودتان خواهید بود که شاید مدت ها در انتظارشان بوده اید اما فکر می کرده اید توانایی کافی برای ایجاد آنها را ندارید. امروز حرف زدن با آنهایی که دوستشان دارید برای شما خیلی راحت خواهد بود و این می تواند فرصت خیلی خوبی باشد تا در مورد احساسات خود و یا مشکلاتی که با آنها دارید اما در حالت عادی جسارت لازم برای حرف زدن در مورد آنها را ندارید صحبت کنید.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر شما امروز احساس می کنید یک نفر که برایتان از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است شما را در درجه ی دوم و یا حتی سوم اهمیت قرار داده است و این اصلا برایتان خوشایند نیست. شما به اشتباه به انجام کاری متهم شده اید و حالا احساس می کنید که باید از احساسات و اعمال خود دفاع کنید و سوء تفاهم هایی که به وجود آمده اند را برطرف کنید. بهتر است مواظب باشید که مرتکب چنین اشتباهی نشوید! چرا فکر می کنید اگر یک نفر شما و کارهایتان را زیر سؤال برده شما موظف هستید به او توضیحی بدهید؟ اگر کسی بدون دانستن شرایط شما دارد در موردتان قضاوت می کند، شاید اصلا ارزش اینکه تا این حد برایش اهمیت قائل شوید را نداشته باشد!


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد زمان خوبی است تا تجربه های تلخ خود را دور بریزید و راه جدیدی را در پیش بگیرید. اعتماد به نفس خود را نیز بالا ببرید زیرا افراد زیادی در این روز به شما توجه می کنند که می توانند فرصت های خوبی را نیز پیش رویتان بگذارند. شما کاری کرده اید که دوست ندارید دیگران از آن باخبر شوند. بهتر است که این راز را تا چند وقت دیگر هم پیش خود نگه دارید، سپس در زمانی مناسب آن را فاش کنید. نتیجه ای که از آن خواهید گرفت به بهترین شکل ممکن خواهد بود.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور امروز برای شما روز خوبی خواهد بود و کارها تقریبا خوب و بدون هیچ گونه مشکل خاصی پیش خواهند رفت. احساسات شما می توانند موقعیت های مطلوبی را برای شما فراهم کنند، پس از آنها به خوبی استفاده کنید. شاید سرعت پیشرفت کارها چندان زیاد نباشد، اما شما می توانید از این شرایط به نفع خودتان استفاده کنید. سر حوصله به همه جزئیات دقت کنید و سعی کنید هیچ بخشی از معادله را نادیده نگیرید تا از وضعیتی باثبات و همراه با آرامش و آسودگی خیال لذت ببرید. اگر هنوز مجرد هستید وقت آن رسیده است که از منطقه امن خود خارج شده و با روی باز با فرصت های موجود مواجه شوید. اگر در روابط خود دست به ریسک کردن بزنید درهای جدیدی به روی شما باز خواهند شد.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر شما سرتان در کار خودتان است اما دیگران ناگهان پا در کفش شما می کنند و تمام برنامه هایتان را بهم میریزند. اگر چه تا به حال مراعات حال آنها را می کردید، اما بهتر است از این به بعد بیشتر از دیگران به خودتان بیاندیشید. شما در حال حاضر فقط باید روی کارهای خودتان تمرکز کنید، در غیر این صورت تمام برنامه هایتان نقشه بر آب می شود.. در رابطه عاطفی تان به مشکل بر خورده اید و این موضوع نگرانتان کرده است. اما بدانید که هیچ اهمیتی ندارد و خیلی زود برطرف می شود.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز فعالیت های گروهی و پروژه هایی که همراه با دوستان خود در دست انجام دارید می توانند بسیار الهام بخش باشند. انرژی شما در سطح بالایی قرار دارد و شور و نشاط فوق العاده ای را در وجود خود احساس می کنید، پس از این قدرت درونی برای پیش رفتن به سوی اهداف خود بهره ببرید. شما امروز برای تمرکز روی انجام کارهایی که دیگران حتی جسارت کافی برای امتحان کردن آنها را هم ندارند از شجاعت کافی برخوردار هستید. با احتیاط پیش بروید، اما این فرصت را به هیچ وجه از دست ندهید. اگر در جستجوی خانه ی جدیدی هستید و قصد دارید نقل مکان کنید امروز می تواند روز خوبی برای پیدا کردن خانه ی دلخواهتان باشد.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر امروز بیشتر به فکر وضعیت سلامتی خودتان باشید. ممکن است با یک انرژی منحصر به فرد از خواب بیدار شوید. از این انرژی که به سبب شرایط کیهانی فعلی ایجاد شده است استفاده بهینه کنید. سعی کنید فعالیت هایی انجام دهید که به حفظ این انرژی کمک کند. مثلا کار هایی انجام دهید که به شما از نظر روحی و روانی کمک کنند. برای این منظور، می توانید پیاده روی کنید، به گل و گیاهان رسیدگی کنید و یا فعالیت های خلاقانه و پر جنب و جوش انجام دهید. شما به کمی هوای تازه نیاز خواهید داشت، پس سعی کنید بیشتر اطراف گیاهان باشید. انرژی های منفی را از خود دور کنید. امروز روز شانس شماست. از روزتان لذت ببرید.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی مدت هاست برای شروع کاری قدم بر می دارید اما هر بار مانعی بر سر راهتان سبز می شود و شما را از حرکت باز می دارد. شاید بهتر است که مسیرتان را عوض کنید. شما باید با آزمون و خطا پیش بروید تا نتیجه دخواه تان را بگیرید. امروز که از عشق تان دور هستید، فرصت این را پیدا خواهید کرد تا کمی با خود خلوت کنید. فرصت خوبی ست تا با تمرکز کافی در مورد برنامه هایی که در سر دارید برنامه ریزی کنید. به زودی خبری از یکی از دوستان تان می شنوید که کمی نگران تان می کند. نگرانی شما بی مورد است و خیلی زود برطرف می شود.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن امروز اگر دیگران بخواهند در مورد اشخاصی که می شناسید غیبت کنند به احتمال زیاد حسابی عصبانی خواهید شد، دلیل آن هم این است که حس ششمتان به شما می گوید که گفته های آنها به احتمال زیاد صحت ندارند. کار خیلی خوبی می کنید که حرف های آنها را باور نمی کنید و به نفعتان است که تا وقتی خودتان از واقعیت مطمئن نشده اید هیچ قضاوتی نکنید، اما بهتر است که برخورد تندی از خودتان نشان ندهید. دیگران مختار هستند که اگر دلشان می خواهد غیبت کنند، حداکثر کاری که از دست شما برمی آید این است که آنها را نصیحت کنید. اگر نمی توانید حرف هایشان را تحمل کنید از آنها فاصله بگیرید.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند امروز شما ممکن است رغبتی ناگهانی و حساب نشده به خرج کردن پولتان برای دیگران و کمک به افراد نیازمند پیدا کنید و یا به یکباره تصمیم به خریدن چیزهای گران قیمتی بگیرید که در واقع هیچ نیازی به آنها ندارید. با اینکه کمک کردن به دیگران کار بسیار ارزشمندی است، به شما توصیه می شود که امروز کمی بیشتر حواستان را جمع کنید و پولتان را به شکل های بهتری خرج کنید، یا حتی اصلا خرج نکنید. چرا به جای پولتان از زمان، انرژی و توانایی هایی که دارید برای کمک کردن به دیگران استفاده نمی کنید؟ باور کنید یا نکنید این راه می تواند خیلی مفیدتر از پول خرج کردن باشد. بهر حال شما فعلا در شرایطی نیستید که اینطور حاتم بخشی کنید.