فال روزانه 18 شهریور 1399

فال روزانه 18 شهریور 1399 فال روزانه 18 شهریور 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 18 شهریور 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 18 شهریور ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین یکی از نزدیکان شما امروز به صورت بی سابقهای سکوت اختیار کرده است. به نظر می رسد که مشکل خیلی بزرگی دارد او را آزار می دهد، اما به ظاهر دلش نمی خواهد در مورد آن صخبت کند. هرچند که شما برای گوش کردن به حرف هایش و کمک به او آماده اید، اما بهتر است که او را به حال خودش بگذارید و با سوال پیچ کردن آزارش ندهید. برخی کارها و مسائل مهم پیش خواهند آمد که باعث می شوند رفتن به تعطیلاتی که خیلی دلتان می خواسته بروید و برای آن برنامه ریزی های زیادی هم کرده بودید را به تعویق بیندازید. شاید وسوسه شوید که بیخیال کارهایتان شده و سفرتان را طبق برنامه ی قبلی آغاز کنید، اما به نفعتان است که این کار را نکنید.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز اگر کسی به شوخی هایتان نخندید ناراحت نشوید و تعجب هم نکنید. مشکل از شما یا شوخی هایی که می کنید نیست، کسی هم از دست شما دلخور نیست، تنها مشکل کار اینجاست که امروز و تحت شرایط کیهانی موجود دیگران زیاد حال و حوصله ی شوخی و خنده را ندارند. شاید مسخره به نظر برسد، اما فکر بدی نیست که حتی خود شما هم ماسک خندانی که به چهره تان زده اید را کنار گذاشته و احساسات سرکوب شده ی خود را بروز دهید. در مورد مشکلاتی که دارید و چیزهایی که ناراحتتان کرده اند با دیگران صحبت کنید. خوشبختانه شما امروز این توانایی را دارید که آنچه در قلبتان می گذرد را خیلی راخت به زبان بیاورید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد دنیا به افراد بیشتری مثل شما نیاز دارد! اعتماد به نفس بالا در کنار قدرت ذهنی و جسمی مطلوبی که دارید از شما یک رهبر فوق العاده می سازد که می تواند به راحتی دیگران را در مسیر درست هدایت کنید. حالا دیگر وقت آن رسیده است که این توانایی های خود را مورد استفاده قرار دهید. امروز اراده ای چون آهن دارید و هر کاری که می کنید را خیلی جدی می گیرید. با این حال ممکن است آنقدر هیجان زده باشید که قضاوتی اشتباه در رابطه با میزان تلاش و تعهد مورد نیاز برای رسیدن به خواسته هایتان داشته باشید. قبل از تصمیم گیری تمامی گزینه های پیش رویتان را به دقت در نظر گرفته و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر موانع غیر منتظره ای که سر راه تکمیل پروژه یا کاری که در دست انجام دارید پیش می آیند، امروز ممکن است بین شما و یکی از نزدیکانتان کدورت هایی را به وجود بیاورند. شاید حتی آنقدر عصبانی شوید که قهر کرده و محل را بدون خداحافظی ترک کنید. این نکته را به خودتان یادآوری کنید که هرکسی نگرانی ها و اولویت های خودش را دارد و رفتارها و واکنش هایش نیز تحت تأثیر این واقعیت قرار دارند. کارهایی که در انتظارتان هستند را به انجام برسانید و عصبانیت خود را با تمرکز روی کارهایتان از بین ببرید. شاید تا پایان روز و با فروکش کردن خشمتان به این نتیجه برسید که باید با این شخص صحبت کرده و یا حتی از او معذرت خواهید کنید.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد امروز از کمک های دیگران بهره بگیرید. تبادل اطلاعات کلید پیدا کردن آخرین قطعات پازل خواهد بود. این که در انجام کارهایتان به کسی وابسته نباشید بسیار مهم است، اما هر از گاهی برای پیشرفت و برداشتن قدم های بزرگ باید از دیگران کمک بگیرید. اطلاعات لازم را جمع آوری کرده و بسته به وضعیتی که دارید مورد استفاده قرار دهید. البته این را هم مورد نظر داشته باشید که از دیگران سوء استفاده نکنید و یا خودتان را به آنها تحمیل نکنید. امروز باید از اشتباهاتتان درس بگیرید و اعتراف کنید که این اواخر خیلی خودخواهانه رفتار کرده اید. به کارهای خودتان و اثراتی که روی اطرافیانتان می گذارند بیشتر دقت کنید.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور امروز صبح که از خواب بیدار می شوید رویاهای عجیب و غریب اما شیرینی که شب گذشته دیده اید هنوز جلوی چشمتان خواهند بود. خوب به خواب هایی که دیده اید فکر کنید، به احتمال زیاد آنها پیامی برای شما دارند و می خواهند چیزی به شما بگویند. شما نقشه هایی عجیب و تا حدودی غیر عادی برای افزایش درآمد خود در نظر دارید که شانس موفقیت و یا شکست شما در آنها پنجاه به پنجاه است. پیش از آن که خودتان را بیش از حد درگیر این نقشه هایتان کنید همه ی جنبه های آن را در نظر گرفته و چشم خود را به روی واقعیت باز کنید. شاید این نقشه عملی باشد، اما فعلا شرایط لازم برای عملی کردن آن فراهم نباشند.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر امروز ممکن است مجبور به شروع به انجام کاری شوید که برای آن آمادگی کافی ندارید و به همین دلیل هم احساس تردید و دودلی دارید و ترجیح می دهید آهسته پیش بروید و قبل از آنکه با سرعت جلو رفته و خودتان را به دردسر بیندازید کمی اطلاعات جمع کنید. شرایط را طوری تنظیم کنید که به جای آنکه قربانی شرایط موجود شوید کنترل آن را در دست بگیرید. امروز فرار کردن خیلی وسوسه انگیزتر از ماندن و جنگیدن به نظرتان می رسد. وقتی پای پیدا کردن راه حل برای چالش های پیش رویتان در میان است، به نفعتان است که به جای آن که دنباله روی دیگران باشید خودتان رهبری اوضاع را در دست بگیرید و پیش از هر حرکتی از نتیجه آن آگاهی پیدا کنید.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز قراری دارید، از این رو بیش از همیشه به ظاهرتان اهمیت می دهید. همین جذابیت شما تاثیر مثبتی روی طرف مقابل تان خواهد داشت. سعی کنید که مکالمه را پیچیده نکنید تا نتیجه ای مطلوب داشته باشد. در رابطه با شریک زندگی تان کمی بی منطق شده اید. مدام بهانه می گیرید و مشکلات را به گردن او می اندازید. اما مراقب باشید زیرا اگر همین روند را ادامه دهید، خودتان را از او دور خواهید کرد. شاید بد نباشد که زمانی را به تنهایی بگذرانید تا حالتان به حالت طبیعی خود بازگردد.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر امروز از راه دور خبری به شما می رسد که موجب هیجان تان می شود و باعث می شود که در کنار شریک زندگی تان کاری را آغاز کنید. فکر شما در حال حاضر پر از ایده های جدید است بنابراین بهترین زمان برای تصمیم گیری است. بد نیست به ندای قلب خود نیز گوش دهید. وقت آن است کمی اجتماعی تر شوید و با دوستان خود قرار بگذارید و کمی در کنار آنها بخندید و خوش بگذرانید. جذابیت شما در این روز موجب محبوبیت تان می شود پس از آن استفاده کنید. اگر حرفی نگفته در دل دارید، آن را صادقانه بیان کنید.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی امروز برای شما روز نسبتا آرامی خواهد بود و مطمئنا این موضوع باعث رضایت و آرامش خاطر شما خواهد شد. شاید حتی هدیه هایی از طرف خانواده و دوستانتان دریافت کنید که نشان دهنده ی عشق و احترام آنها نسبت به شما هستند و این محبت و حمایت درست همان چیزی است که شما با شرایط روحی فعلیتان به آن نیاز دارید. امروز شما برعکس همیشه در رابطه ی عاطفیتان به کمی استقلال و آزادی نیاز دارید. اگر طرف مقابلتان بخواهد شما را بیش از اندازه غرق محبت خویش کند و تمام مدت به شما بچسبد اصلا حس خوبی نخواهید داشت و ترجیح می دهید در صورت امکان کمی تنها بمانید و اگر بشود با دوستان و خانواده تان وقت بگذرانید.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن امروز هر چه رک تر باشید بهتر است. اگر بخواهید حرف هایتان را بخورید، مطمئن باشید که ضرر خواهید کرد. در محیط کار سعی کنید بر چیزی اصرار نکنید زیرا بی فایده است. به جای آن کمی آرامش خود را حفظ و با مسائل به سادگی برخورد کنید. اگر چه شما فرد گوشه گیری هستید اما این روزها از کنار دیگران بودن لذت خواهید برد. دوستان تان شما را به گشت و گذار بیرون از خانه دعوت می کنند، بهتر است آن را قبول کنید و از لحظات خود لذت ببرید


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند شرایط کیهانی موجود باعث شده اند که احساس کنید به کمی خلوت نیاز دارید و ترجیح بدهید از دیگران اندکی فاصله بگیرید، حتی اگر از لحاظ فیزیکی امکان دور شدن از دیگران برایتان وجود نداشته باشد هم ذهنتان از آنها فرسنگ ها فاصله خواهد داشت. شما درگیر سوالات فلسفی شده اید و ذهنتان در جستجوی پیدا کردن پاسخ پرسش هایی است که شاید نتوانید خودتان به تنهایی از پس یافتن جواب آنها بربیایید. اگر کسی را می شناسید که می تواند در یافتن جواب سوال هایتان به شما کمک کند بدون هیچ درنگی به سراغ او بروید و وقتتان را بیهوده هدر ندهید. با مشارکت با یک نفر دیگر جواب های بهتری پیدا خواهید کرد.