مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته ای که گذشت

مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته ای که گذشت مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته ای که گذشت

مشهد- امضای قرارداد رسمی سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو، انتخاب رییس هیات هندبال، پایان مسابقات فوتسال اصحاب رسانه از مهترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته گذشته بود.

به گزارش روز سه شنبه باشگاه شهرخودرو خراسان، رحمتی که در رقابتهای جام باشگاههای آسیا مربیگری این تیم را بر عهده داشت روز ۲۲ مهر بر اساس قرارداد سه ساله هدایت این تیم را برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال برعهده گرفت.

انتخاب رییس هیات هندبال

مجمع انتخاب رییس هیات هندبال خراسان رضوی روز ۲۱ مهر رضا علیزاده را برای چهار سال به عنوان رییس این هیات ورزشی انتخاب کرد.

از هفت نامزد تصدی ریاست هیات هندبال خراسان رضوی سه نفر شامل علی حسینی، امیر زیبایی و رضا علیزاده برای انتخابات باقی ماندند و بقیه در جلسه حضور نداشتند یا انصراف دادند که علیزاده با کسب ۱۳ رای از ۱۷ رای به عنوان رییس این هیات انتخاب شد.

برگزاری مسابقات فوتسال اصحاب رسانه

رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی ۲۲ مهر گفت: مسابقات فوتسال جام شهدای اصحاب رسانه این استان همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور ۱۲ تیم ۶ نفره آغاز شد که با کناره گیری برخی از تیمها هفت تیم در مسابقات باقی ماندند و در مجموع ۲۸ بازی انجام شد.

عباس محمدیان افزود: در پایان این مسابقات که عصر امروز برگزار شد تیم شهید شادی فر از کانال خبری مشهد فوری به مقام نخست دست یافت و تیم‌های شهید حریری از موسسه فرهنگی شهرآرا و شهید سیدی از روزنامه خراسان بر سکوی دوم و سوم ایستادند. تیم شهدای صدا و سیما نیز جام اخلاق را کسب کرد.

رکابزنی از همدان تا مشهد

روابط عمومی هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی ۲۴ مهر گزارش داد: دوچرخه سواران همدانی مسیر ۱۳۰۰ کیلومتری همدان به مشهد را با یاد و نام شهید والا مقام مدافع حرم، سردار علیرضا شمسی پور رکاب زدند.

خلیل و محسن محمدی جمال، طاهر راستین فر، محمود جلیلی، حسن احمدی و سجاد یوسفی دوچرخه سوارانی هستند که این مسیر را رکاب زده و وارد مشهد شدند.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.