توزیع ۱2۰۰ بسته معیشتی بین کارگران و اقشار آسیب پذیر ملارد

توزیع ۱2۰۰ بسته معیشتی بین کارگران و اقشار آسیب پذیر ملارد توزیع ۱2۰۰ بسته معیشتی بین کارگران و اقشار آسیب پذیر ملارد

تهران- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد گفت: همزمان با شهادت امام رضا (ع) و فرارسیدن دهه وقف، یک هزار و 2۰۰ بسته معیشتی و ارزاق بین نیازمندان، کارگران و اقشار آسیب پذیر این شهرستان توزیع می‌شود.

حجت الاسلام محمد سلیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همزمان با روز شهادت امام رضا (ع) از ۱۵۰ کارگر زحمتکش با اهدای شاخه گل و کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی تجلیل و به هر یک از این افراد بسته‌های معیشتی نیز اهدا شد.

وی با بیان اینکه بسته های معیشتی شامل برنج ،روغن، انواع حبوبات چای، قند، رب، ماکارونی و پنیر است، افزود: بسته های معیشتی به ارزش ریالی پنج میلیون ریال از محل موقوفات مرتبط و خیرین شهرستان ملارد فراهم شده‌است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد خاطر نشان کرد: حمایت از اقشار آسیب پذیر و نیازمند در ایام کرونا امری مهم و مورد توجه اوقاف این شهرستان به شمار می‌رود تا بتوان بخشی از معضلات معیشتی این اقشار را مرتفع کرد.

دهه وقف از 24 مهر آغاز شده و تا دوم مهر ادامه دارد.

از جمله برنامه های این هفته در سال جاری با توجه به شرایط کرونا وقف هزینه‌های اربعین از سوی موکب‌داران و هیات امنای بقاع متبرکه جهت تهیه و توزیع بسته‌های حمایتی بین خانواده‌های کم‌برخوردار است.

شهرستان ملارد با حدود ٤٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران واقع شده است.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.