محدودیت های کرونایی در همدان ادامه دارد

محدودیت های کرونایی در همدان ادامه دارد محدودیت های کرونایی در همدان ادامه دارد

همدان _ ایرنا _ مسوول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد کرونا در همدان گفت: بر اساس تصمیم ستاد استانی کرونا، تمام محدودیت‌های کرونایی از امروز /شنبه/ ۲۶ مهر به مدت یک هفته در استان همدان تمدید شد.

به گزارش ایرنا، اسدالله ربانی‌مهر با بیان اینکه طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، استان همدان در شرایط قرمز قرار دارد، اظهار داشت: رویکرد این ستاد در راستای حفظ سلامت مردم استان، تمدید تمام محدودیت‌های کرونایی به مدت یک هفته در استان همدان است.

وی همکاری مردم و رعایت پروتکل‌ها را شرط عبور از شرایط فعلی دانست و خاطرنشان کرد: تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، مراکز آموزش و پرورش و مدارس، کتابخانه‌ها، حوزه علمیه، آموزشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای تعطیل و به صورت غیرحضوری خواهند بود.

مسوول کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا با بیان اینکه در شهرهای با وضعیت قرمز نماز جمعه، نمازهای جماعت، زیارتگاه‌ها، تکایا و اماکن متبرکه تعطیل است، افزود: فعالیت باشگاه‌های ورزشی و بدن‌سازی، قهوه خانه‌ها و کافه‌ها، سینماها و باغ موزه‌ها در استان از تاریخ شنبه ۲۶ مهرماه تا یک هفته لغو شده است.

ربانی مهر اضافه کرد: کارکنان ادارات و سازمان‌ها که دارای بیماری زمینه‌ای هستند، بانوان باردار و بانوانی که کودک زیر ۶ سال دارند اقدام به دورکاری کنند.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.