مجللی: انگیزه در تمرینات انفرادی کم است

مجللی: انگیزه در تمرینات انفرادی کم است مجللی: انگیزه در تمرینات انفرادی کم است

تهران- دارنده مدال طلای مسابقات کانو قهرمانی آسیا گفت: انگیزه‌ای که در تمرینات گروهی وجود دارد در تمرینات انفرادی نیست و این تمرینات برای یک دوره کوتاه مدت می‌تواند جوابگو باشد.

«عادل مجللی» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به پیگیری تمریناتش به صورت انفرادی اظهار داشت: شیوع و فراگیری ویروس کرونا موجب شد تا تمرینات گروهی کمتر در دستور کار قرار گیرد و برگزاری آن تنها با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش است. تقریبا ۶ ماه است که که از تمرینات گروهی دور هستم و تمریناتم به صورت انفرادی و زیر نظر مربیان برگزار می‌شود.

دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۳ سمرقند ادامه داد: تمرینات انفرادی برای یک دوره کوتاه مدت خوب است اما نمی‌تواند در طولانی مدت موثر باشد چون موجب خواهد شد تا حس رقابت و انگیزه در این تمرینات کم شود. در تمرینات گروهی هیجانی وجود دارد که در هیچ تمرین انفرادی یافت نخواهد شد. امیدوارم که به زودی تمرینات به صورت گروهی برگزار شود. البته قرار است که اردوها از آبان‌ماه شروع شود اما موج سوم کرونا ممکن است این برنامه را نیز کنسل کند.

حضور در المپیک از دیگر مباحث مورد نظر مجللی در این گفت و گو بود. او در این زمینه عنوان کرد: حضور و موفقیت در المپیک آرزوی هر ورزشکاری است من تمام تلاش خود را برای کسب سهمیه خواهم کرد و امیدوارم بتوانم در آوردگاه توکیو نتایج خوبی کسب کنم. البته هنوز مشخص نیست که گزینشی‌ها چه زمانی برگزار خواهد شد.

مجللی در کنار ورزش در پویش‌های اجتماعی نیز حضوری فعال دارد. وی در این زمینه می‌گوید: ورزشکاران از مردم جدا نیستند و همواره در کنار مردم حضور دارند و این در سیل گلستان، زلزله کرمانشاه و کرونا نیز به اثبات رسید. من در سیل گلستان در حد توانم به همشهریان کمک رسانی کردم و در ماجرای کرونا نیز اگر کمکی باشد دریغ نخواهم کرد.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.