توزیع تانکر آب در روستاهای خلخال در قالب رزمایش کمک های مومنانه

توزیع تانکر آب در روستاهای خلخال در قالب رزمایش کمک های مومنانه توزیع تانکر آب در روستاهای خلخال در قالب رزمایش کمک های مومنانه

اردبیل_ایرنا_ نیروی مقاومت بسیج سپاه ناحیه خلخال در قالب اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه اقدام به توزیع تانکرهای آب در روستاهای محروم این شهرستان کرد.

سرهنگ دوم جواد نوروزی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال روز شنبه به ایرنا گفت: این تانکرها در راستای اجرای گام سوم از مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در بین جمعیت عشایر روستای آق‌بلاغ این شهرستان توزیع شده است.

وی اظهار داشت : این اقدام با همکاری اداره امور عشایری خلخال و همچنین بسیج سازندگی سپاه این شهرستان در حال انجام بوده و در این راستا تاکنون بیش از ۱۵۰ تانکر ذخیره آب در مناطق عشایری شهرستان خلخال توزیع شده است.

سرهنگ نوروزی گفت: در راستای اجرای مراحل مختلف رزمایش کمک های مومنانه به اقشار اسیب پذیر از کرونا وتا کنون بیش از 10 هزار بسته غذایی و معیشتی خشک در بین خانوارهای غیر تحت پوشش نهادهای حمایتی توزیع شده است .

وی اضافه کرد:با هدف تامین امکانات تحصیلی دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت خلخال تاکنون بیش از 800 بسته لوازم التحریر در اختیار آنها قرار گرفته است.

خلخال در جنوب اردبیل واقع است.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.