پیکر شهید مدافع امنیت در یاسوج تشییع شد

پیکر شهید مدافع امنیت در یاسوج تشییع شد پیکر شهید مدافع امنیت در یاسوج تشییع شد

یاسوج- آیین تشییع و خاکسپاری ستوان یکم شهید داراب امرانی شهید امنیت با حضور مردم و مسئولان در یاسوج برگزار و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

به گزارش ایرنا،استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز شنبه در آیین تشییع و خاکسپاری ستوان یکم شهید داراب امرانی گفت : امنیت آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدا و جانفشانی و از خودگذشتگی ایثارگرانی است که با تمام وجود و خالصانه در راه اعتلای ایران اسلامی قدم برداشتند و جان شیرین خود را در این راه مقدس در طبق اخلاص گذاشتند.
حسین کلانتری با بیان اینکه فداکاری و جان‌فشانی شهدا، ایثارگران و همچنین صبر و ایستادگی خانواده‌های آنان بر کسی پوشیده نیست،افزود:باید مسئولان و مردم قدردان این از خودگذشتگی ها باشند.
وی حرکت در مسیر شهدا و تداوم راه راستین آنها را مهمترین نوع قدرشناسی دانست و افزود: باید تلاش کنیم هیچگاه یاد و خاطره این عزیزان در جامعه کم رنگ نشود.
فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این آیین گفت: پلیس با تمام توان مبارزه با قاچاقچیان و افرادی که در صدد تخطی از قانون هستند را ادامه می دهد.
سرهنگ کیقباد مصطفایی افزود: شهادت این همکار وظیفه شناس، عزم مأموران را برای انجام این وظیفه چند برابر می کند.
وی افزود: این شهید شجاع ،انقلابی و فداکار نقش زیادی در تامین امنیت شهروندان و پیشگیری از وقوع جرایم در کارنامه کاری خود داشته است.
سرهنگ مصطفایی افزود: شهادت سربلندی، افتخار و کرامت است و این شهید والا مقام آخرین شهید نخواهد بود و راهش با شهامت و شجاعت ادامه خواهد داشت.
ستوان دوم داراب امرانی مامور وظیفه شناس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ۲۳ مهرماه در عملیات تعقیب و گریز با قاچاقچیان و دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی در مسیر یاسوج به دهدشت به شهادت رسید.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.