سه هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد

سه هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد سه هزار بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد

اراک - مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت:سه هزار بسته معیشتی در آخرین مرحله رزمایش کمک مومنانه همزمان با رحلت پیامبر گرامی اسلام در نقاط مختلف این استان توزیع شد.

«امید محترمی» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با این تعداد، در مجموع بیش از ۱۹۰ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در نقاط مختلف استان مرکزی توزیع شد.

وی ادامه داد: مرحله نخست رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه استان مرکزی در اردیبهشت و خردادماه امسال برگزار شد که طی آن بیش از ۱۳۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان این استان توزیع شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه استان مرکزی نیز از اواخر مرداد ماه امسال در سه مرحله دهه کرامت و امامت، دهه نخست ماه محرم و دهه آخر ماه صفر همزمان با رحلت پیامبر گرامی اسلام انجام شد که در این مرحله نیز بیش از ۵۴ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: اقشار و خانوارهای نیازمند با محوریت مساجد و پایگاه‌های بسیج محلات شناسایی و بسته‌های حمایتی با رعایت اصول بهداشتی بین این افراد توزیع شد.

محترمی اضافه کرد: رزمایش کمک مومنانه تا پایان امسال ادامه دارد و خیران و افرادی که قصد دارند در این امر خداپسندانه مشارکت داشته باشند می‌توانند کمک‌های غیر غیرنقدی خود را به پایگاه‌های بسیج محلات و کمک‌های نقدی را نیز به حساب بانکی مشترک نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و فرمانده سپاه روح‌الله استان با عنوان «خدمت‌رسانی» و به شماره ۶۰۰۰۰۰۶ واریز نمایند.

۸۰۰ گروه جهادی زیر نظر بسیج سازندگی استان مرکزی سازماندهی شده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات روز نیمه شعبان ضمن اشاره به بخش‌هایی از صلوات شعبانیه از ملت ایران خواستند تا در یک رزمایش گسترده، به مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا بپردازند.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.