قلی زاده: «اسکوچیچ» ایده های جدیدی برای تیم ملی دارد

قلی زاده: «اسکوچیچ» ایده های جدیدی برای تیم ملی دارد قلی زاده: «اسکوچیچ» ایده های جدیدی برای تیم ملی دارد

تهران- بازیکن تیم ملی فوتبال، گفت: در اردوهای تیم ملی، «دراگان اسکوچیچ» ایده‌های جالب توجه و جدیدی درباره برنامه‌های فنی تیم ملی ارائه کرد.

«علی قلی‌زاده» روز یکشنبه در گفت و گویی در خصوص اردوی مهرماه تیم ملی، عنوان کرد: اردوی ازبکستان پس از یک مدت طولانی نخستین اردوی تیم ملی بود و بازی دوستانه بسیار مفیدی هم با تیم ملی ازبکستان داشتیم. خوشحالم که در این بازی به پیروزی رسیدیم. در ترکیه هم اردوی خوبی را پشت‌سر گذاشتیم که بیشتر برای شناخت کادر فنی از بازیکنان بود. در مجموع هر ۲ اردو در ازبکستان و ترکیه کیفیت بسیار بالایی داشت.

وی ادامه داد: رفتار اسکوچیچ در اردو با بازیکنان تیم ملی بسیار دوستانه و صمیمی بود. مشخص بود که او ذهنیت بسیار خوبی از بازیکنان دارد. او ایده‌های جالب توجه و جدیدی هم درباره برنامه‌های فنی تیم ملی ارائه کرد. در نهایت هدف همه ما این است به تیم ملی کشورمان کمک کنیم و به جام جهانی صعود کنیم.

قلی‌زاده افزود: از حضور در اردوی تیم ملی بسیار خوشحالم و به این موضوع افتخار می‌کنم. در اردوی تیم ملی خیلی نکات تازه یاد گرفتم. فضای تیم ملی فوق‌العاده دوستانه بود. بازیکنان تیم ملی همگی آماده و با انگیزه هستند و وقتی پای تیم ملی وسط باشد انگیزه مضاعفی دارند. امیدوارم اردوهای آتی تیم ملی هم به همین کیفیت برگزار شود تا تیم ملی به بهترین شکل مهیای حضور در مقدماتی جام جهانی شود.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.