۲ هزار دانش آموز البرزی در انتظار همدلی هستند

۲ هزار دانش آموز البرزی در انتظار همدلی هستند ۲ هزار دانش آموز البرزی در انتظار همدلی هستند

کرج - مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: ۲ هزار دانش آموز نیازمند در این استان برای تهیه بسته لوازم التحریر خود در انتظار همدلی مردم و نیکوکاران هستند.

اسدالله حیدری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: راه اندازی پویش ( پازل همدلی ) برای تامین نوشت افزار دانش‌آموزان تحت پوشش بهزیستی همزمان با سراسر کشور مد نظر قرار گرفت.

وی ادامه داد: هدف از این پویش تهیه و تامین نوشت افزار و وسایل لوازم التحریر برای دانش‌آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی است.

حیدری گفت: در پویش پازل نقشه ایران با ۶۰۰ هزار قطعه که در نقشه هر استان هم نمادهای میراث فرهنگی آن استان درابعاد ۲۰ متر در ۳۰ متر نقش بسته است برای علاقه مندان، خیرین و مردم ایران اسلامی که قصد مشارکت در این پویش را دارند تهیه شده است.

مدیرکل سازمان بهزیستی استان البرز با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح، برای استان البرز یک پازل تهیه شده اظهار داشت: علاقمندان می توانند با خرید هر قطعه پازل به قیمت ۱۰ هزار تومان در تامین لوازم التحریر ، کوله وسایل مدرسه برای دانش آموزان سهیم باشند.

وی خاطر نشان کرد: قطعات این پازل توسط مشارکت های خرد مردمی تکمیل و با ثبت اسم تمام مشارکت‌کنندگان بر روی این قطعات پازل به عنوان بزرگترین پازل در دنیا و نمادی ماندگار از پویش ایران همدل در نقطه‌ای از ایران به یادگار نصب و ماندگار خواهد شد.

حیدری در ادامه از همه کسانی که قصد مشارکت در این پویش همدلی بزرگ را دارند خواست تا با مراجعه به سایت پازل همدلی از طریق سایت سازمان بهزیستی کشور یا نشانی puzzlehamdeli.ir اطلاعات خود را وارد و سپس استان خود را انتخاب کنند و یک یا چند قطعه پازل را به نام خود ثبت و خریداری کنند.

وی همچنین از مجموعه‌ها، گروه های خیریه، موسسات مختلف و افرادی که علاقه مند به همکاری هستند نیز خواست تا با ورود به سایت و درج نام موسسه یا خیریه خود و یا با هماهنگی با ادارات بهزیستی استان‌ها، نام موسسه یا خیریه خود را برای همیشه در نماد همدلی مردم ایران ثبت کنند.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.