امام جمعه کرمان: نیروی انتظامی در تمامی صحنه های عملیاتی حضوری جدی دارد

امام جمعه کرمان: نیروی انتظامی در تمامی صحنه های عملیاتی حضوری جدی دارد امام جمعه کرمان: نیروی انتظامی در تمامی صحنه های عملیاتی حضوری جدی دارد

کرمان - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت : نیروی انتظامی با اقتدار خاصی در تمامی صحنه های عملیاتی حضوری جدی توام با هوشمندی دارد .

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی روز یکشنبه در آئین صبحگام عمومی هفته ناجا در استان کرمان افزود: نیروی انتظامی در موقعیت جغرافیایی بسیار بزرگ و حساس جمهوری اسلامی ماموریت خود را با دقت و توکل به خداوند تبارک و تعالی تحت زعامت رهبر فرهیخته نظام به بهترین وجه انجام می دهد.

به گفته امام جمعه به تصویر رساندن قاطعیت در اجرا و انجام ماموریت ها با صلابت و با حفظ اخلاق اسلامی کار ساده ای نیست و نیروی انتظامی به خوبی این ماموریت ها را به انجام رسانده است.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در کنار برقراری نظم و انضباط، امنیت را محقق کرده است که این امر از ماموریت های شاخص این نیروی تخصصی و ارزشمند به شمار می رود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به این مطلب که نیروی انتظامی اقتدار همراه با مهربانی با مردم را محقق ساخته است، گفت: اقدامات نیروی انتظامی از یک سو به تصویر کشاندن اقتدار ناجا در این جغرافیای گسترده است و از سوی دیگر این نیرو در کمال مهربانی با مردم ماموریت های خود را به انجام می رساند.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.