نیروهای مسلح مقتدرانه برای انجام ماموریت ها تلاش می کنند

نیروهای مسلح مقتدرانه برای انجام ماموریت ها تلاش می کنند نیروهای مسلح مقتدرانه برای انجام ماموریت ها تلاش می کنند

کرج - استاندار البرز گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت : امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با انگیزه و مقتدرانه برای اجرای موفق ماموریت های خود تلاش می کنند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از استانداری البرز ، عزیزالله شهبازی در صبحگاه مشترک که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در کرج برگزار شد، افزود: پس از ۴۲ سال تحریم های ظالمانه علیه ایران اسلامی، امروز شاهدآن هستیم که حقانیت نظام جمهوری اسلامی در روز اول ماه ربیع الاول حاصل شد و اکنون سرزمین با عظمت و با شکوهمان با وجود تحریم ها می تواند آخرین دستاوردهای تسلیحاتی خود را صادر کند و نیاز های خود را نیز از طریق سایر کشورها تامین کند که این پیروزی را شادباش می گوییم.

شهبازی گفت: خرسندم از اینکه در البرز یک فرمانده بسیار شایسته فرماندهی نیروی انتظامی استان را بر عهده دارد چراکه توفیقات یک لشکر و سپاه راهبردی و توانمند به فرمانده آن بستگی دارد که بتواند از حداقل امکانات بیشترین بهره برداری را داشته باشد.

وی افزود: در شورای تامین استان البرز فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی، مدیران ارشد دستگاه قضا و اطلاعات و سایر اعضا با هم افزایی و دوستی کامل در جهت برقراری امنیت تلاش می کنند.

استاندار البرز اضافه کرد: نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در استان از اول اسفندماه سال گذشته همزمان با شیوع بیماری کرونا دوشادوش کادر بهداشت و درمان در ورودی ها و خروجی ها و اجرای برنامه ها و مصوبات ستاد های استانی و ملی مقابله با کرونا پیشرو و پیشران بودند.

وی گفت: همچنین نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجی استان در برپایی بیمارستان های صحرایی و در اختیار قرار دادن کادر بهداشت و درمان نقش پررنگی را ایفا کرده اند.

شهبازی خطاب به نیروهای انتظامی استان، افزود: با توانمندی های شما و ماموریت هایی گسترده ای که دارد امید است با مودت و دوستی و دعوت از مردم به اجتماعی کردن ماموریت های نیروی انتظامی در راه برقراری نظم و امنیت همچنان توفیق یابیم.

فرمانده انتظامی استان البرز نیز دراین صبحگاه گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای تجلیل از خانواده پلیس است که همواره با صبوری درتامین امنیت جامعه سهم بسزایی دارند.

سردار عباسعلی محمدیان افزود: : هفته نیروی انتظامی، فرصت مناسبی برای ارتباط و تعامل بیشتر مردم و مسوولان است و امنیت جامعه همواره در گرو همکاری و مشارکت مردم با پلیس است که باید بیش از پیش ادامه یابد.

وی ادامه داد: مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان توسط دستگاه‌های مختلفی در کشورمان صورت می‌گیرد و نیروی انتظامی نیز به عنوان یکی از این دستگاه ها ، اقدام‌های موثری در این خصوص انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد که درسال جاری بیش از هفت تن مواد مخدر و بیش از ۲هزارو ۵۰۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق دراستان البرز کشف شده که از اقدامات مهم پلیس استان البرز است .

سردار محمدیان گفت: سلامتی و امنیت ۲ نعمت مهم است بخشی از تامین این امنیت بر عهده نیروی انتظامی است و مردم از این نیرو به عنوان سازمان انقلابی انتظارهایی دارند.

وی به مجرمان هشدار دادکه پلیس هیچ فضای امنی برای آنها نخواهد گذاشت و پلیس بر هرگونه هنجار شکنی درجامعه که موجب سلب آسایش مردم می شود برخورد می کند.

امسال ۲۷ مهر الی ۲ آبان به عنوان هفته نیروی انتظامی با شعار با هم برای امنیت و سلامت نامگذاری شده است.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.