مواکب دزفول بیش از ۳۰ میلیارد ریال به نیازمندان اهدا کردند

مواکب دزفول بیش از ۳۰ میلیارد ریال به نیازمندان اهدا کردند مواکب دزفول بیش از ۳۰ میلیارد ریال به نیازمندان اهدا کردند

دزفول - مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان دزفول گفت: مواکب شهرستان دزفول در ایام محرم و صفر بیش از ۳۰ میلیارد ریال به نیازمندان اهدا کردند.

خلیل ذبیح اله‌زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مواکب شهرستان دزفول حسب فرمان مقام معظم رهبری پیرامون کمک‌های مؤمنانه به یاری نیازمندان شتافتند.
وی ادامه داد: این مواکب در ایام محرم و صفر بیش از ۳۰ میلیارد ریال در قالب تامین و توزیع بسته‌های بهداشتی(پویش موکب سلامت)، بسته‌های معیشتی (پویش مهر اربعین) و بسته‌های نوشت افزار(پویش موکب مهربانی) به نیازمندان کمک کردند.

وی بیان کرد: طبخ و توزیع ۴۶ هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم، ۲۴ هزار عدد کلوچه محلی، کمک هزینه خرید جهیزیه و اهدای لوازم منزل به نیازمندان دیگر اقدامات انجام شده در ماه‌های محرم و صفر بودند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات دزفول همچنین درخصوص مشارکت مردم در توسعه حرم مطهر حسینی گفت: عموم مردم مؤمن، متدین و ولایتمدار شهرستان دزفول می‌توانند برای مشارکت در فیض توسعه‌ حرم مطهر حسینی (صحن حضرت زینب س) نذورات نقدی خود را به شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۶۶۵۹ (بانک انصار) واریز نمایند.
وی افزود: شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر به محل ستاد به آدرس دزفول، خیابان انقلاب، مقابل بنیادشهید و امورایثارگران مراجعه و یا با شماره تماس ۴۲۲۴۱۱۵۰ و شماره همراه ۰۹۱۶۷۸۳۶۰۱۹ تماس بگیرند.

شهرستان دزفول از وجود خیران و نیکوکاران فراوانی بهره مند است که در موضوعات مختلف به ویژه ایجاد اماکن درمانی بهداشتی و فضای آموزشی در کشور زبانزد هستند.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.