تاکید دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال بر رعایت پروتکل ها

تاکید دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال بر رعایت پروتکل ها تاکید دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال بر رعایت پروتکل ها

تهران- دپارتمان داوری فدراسیون در آستانه آغاز بیستمین دوره لیگ برتر و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام کرد: بدون شک فدراسیون فوتبال تمهیدات لازم را در چارچوب پروتکل‌ها به کار خواهد بست.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، دپارتمان داوران فدارسیون فوتبال توضیحاتی را درباره برگزاری دوره‌های توجیهی و آزمون بدنی پیش فصل داوران ارائه کرد: براین اساس به اطلاع می‌رساند با توجه به اینکه لیگ‌های فوتبال کشور در آستانه شروع دوباره هستند و داوران ضرورت دارند برای قضاوت به شهرهای دیگر سفر کنند فدراسیون فوتبال خود را ملزم می‌داند که وفق پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی اقدام نماید.

نظر به اینکه داوران در شهرستان‌های مختلف چه در مراکز استان‌ها و چه در تهران پراکنده هستند، برای حضور در کلاس‌های دانش‌افزایی و آزمون بدنی ناگزیر به سفر هستند. بر همین اساس با هماهنگی کمیته داوران کلاس‌های داوران به شکل وبینار برگزار خواهد شد.

همچنین آزمون بدنی داوران هم توسط هیات‌های فوتبال استان‌ها در سراسر کشور به انجام خواهد رسید. در همین حال واضح و مبرهن است که آحاد جامعه در شرایط مبارزه با ویروس کرونا، می‌بایست شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند و به صورت کلی هر شخص خودش مسوول این است که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کند.

بدون شک فدراسیون فوتبال تمهیدات لازم را در چارچوب پروتکل‌های بهداشتی به کار خواهد بست. تاکید موکد می‌شود هر داوری که شرایط قضاوت بازی را ندارند یا علایم بیماری را دارد، حتما با هماهنگی دپارتمان داوران و واحد ایفمارک سازمان لیگ کشور، تست کرونا اخذ و ملاک عمل خواهد بود.

بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر از روز دهم آبان‌ماه آغاز خواهد شد.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.