بازگشت حاشیه ها به تیم فوتبال گل ریحان البرز

بازگشت حاشیه ها به تیم فوتبال گل ریحان البرز بازگشت حاشیه ها به تیم فوتبال گل ریحان البرز

کرج- تیم فوتبال گل ریحان البرز به عنوان تنها نماینده این استان در رقابت های لیگ دسته یک کشور، یک ماه مانده به فصل جدید رقابت ها دچار حاشیه شد، حاشیه هایی که می تواند مشکلات زیادی برای این تیم ایجاد کند.

در فصل گذشته رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور، مطرح شدن مسائلی مانند تغییر و تحول مدیریتی و پرداخت نشدن بدهی بازیکنان و تعویض سرمربی سبب شد تا حاشیه های بسیاری برای گل ریحان البرز ایجاد شود و این تیم با وجود چندین هفته بدون شکست و تبدیل به یک حریف جدی از صدر جدول سقوط به مکان هشتمی بسنده کرد.

اکنون حاشیه هایی که یک ماه مانده به آغاز فصل جدید رقابت های لیگ باز هم دامان این تیم البرزی را فرا گرفته است.

در تازه ترین حاشیه ای که برای این تیم ایجاد شده، نامه ای است که صبح امروز در فضای مجازی مبنی بر استمداد مسوولان گل ریحان برای خروج از البرز است.

در این نامه که یک نسخه از آن برای خبرنگار ایرنا ارسال و معاون ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی گل ریحان نیز آن را تائید کرده خطاب به وزیر ورزش و جوانان مواردی از جمله همکاری نکردن مسوولان استانی از اداره کل ورزش و جوانان البرز گرفته تا هیات فوتبال این استان در خصوص در اختیار گذاشتن زمین تمرین و پاسخگو نبودن در ارتباط با برگزاری برای حل مشکلات مطرح شده است.

در این نامه همچنین آمده است که مسوولان تیم فوتبال گل ریحان البرز امکان شرکت در مسابقات در این استان را نداشته و با وجود این شرایط این تیم به لیگ های پایین تر سقوط خواهد کرد.

در بخش پایانی این نامه که امضا رضا رضایی به عنوان مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل ریحان البرز نیز وجود دارد آورده شده: از شما مسوول محترم( وزیر ورزش و جوانان) تقاضا داریم دستور انتقال امتیاز این باشگاه را از استان صادر فرمایید.

این در حالی است که منصور بیک وردی رییس هیات فوتبال البرز در تماسی با خبرنگاران با بیان اینکه گل ریحان از این استان خارج نمی شود عنوان کرد: مدیران این باشگاه در ابتدای امر باید سلسله مراتب اداری را رعایت و بعد انتظار همکاری داشته باشند.

وی اضافه کرد: پیش از این بارها اعلام همکاری کردیم و در رسانه های مختلف نیز به این موضوع پرداخته شد، نمی توانم که به دنبال مدیران این تیم بگردم بهتر است مسوولان این تیم قبل از مکاتبه ای با وزارت ورزش و یا اداره کل ورزش و جوانان، یک سری به هیات فوتبال بزنند تا مسایل بررسی شود.

بیک وردی گفت: آقایان به چه کسی مراجعه و بیان کردند که زمین می خواهیم، آیا به ما به عنوان متولی فوتبال این استان مراجعه ای داشتند، اگر داشتند سند ارائه کنند.

وی ادامه داد: پیگیری کار که با تلفن نمی شود، نیاز بود که حضوری می آمدند تا مسایل و مشکلات را بررسی و چاره اندیشی می کردید.

بیک وردی با اشاره به تهدید مسوولان این باشگاه برای خروج گل ریحان از البرز اظهار داشت: به هیچ وجه اجازه خروج تیمی که متعلق به این استان است را نمی دهیم.

این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.