جعبه جواهر شیشه ای

جعبه جواهر شیشه ای جعبه جواهر شیشه ای

در این مقاله به معرفی باکس های شیشه ای کمند و تاثیر این جعبه ها بر جلوه جواهرات می پردازیم.

همه چیز پشت ویترین زیبا و چشم نواز است، حتی جواهرات

غیرممکن است پایتان به پشت ویترین جواهر فروشی یا طلا فروشی رسیده باشد و ساعت ها محو تماشای زیبایی های زیورآلات پشت ویترین نشده باشید.
فروشندگان طلا به خوبی می دانند که یک قاب شیشه ای تا چه اندازه در زیباتر نشان داد زیورآلات موثر است. به همین خاطر ویترین همه طلا فروشی ها از این جنس تهیه می شود.
جعبه های شیشه ای کمند، یک ویترین کوچک طلافروشی محسوب می شوند. می توانید طلا و جواهراتتان را درون این جعبه ها قرار دهید و از درخشش آن ها لذت ببرید.

کمند چند نوع جعبه شیشه ای دارد؟

آیا شکلات خوری شیشه ای یا میوه خوری شیشه ای همیشه جز ظرف های مورد علاقه شما بوده است؟ می دانید که می توانید ظرف های شیشه ای جذاب تری هم در خانه داشته باشید.

جعبه جواهرات شیشه ای که از جواهراتتان محافظت می کند و زیبایی چشم نواز آن ها را به رخ همگان می کشد، یک نمونه از این محصولات منحصربه فرد است که توسط کمند تولید و به بازار عرضه شده است. این جعبه ها در اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده اند، تا هر کسی بتواند جعبه ای متناسب با میزان جواهراتش را تهیه کند و جواهرات زیبایش را درون یک جعبه منحصربه فرد و متفاوت محافظت کند.

کمند جعبه های شیشه ای دیگری هم برای استفاده کاربران ارائه کرده است. جعبه های شیشه ای که مخصوص نگهداری گل های زیبا طراحی شده اند، جعبه های شیشه ای که مخصوص نگهداری آجیل هستند، جعبه های شیشه ای مخصوص نگهداری قاشق و چنگال یا کارد و چنگال و جعبه های شیشه ای جذابی که مخصوص نگهداری شمع ارائه شده اند، همه جز محصولات کمند هستند.

با کمک جعبه شیشه ای مخصوص کارد و چنگال یا قاشق و چنگال می توانید قاشق ها و چنگال هایتان یا کارد چنگال ها را در یک ظرف شکیل نگهداری کنید. این جعبه ها را می توانید روی میز ناهارخوری قرار دهید و به عنوان یکی از عناصر زیبایی بخش میز از آن استفاده کنید.

سفارش و خرید مستقیم از کارخانه همیشه یک لذت دیگه ای داره مخصوصا اگر کالای لوکسی مثل جعبه کارد و چنگال شیشه ای باشه.

باکس شیشه ای برنجی چیست؟

مگر می شود باکس هم از جنس شیشه باشد و هم از جنس برنج؟
همه غیرممکن ها، ممکن می شود. جعبه های شیشه ای مینیمال با برنج که یک فلز اصیل و گران بها است ترکیب شده اند و ساختاری را خلق کرده اند که، در عین زیبایی و شکیل و امروزی بودن، کلاسیک و خاص است.
اگرچه این طراحی برای افزایش ایمنی ظروف شیشه ای برای نگهداری لوازم مختلف استفاده شده است، اما نمی توان از ظاهر جذابی که از ترکیب شیشه و برنج در جعبه های شیشه ای کمند خلق شده چشم پوشی کرد!

اگر طرفدار ظروف برنجی هستید و می خواهید مدرنیته را هم در ظرف هایتان حفظ کنید، این جعبه های شیشه ای بهترین انتخاب پیش رویتان هستند. چون هم اصیل هستند و هم شیشه ای بودن جعبه ها، ظاهر مدرن آن ها را حفظ کرده است.

البته فلز برنجی که در این جعبه ها استفاده شده هم با تمام ظرافت به کار گرفته شده است تا جعبه های شیشه ای کمند ظریف باشند و طرفداران سبک مینیمالیسم هم بتوانند از آن ها استفاده کنند.
داشتن یک جعبه تی بگ شیشه ای مینیمال این روزها برای منازل یا دفتر کار جزو اولین چک لیست های خرید لوازم منزل شده است.

فروش عمده جعبه طلا را از کمند بخواهید

اگر طلا فروش هستید و می خواهید دکوراسیون مغازه متفاوتی داشته باشید یا اینکه زیورآلات دیگر را می فروشید و به دنبال یک جعبه خوش ساخت برای به نمایش گذاشتن آن ها هستید، می توانید جعبه طلا و جواهرات کمند را تهیه کنید. این جعبه های تمام شیشه ای مانند صندوقچه گنجی هستند که درون آن ها مشخص است و تنها برای لمس طلاها باید درب جعبه را باز کنید.

با توجه به اینکه مشتریان سلیقه های متفاوتی دارند و جعبه شیشه ای طلا مورد پسند یک نفر ممکن است به چشم مشتری دیگر زیبا نباشد، کمند جعبه های شیشه ای خودش را به شکل های مستطیل، شش ضلعی ساده و شش ضلعی لوکس ارائه کرده است. جعبه های مستطیل شکل این برند پایه ای کوتاه دارند و در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ طراحی شده اند.

در صورتی که در زمینه فروش طلا یا جعبه های لوکس فعالیت دارید، می توانید از خدمات فروش عمده جعبه طلا توسط کمند استفاده کنید. با این روش می توانید چندین مدل از این جعبه ها را با هزینه مناسب تری تهیه کنید و آن ها را به مشتریانتان عرضه کنید. اگر فروش جعبه ای بیشتر بود، در سری های بعدی می توانید تنها به سراغ جعبه های پرطرفدار و پرفروش بروید و فقط آن ها را سفارش دهید.

کمند تمام جعبه های طلا خریداری شده را بسته بندی می کند و به آدرس محلی که در سفارش درج شده می فرستند. این شرکت سلامت محصولات ارسالی را تضمین می کند و در صورت ارسال اشتباه محصول یا آسیب دیدن جعبه ها در طول حمل ونقل، جعبه ها را برایتان تعویض می کند.

با سفارش عمده جعبه های شیشه ای کمند می توانید مشتریانتان را با ارائه یک جعبه سفارشی و لوکس غافلگیر کنید و فروشی چند برابری داشته باشید. هم اکنون می توانید هر مدل از این جعبه ها را که مورد پسندتان است به صورت تکی یا عمده سفارش دهید تا کمند آن ها را در سریع ترین زمان ممکن برایتان ارسال کند.

اگر می خواهید روی میز پذیرایی تان خالی باشد و درعین حال مهمان ها به خوراکی ها و تنقلات دلخواهشان دسترسی داشته باشند، می توانید جعبه های شیشه ای آجیل و تی بگ کمند را روی میز قرار دهید و درون آن ها خوراکی های خوشمزه بگذارید. با این روش هم می توانید میز پذیرایی تان را خلوت نگه دارید و هم یک میزبان تمام عیار باشید.

جعبه شیشه ای مخصوص گل و شمع را هم می توانید به عنوان یک اکسسوری جذاب برای تزیین نواحی مختلف خانه یا محل کارتان استفاده کنید.