ریپورتاژ آگهی رایگان برای کسب و کارها

ریپورتاژ آگهی رایگان برای کسب و کارها ریپورتاژ آگهی رایگان برای کسب و کارها

حالا زندگی قصد دارد برای افزایش رشد استارتاپ های نوپا و کمک به شکل گیری بستر تبلیغاتی آن ها ریپورتاژ آگهی رایگان درج نماید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

ریپورتاژ آگهی یکی از روش‌های بسیار موثر تبلیغاتی است که با استفاده از آن قادر به معرفی محصولات یا خدمات سایت خود در سایت‌های دیگر در قالب مقالات و مطالب سایت هستید. اگر از روش ریپورتاژ آگهی استفاده کنید، از مزایای زیادی به صورت مستقیم و غیرمستقیم برخوردار خواهید بود که مهم‌ترین آنها همیشگی بودن آن در سایت‌های دیگر است و هیچوقت از سایت تبلیغ‌گیرنده حذف نخواهد شد. 

گوگل به رسانه‌ها و وب‌سایت‌های معتبر اهمیت زیادی می‌دهد!

تاکنون دقت کرده‌اید که وب‌سایت‌هایی که دارای رتبه‌ها و مخاطبان زیادی هستند در گوگل نیز حضور پر رنگ‌تری دارند؟ این موضوع به این معنی است که اگر مخاطبان یک سایت بیشتر باشند، آن سایت معمولا رتبه‌های بسیار خوبی در موتور جستجو دارد؛ البته این موضوع را تخصصی‌تر بررسی کنیم، زیاد بودن بازدید یک سایت به معنای رتبه یک بودن آن سایت در تمامی کلمات کلیدی نیست اما احتمال حضور آن در لینک‌های اول صفحه یک نسبت به سایت‌هایی که مخاطبان کمتری دارند بسیار بیشتر است.

هنگامی که شما در یک سایت که اعتبار زیادی در گوگل دارد، ریپورتاژی را منتشر می‌کنید، گوگل آن سایت را به عنوان یک رسانه قبول دارد و هنگامی که ریپورتاژ شما به عنوان یک رسانه در گوگل ثبت می‌شود و گوگل اعتماد زیادی به آن سایت‌ها دارد! سایت شما نیز با آن کلمات کلیدی که در آن مقاله لینک کرده‌اید در نتایج گوگل نمایش داده می‌شود که البته این موضوع ممکن است زمان‌بر باشد. این مسئله را می‌توان در زندگی روزمره خود نیز مشاهده کنید.

ریپورتاژ رایگان در حالا زندگی

مجله اینترنتی حالا زندگی جهت رشد بستر تبلیغاتی استارتاپ های کشور قصد دارد تا خدمت ریپورتاژ آگهی خود را برای هر استارتاپ بصورت رایگان (از تاریخ انتشار این مطلب تا تاریخ 1398/12/29) ارائه دهد . مدیران این کسب و کارها می توانند با ارسال متن و مشخصات به پست الکترونیک به آدرس [email protected] و ارائه درخواست نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

ویژگی های ریپورتاژ درخواستی

  • هر استارتاپ تنها می تواند یک درخواست ریپورتاژ بصورت رایگان نماید.
  • متن رپرتاژ آگهی شما باید یونیک باشد(کپی نباشد).
  • متن آگهی شما باید حداقل 300 کلمه داشته باشد.
  • متن ریپورتاژ می بایست شامل معرفی و توضیحاتی درباره استارتاپ مربوطه باشد.
  • هر ریپورتاژ می تواند 3 عدد لینک و یک تصویر را شامل شود.
  • امکان درج رپرتاژ برای وبلاگ ها وجود ندارد.(فقط وب سایت)
  • متن و تصاویر ریپور تاژ در ایمیل ارسالی درخواست ارائه شود.

 

نمونه ریپورتاژ ثبت شده در حالا زندگی = بوم گردی و گردشگری در وبسایت و اپ دهگشت