سرویس فال حافظ آنلاین حالا زندگی

سرویس فال حافظ آنلاین حالا زندگی سرویس فال حافظ آنلاین حالا زندگی

فال خوانی از دیوان حافظ به عنوان یک رفتار خاص اجتماعی است که در دانش عامیانه یا فولکلور قابل طرح و بررسی است. این سنت اجتماعی در زمان ها و مکان های مختلف به شکل های متفاوتی جلوه گر شده است که در همه ی موارد حکایت از نیاز انسان به دانستن آینده ی مبهم خود دارد.

فال گرفتن و مشورت خواستن از حافظ سنتی دیرینه نزد ایرانیان است. فال حافظ یا به تعبیری، فال گرفتن از دیوان حافظ، در مدت کوتاهی پس از حافظ رایج گردید و حدود هفتاد سال پس از وی گزارش هایی از فال زدن به دیوان حافظ در متون رسمی تاریخی آمده است. از دوره صفویه به بعد، در باره تفال به دیوان حافظ، حکایت های بسیار و گاها شگفت آوری نقل شده است در زمان حال نیز گرفتن فال حافظ با دیوان وی در بین ایرانیان و فارسی زبانان یک رسم عمومی است که به مناسبت های مختلف مانند شب یلدا، بیشتر مرسوم می باشد. با توجه به جایگاه دیوان حافظ شیرازی در بین مردم و اینکه پس از قران مجید، پر طرفدارترین کتابی است که در خانه هر ایرانی یافت می شود و همچنین غزلیات نغز حافظ که بر دل هر خواننده ای می نشیند، اقبال مردم به خواندن دیوان وی و مشورت کردن با حافظ و تفال زدن به دیوان حافظ، کاملا منطقی می باشد. سیمرغ نیز امکان فال گرفتن بصورت آنلاین را برای دوستانی که با هر نیتی می خواهند تفالی به دیوان حافظ شیرازی بزنند فراهم نموده است. با قرائت فاتحه ای برای این شاعر بزرگ، نیت کنید و فال حافظ خود را دریافت نمایید.

فال حافظ و کارکردهای مختلف 

فال خوانی از دیوان حافظ به عنوان یک رفتار خاص اجتماعی است که در دانش عامیانه یا فولکلور قابل طرح و بررسی است. این سنت اجتماعی در زمان ها و مکان های مختلف به شکل های متفاوتی جلوه گر شده است که در همه ی موارد حکایت از نیاز انسان به دانستن آینده ی مبهم خود دارد. تفال به دیوان حافظ به مثابه یک عنصر فرهنگی نقش مهمی در تلطیف روان فردی و اجتماعی ایفا میکند و در واقع از جمله اندوخته ها و امکانات و نهاده های فرهنگی است که ریشه در قرنها زندگی مادی و معنوی ایرانیان دارد و توسل به آن در غلبه بر فشارهای روحی و روانی موثر است و به سلامت جامعه کمک میکند.

حالا زندگی سرویس آنلاین فال حافظ را برای شما همراهان همیشگی فراهم کرده تا تنها با یک کلیک فال حافظ به همراه تفسیر آن را مشاهده نماید.

برای استفاده از این سرویس به بخش فال حافظ حالا زندگی مراجعه نمایید.

 

فال حافظ آنلاین