باز هم انتشار عکس برانکو و سفیر ایران در کرواسی

باز هم انتشار عکس برانکو و سفیر ایران در کرواسی باز هم انتشار عکس برانکو و سفیر ایران در کرواسی

انتشار چهارمین عکس یادگاری از برانکو و سفیر ایران در کرواسی، بار دیگر بحث مربیگری مربی سابق پرسپولیس در تیم ملی را داغ کرد.

برانکو ایوانکوویچ در یک ماه اخیر به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی مارک ویلموتس مطرح بوده اما در همین مدت، شایعاتی هم مطرح بوده که از سپردن نیمکت تیم ملی به یک مربی ایرانی حکایت داشته. مهدی تاج هم چندی پیش تاکید کرد که فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی، بین یک مربی خارجی و چند گزینه داخلی مشغول بررسی است.


با جمع بندی اخبار و مطالبی که در این مدت منتشر شده، به نظر می رسد برانکو تنها گزینه خارجی موردنظر برای تیم ملی است و حالا چهارمین دیدار او با محمدرضا صادق، سفیر ایران در کرواسی این فرضیه را تقویت می کند که برانکو نسبت به سایر گزینه های ایرانی، شانس بیشتری برای رسیدن به نیمکت تیم ملی دارد. ملاقات هایی که هیچ کدام تمایلی به محرمانه نگه داشتن آن ندارند و فقط جزئیات آن است که در اختیار رسانه ها قرار نمی گیرد. همین مساله است که باعث می شود جزئیات حضور برانکو در سفارت ایران برای چهارمین، همچنان رازآلود بماند.


برانکو ایوانکوویچ در شرایطی به مربیگری در تیم ملی نزدیک شده که هنوز مساله مطالبات او از باشگاه پرسپولیس حل نشده و شاید یکی از دلایلی که مذاکرات فدراسیون با این مربی به طول انجامیده، همین قضیه باشد.


تیم ملی تا فروردین ماه سال 99 هیچ بازی رسمی ندارد و از آنجا که حدود سه ماه تا زمان برگزاری اولین بازی تیم ملی وقت باقی مانده، باعث شده فدراسیون فوتبال عجله ای برای تعیین سرمربی تیم ملی نداشته باشد.

این متن در ورزش سه منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.