مارادونا با رئیس جمهور آرژانتین دیدار کرد

مارادونا با رئیس جمهور آرژانتین دیدار کرد مارادونا با رئیس جمهور آرژانتین دیدار کرد

رئیس‌جمهور آرژانتین از دیگو مارادونا اسطوره فوتبال این کشور دعوت کرد به کاخ ریاست‌جمهوری رفته و با او دیدار کند. مارادونا بعد از این دیدار در بالکن معروف کاخ ریاست‌جمهوری ظاهر شد.

رئیس‌جمهور آرژانتین، آلبرتو فرناندز از دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال این کشور دعوت کرد به کاخ ریاست جمهوری رفته و با او دیدار کند. مارادونا بعد از دیدار با رئیس‌جمهور کشورش در بالکن معروف کاخ ریاست جمهوری آرژانتین موسوم به کاسا روسادا که شاهد اتفاقات تاریخی زیادی بوده حاضر شد و در مقابل لنز دوربین‌های خبرنگاران قرارگرفت.

 

 

مارادونا که در حال حاضر سرمربی تیم آرژانتینی خیمنازیا است در دیدار با رئیس جمهور این کشور برنامه‌ای به او ارائه داده که با هدف ایجاد فرصت‌های فوتبالی بیشتر برای محله‌های محروم و فقیر این کشور طراحی شده است. برنامه طراحی شده توسط مارادونا به گزارش رسانه‌های آرژانتینی پروژه‌ای است برای بازسازی و توسعه زمین‌های خاکی‌ای که کودکان آرژانتینی در محلات فقیر این کشور به طور سنتی در آنها فوتبال بازی می‌‌کنند.

 

 

بعد از دیدار مارادونا با رئیس‌جمهور آرژانتین عکسهایی از این دیدار در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. در یک تصویر مارادونا و فرناندز در حال صحبت روی یک میز دیده می‌شوند درحالیکه چند تی‌شرت فوتبالی و یک توپ در کنار آنها دیده می‌شود. به گزارش رسانه‌ها، رئیس جمهور آرژانتین از مارادونا خواسته پیراهن باشگاه آرجنتینوس جونیورز که او هوادار آن است را برایش امضا کند. باشگاهی که مارادونا دوران فوتبالی خود را در آن به پایان رساند.

 

 

مارادونا بعد از آن در بالکن مشهور کاخ کاسا روسادا، جایی که بعد از قهرمانی در جام جهانی 1986 به همراه تیم ملی آرژانتین در آن حاضر شده بود ایستاد. این بار اما به جای هزاران نفر مردم این کشور، چند خبرنگار و توریست‌های در حال عبور شاهد حضور مارادونا روی این بالکن بودند.

 

 

 

 

 

 

این متن در ورزش سه منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.