پاداش درخشش کریم بنزما ، تمدید قرادادش با رئال

پاداش درخشش کریم بنزما ، تمدید قرادادش با رئال پاداش درخشش کریم بنزما ، تمدید قرادادش با رئال

قرارداد کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید تمدید شده است.

به گزارش "ورزش سه"، در یک سال و نیم اخیر و بعد از جدایی کریستیانو رونالدو، تمام بار هجومی رئال مادرید روی دوش کریم بنزما بوده و این مهاجم باتجربه نیز عملکرد بسیار خوبی در ترکیب کهکشانی ها ارائه داده است. حالا به نظر می رسد با توجه به رضایت باشگاه رئال مادرید از عملکرد کریم بنزما، قرارداد او برای یک سال دیگر نیز تمدید شده و این اتفاق به زودی علنی خواهد شد.

 

 

مارکا مدعی شد کریم بنزما قرارداد جدید با رئال مادرید امضا کرده و بر این اساس او یک سال بیشتر و تا سال 2022 در برنابئو ماندنی خواهد شد. به احتمال زیاد دستمزد مهاجم فرانسوی نیز افزایش خواهد یافت و او تا 34 سالگی لباس رئال مادرید را بر تن می کند.

 

مهاجم فرانسوی که در یک دهه گذشته برای رئال مادرید به میدان رفته، تقریبا 500 بازی برای این باشگاه انجام داده و 238 گل در این دوران به ثمر رسانده است. کریم بنزما در این فصل در 23 بازی 16 بار موفق به گلزنی شده و در این سالها تنها در سه فصل موفق به زدن 20 گل یا بیشتر برای رئال مادرید شده است. کریم بنزما در فصل جاری 12 بار در لالیگا برای تیمش موفق به گلزنی شد و رقابت شانه به شانه ای با لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا برای کسب عنوان بهترین گلزن فصل لالیگا دارد.

این متن در ورزش سه منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.