رسمی؛ مصدومیت پای چپ هری کین

رسمی؛  مصدومیت پای چپ هری کین رسمی؛ مصدومیت پای چپ هری کین

باشگاه تاتنهام خبر از پارگی همسترینگ هری کین، مهاجم انگلیسی و ارزشمند خود داد.

 تاتنهام اواخر هفته در دیدار مقابل ساوتهمپتون با یک گل مغلوب شد تا فرصت کم کردن اختلاف با چلسی را از دست بدهد، اما خبر بد دیگر برای اسپرز و ژوزه مورینیو، مصدومیت هری کین بود. حالا باشگاه تاتنهام در مورد جزئیات این آسیب دیدگی اطلاعاتی ارائه داده است. ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود اعتراف کرد شرایط هری کین دشوار است و حالا این باشگاه اعلام کرده که با ادامه روند درمان، به بررسی آسیب دیدگی هری کین خواهند پرداخت. البته در بیانیه تاتنهام به شدت مصدومیت و زمان دوری هری کین از میادین اشاره ای نشده است.

 

 

در بیانیه ای که در وب سایت رسمی تاتنهام منتشر شده است آمده است: "پس از ارزیابی های امروز، می توانیم تایید کنیم که هری کین در جریان بازی مقابل ساوتهمپتون دچار پارگی در ناحیه همسترینگ سمت چپ شده است. کادر پزشکی ما بررسی های مداوم در مورد آسیب دیدگی او را ادامه خواهند داد."

 

بدین ترتیب به نظر می رسد دوره مصدومیت هری کین طولانی مدت خواهد بود و این بدترین خبر برای ژوزه مورینیو است. تاتنهام در هفته های اخیر نتایج چندان خوبی نگرفته و از دست دادن مهاجمی که در فصل جاری موفق به زدن 17 گل شده، شرایط را برای ادامه کار مورینیو دشوارتر خواهد کرد.

این متن در ورزش سه منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.