شهر‌های محبوب‌ جهان در سال ۲۰۱۹

شهر‌های محبوب‌ جهان در سال ۲۰۱۹ شهر‌های محبوب‌ جهان در سال ۲۰۱۹

هر ساله، MasterCard بر اساس تحقیقات شخص ثالث، تجزیه و تحلیل اختصاصی و داده‌های عمومی از بین ۲۰۰ شهر جهان، محبوب‌ترین کلانشهر‌های جهان برای بازدید و گردشگری را معرفی می‌کند. در این مطلب محبوب‌ترین شهر‌های جهان در سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی می‌کنیم.

 هر ساله، mastercard بر اساس تحقیقات شخص ثالث، تجزیه و تحلیل اختصاصی و داده‌های عمومی از بین ۲۰۰ شهر جهان، محبوب‌ترین کلانشهر‌های جهان برای بازدید و گردشگری را معرفی می‌کند. در این مطلب محبوب‌ترین شهر‌های جهان در سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی می‌کنیم.

۱۰. آنتالیا، ترکیه ۱۲.۴۱ میلیون بازدید کننده خارجی در طول سال ۲۰۱۹ داشته است. قایق‌های تفریحی گردشگری فراوانی در بندر مرکزی این شهر قدیمی دیده می‌شوند.


۹. در سال ۲۰۱۹، توکیو، ژاپن ۱۲.۹۳ میلیون بازدید کننده داشته است. در تصویر زیر گردشگران چینی جلوی کاخ شاهنشاهی عکس می‌گیرند.


۸. استانبول، ترکیه ۱۳.۴۰ میلیون بازدید کننده داشته است. تصویر زیر گردشگران را در حال بازدید از مسجد «سلطان احمد» دوران عثمانی که به نام «مسجد آبی» نیز معروف است نشان می‌دهد.


۷. شهر نیویورک، ایالات متحده ۱۳.۶۰ میلیون بازدید کننده خارجی داشته است. در تصویر زیر توریست‌های ژاپنی جلوی مجسمه آزادی ژست می‌گیرند.


۶. کوالالامپور، مالزی ۱۳.۷۹ میلیون بازدیدکننده در سال ۲۰۱۹ داشته است. در تصویر زیر گردشگران در مقابل برج‌های دیدنی «پتروناس» مالزی سلفی می‌گیرند.


۵. در سال ۲۰۱۹، سنگاپور میزبان ۱۴.۶۷ میلیون گردشگر خارجی بوده است. در عکس زیر گردشگران از «پارک مرلیون» دیدن می‌کنند.


۴. در این سال دبی، امارات متحده عربی ۱۵.۹۳ میلیون بازدید کننده خارجی داشته است. گردشگران با شتر‌ها در ساحل «جمیرا» عکس یادگاری می‌گیرند.


۳. لندن، انگلیس میزبان ۱۹.۰۹ میلیون بازدید کننده خارجی در سال ۲۰۱۹ بوده است. گردشگران با تلفن‌های همراه خود در پل «وست مینستر» عکس می‌گیرند.


۲. پاریس، فرانسه ۱۹.۱۰ میلیون بازدید کننده خارجی داشته است. گردشگران در حال قدم زدن در کنار هرم لوور در خارج از موزه لوور.


۱. بانکوک، تایلند ۲۲.۷۸ میلیون بازدید کننده خارجی را درسال ۲۰۱۹ به خود جذب کرده است. بانکوک، پایتخت تایلند در این سال توانست از پاریس و لندن پیشی بگیرد و به عنوان محبوب‌ترین شهر جهان برای گردشگران معرفی شود. بانکوک برای چهارمین سال پیاپی است که به این عنوان دست می‌یابد.