استایل ستاره های های ایرانی در برلیناله

استایل ستاره های های ایرانی در برلیناله استایل ستاره های های ایرانی در برلیناله

همونطور که می‌دونین به خاطر قرنطینه بودن از ترس کرونا، مراسم و دورهمی هم نبوده که سلبریتی‌ها استایلشون رو به نمایش بذارن. ولی تعدادی عکس از قبل جامونده که راجع بهشون بحث نکرده بودیم. تو این مطلب به بررسی این استایل‌ها می‌پردازیم.

همونطور که می‌دونین به خاطر قرنطینه بودن از ترس کرونا، مراسم و دورهمی هم نبوده که سلبریتی‌ها استایلشون رو به نمایش بذارن. ولی تعدادی عکس از قبل جامونده که راجع بهشون بحث نکرده بودیم. تو این مطلب به بررسی این استایل‌ها می‌پردازیم.

خلاصه اینکه کم بودن سوژه‌ها رو به بزرگی خودتون ببخشید.

استایل معمولی ریحانه پارسا که البته کمی عجیب به نظر می‌رسه! قبلا هم گفتیم که شلوار‌های دمپاگشاد با مانتو‌های کتی جلوه‌ی بهتری دارن تا مانتوی به این بلندی.


نادر سلیمانی و مهدی سلطانی تو مراسم اکران فیلم مرد نقره‌ای. دستمال سر معمولا یه اکسسوری تابستونیه و استفاده از اون با بلوز بافتنی تضاد ایجاد می‌کنه.


محمدرضا غفاری و فرشته آلوسی بازیگران فیلم چهل و ۷ تو مراسم اکران خصوصی این فیلم. پوشیدن شلوار پارچه‌ای با کتونی واقعا ترکیب جالبی نیست مخصوصا اگه بلند باشه و چین هم بخوره!


پوشیدن پافر‌های رنگی و نئونی به تازگی مد شده. چیزی که باید موقع پوشیدن پافر دقت کنین اینه که مطمئن بشین اندامتون رو چطوری نشون می‌ده. پافر‌ها بیشتر مناسب هیکل‌های لاغر و ظریف هستن و برای هیکل‌های درشت جلوه‌ی خوبی ندارن.

پافر سپیده خداوردی خز‌هایی هم داره که به حجمش اضافه کرده. اگه خوب دقت کنیم میبینیم که کمی از دامنش هم از زیر پافر بیرون زده که اصلا جالب نیست. با این استایل پوشیدن شلوار بیشتر توصیه میشه.


تناسب مدل لباس با هیکل و اندام، نکته‌ایه که مهراوه شریفی نیا هم بهش دقت نکرده. مدل کاپشن و زاویه‌دار بودنش باعث میشه اندامتون چاق‌تر به نظر بیاد.


رنگ زرد می‌تونه رنگی بسیار جذاب واسه استایل عیدتون باشه. همونطور که تو استایل بهنوش طباطبایی می‌بینین رنگ زرد جسارت و جلوه‌ی زیادی به تیپش داده. هماهنگی آستین و دامنش هم بسیار به جا و خوبه، ولی تو انتخاب کیف بهتره که تجدیدنظر کنه.


کتونی‌های ساق‌دار از مدلایی هستن که هم با شلوار جین می‌شه پوشیدشون هم با شلوار‌های کتون که قسمت پایینشون گت شده باشه. البته باید به قد شلوار هم دقت کنین که بلندتر از حد معمول نباشه. مهرداد صدیقیان شلوار مناسبی رو واسه کتونی‌های ساق‌دارش انتخاب کرده.


شیوا مکی‌نیا خیلی خوب طرح شال و کیفش رو با هم ست کرده و رنگ پالتو و پوتین هم تو بهترین حالتشه.


تیپ مونوکروم نهال دشتی که خیلی نکته‌ای نداره فقط می‌تونیم پیشنهاد بدیم که گردنبندی نقره‌ای با این تیپ بندازین که استایل از یکنواختی دربیاد.


تو استایل نازنین بیاتی همه‌چی تقریبا متناسب و به‌جاست. هماهنگی پاشنه‌های پوتین و مانتو زیبایی خاصی ایجاد کرده. برای استفاده از پوتین‌های جورابی بهتره که قد مانتوتون به اندازه‌ای باشه که نیم بیشتر پوتین مشخص باشه مثل استایل نازنین بیاتی.


لیندا کیانی ترکیب شال ساده و مانتوی طرح‌دار رو درست انتخاب کرده. برای ست کردن کیف و کفش‌هایی به رنگ خاص مثل قهوه‌ای بهتره که رنگ‌ها خیلی به هم نزدیک باشن تا ناهماهنگی ایجاد نشه.


پوشیدن کاپشن بلند یا اورکت به آقایونی که قد بلندی ندارن خیلی توصیه نمی‌شه. کاوه آهنگر می‌تونست کتی معمولی بپوشه یا شلواری روشن و غیر از مشکی به پا کنه که کوتاهی قدش خیلی به چش نیاد.


دامن‌های پلیسه تا زیر زانو برای خانومایی که پایین تنه‌ی لاغری دارن خیلی مناسبه. ترکیب قرمز و مشکی استایل مهتاب ثروتی جلوه‌ی خاصی بهش داده. این تیپ رو میتونین هم با کفش پاشنه دار ست کنین و هم مثل مهتاب ثروتی با پوتین بپوشین.


آخرین عکس مطلب امروزمون هم استایل اورسایز باران رسول‌اف هست که به جای پدر غایبش جایزه‌ی خرس طلایی جشنواره فیلم برلین رو گرفت. همونطور که می‌بینین برای مراسم خارج از کشور می‌شه از توربان‌های مدل‌دار و هماهنگ با لباستون استفاده کنین و بهترین گزینه برای اکسسوری با توربان هم گوشواره‌های بلنده.