فال روزانه 22 اسفند 1398

فال روزانه 22 اسفند 1398 فال روزانه 22 اسفند 1398

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 22 اسفند 1398 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 22 اسفند ماه 1398 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین امروز شما دلتان می خواهد با گذشته خود ارتباط برقرار کنید و به همین خاطر هم ترجیح می دهید با دوستان قدیمیتان ارتباط برقرار کرده و یا به محل بچگی هایتان سری بزنید. حتی اگر این کارها را نکنید هم هر لحظه ممکن است به خودتان آمده و ببینید که مشغول خاطره بازی با خودتان هستید و ذهنتان درگیر خاطرات خوب و بد گذشته است. اکنون زمان خوبی است برای این که با برخی از اتفاقات منفی و ناخوشایند گذشته خود برای همیشه خداحافظی کنید. البته این درگیری شما با گذشته هایتان ممکن است باعث نگرانی شریک زندگیتان شده و موجب شود که فکر کند به یاد عشق گذشته خود هستید، به او اطمینان خاطر بدهید و بگویید چقدر دوستش دارید.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز دست از تقلا کردن برداشته و کمی به خودتان استراحت بدهید. شما هفته ی خیلی شروع و پرکاری را آغاز کردید و طی یکی دو روز گذشته کارهای زیادی را به انجام رسانده و فشار زیادی را تحمل کرده اید. اگر برایتان امکان دارد امروز را تا جای ممکن به استراحت کردن و شارژ مجدد باتری هایتان اختصاص بدهید تا بتوانید در روزهای باقی مانده ی هفته پرانرژی و سرحال باشید. هروقت دیدید به اندازه ی کافی استراحت کرده اید و آمادگی برگشت به روند عادی زندگی را دارید ابتدا با برنامه ریزی شروع کنید و بی مقدمه دست به کار نشوید. مقتدرانه و با اطمینان تصمیم بگیرید و عجول و عصبی نباشید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد امروز روز خیلی خوبی برای شوخی کردن با دیگران، مخصوصا از نوع شوخی فیزیکی نخواهد بود و انگار دیگران اصلا اعصاب و حوصله این جور چیزها را ندارند، پس حواستان را جمع کنید و زیاد بامزه بازی در نیاورید. شاید اصلا بهتر باشد که زیاد از خانه بیرون نروید و سر خودتان را با کارهای خانه گرم کنید، یا هم یک نقاشی جدید را شروع کرده یا یک غذای جدید که تا به حال امتحان نکرده اید را بپزید. دیدن لبخند شما می تواند مایه آرامش تمام اهل خانه باشد، پس حتی اگر یک چیزهایی باب میلتان نیستند هم لبخند زدن را فراموش نکنید. ساعات پایانی روز زمان بهتری برای دیدار با دوستان و عزیزانتان خواهد بود و بهتر با دیگران کنار خواهید آمد.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر از این که برخی از خاطرات گذشته دوباره ذهن شما را درگیر کرده اند، نگران می شوید. اما بهتر است که احساسات تان را کنترل کنید زیرا که خیلی زود این پریشانی حال شما از بین می روید و دوباره می توانید بر کارهایتان تمرکز کنید. امروز روز خوبی برای شروع پروژه یا کارهای عقب مانده تان است. در محیط کار احساس عجیبی دارید؟ آیا شخصی نظرتان را به خود جلب کرده است؟ بله! یکی از همکاران تان به شما علاقمند شده و اگر شما هم به او تمایل دارید، حال بهترین فرصت برای شروع این رابطه است.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد اگرچه نگران هستید و استرس دارید اما امروز کارهایتان به سرعت پیش می رود، به خصوص کارهایی که با دفتر و دستک سر و کار دارند. بنابراین سعی کنید که از صبح با اعتماد به نفس کاری پای کارهایتان بنشینید. از آنجا که روز سختی را در پیش خواهید داشت، بهتر است که شب را به بیرون از خانه و با دوستان تان بگذرانید. از احساس خود نسبت به عشق زندگی تان تردید ندارید اما گاهی نگران وابستگی خود به او می شوید. نگذارید این احساس سد راهتان شود، به مسیر خود با اعتماد به نفس بالا ادامه دهید.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور احساس می کنید که دیگران با شما دشمنی دارند و مدام با نظراتتان مخالفت می کنند اما این را بدانید که شما نمی توانید نظر و اعتقادات دیگران را عوض کنید. تنها می توانید پیشنهادهایتان را به گوش شان برسانید. دوراهی های زیادی در زندگی تان وجود دارد که امروز برای یکی از مهمترین های آنها راه حلی پیدا خواهید کرد. بهتر است که در مورد آن به کسی حرفی نزنید تا کارتان راه بیفتد. یکی از دوستان نزدیک تان چشم انتظار شماست، سعی کنید امروز با او تماس بگیرید یا به دیدارش بروید. او خبرهای خوبی برایتان دارد به طوری که نگاهتان را به زندگی تغییر خواهد داد.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر شما امروز بی حوصله تر و عجول تر از آن هستید که بخواهید وقت خود را با انتظار کشیدن برای دیگران هدر دهید، ولی خودتان هم کم در کارهایتان وقت تلف نمی کنید. شما می دانید که در مسیر درست قرار گرفته اید، ولی نمی دانید چطور باید کارها را همانطور که دوست دارید پیش ببرید. اگر نگرش خود را تغییر ندهید خودتان را با نگرانی در مورد این مسئله دیوانه خواهید کرد. کمی به خودتان انرژی مثبت بدهید و آرام باشید و مدام به خودتان یاداوری کنید که موفقیت بسیار نزدیک است. اجازه ندهید حرف هایی که بعضی از متاهل ها در مورد ازدواج و بلایای آن می زنند شما را از جدی کردن رابطه عاطفیتان بترساند، همیشه افرادی پیدا می شوند که بخواهند شما را منصرف کنند.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز سعی کنید به اعصابتان مسلط باشید، چون هیچکس حال و حوصله ی بحث و دعوا ندارد. شاید کنار آمدن با اطرافیانتان کار سختی باشد، اما این دلیل خوبی برای عصبانی یا ناراحت شدن نیست. سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و با ملایمت صحبت کنید. به حرف های دیگران هم با دقت بیشتری گوش کنید و سعی کنید خودتان را جای آنها بگذارید. امروز ممکن است انجام بعضی از کارهایتان با مشکلات و موانع پیش بینی نشده ای روبرو شود و یا دیگران شما و احساساتتان را به چالش بکشند. در چنین شرایطی اولین چیزی که باید مد نظر داشته باشید این است که نسبت به خودتان و توانایی هایتان تردید نکنید.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر امروز مسائل معنوی هم برایتان جذاب هستند و هم گیج کننده به نظر می رسند. اگر مشغول خواندن کتابی در این رابطه هستید که این احساسات ضد و نقیض را در وجودتان ایجاد کرده است، بهتر است کمی در مورد نویسنده آن تحقیق کنید، زیرا هر کسی صلاحیت و دانش لازم برای نوشتن چنین کتاب هایی را ندارد و به احتمال زیاد مشکل از توانایی شما در درک موضوع نیست. کمی در اینترنت جستجو کنید و بهترین منابع را برای مطالعه در مورد موضو مورد نظرتان پیدا کنید. البته این را هم فراموش نکنید که امروز آخرین روز کاری این هفته است و اگر کارهایی برای انجام دادن دارید به نفعتان است که مطالعه را برای آخر هفته گذاشته و همین امروز به کارهایتان سر و سامان بدهید.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی امروز روز فوق العاده ای برای پرداختن به فعالیت هایی که به خلاقیت نیاز دارند خواهد بود. فعالیت های هنری بیش از هر زمان دیگری برایتان اهمیت دارند و هیچ چیزی به اندازه ی پرداختن به آنها برایتان لذت بخش نخواهد بود. حتی اگر خودتان هم اهل کارهای هنری نباشید هم حاضرید پول زیادی را صرف خریدن آثار هنری بکنید، فقط مواظب باشید پایتان را از گلیم خودتان درازتر نکنید. ایده های جدیدی در رابطه با کارتان در سر دارید و شاید حتی در فکر این باشید که زمینه کاریتان را به طور کامل تغییر دهید. این که به فکر پیشرفت باشید خیلی خوب است، فقط باید مواظب باشید با عجله تصمیم گیری نکنید و بدون فکر کردن اقدامی نکنید که غیر قابل بازگشت باشد.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن امروز قصد دیدار با شریک عاطفیتان را دارید ولی اتفاقات گوناگون وقت شما را می گیرند و ممکن است از انجام دادن این کار منصرف شوید. شغل شما و یا مسئولیت هایتان به عنوان یک عضو خانواده ممکن است دست و پا گیر شوند و به این خاطر نتوانید به دیدن کسی که دوستش دارید بروید. شاید هم شریکتان قادر به دیدار با شما نباشد و بخواهد قرار ملاقات را به روز دیگری موکول کند. عصبانی شدن فقط وضع را بدتر می کند و شاید دوستتان از شما ناراحت شود، چرا که وضعیت او را درک نکرده اید. قرار ملاقات دیگری در روز دیگر و در شرایط مناسب تر بگذارید. هر چه بیشتر از یکدیگر دور باشید عشق و علاقه تان به یکدیگر بیشتر خواهد شد.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند امروز از صحبت کردن لذت می برید اما این را بدانید که ممکن است که در گفتگوهایتان با دیگران حتی بگو مگو هم داشته باشید. امروز یکی از کارهایی که مدت هاست آغاز کرده بودید، به سرانجام می رسد و باری از روی دوش شما برداشته می شود. امروز پیشنهادهای دیگران را جدی بگیرید زیرا می توانند روند کار شما را سرعت بخشند. شما و شریک زندگی تان به فکر تغییری هستید. شما قدم بزرگ را برداشته اید، کافی ست در پی جزییات باشید تا همه چیز بر وفق مراد شما پیش رود.