فال روزانه 23 اسفند 1398

فال روزانه 23 اسفند 1398 فال روزانه 23 اسفند 1398

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 23 اسفند 1398 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 23 اسفند ماه 1398 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین در یک جمع دوستانه یا خانوادگی بخث یک سفر دسته جمعی به منطقه ای دوردست و تا حدودی ناشناخته مطرح خواهد شد. شاید عده ای از حاضرین این بحث ها را فقط به منظور سرگرمی مطرح کرده باشند، اما حداقل چند نفر پیدا خواهند شد که قصدشان جدی باشد. اگر شما هم تصمیمتان را گرفته اید و مصمم هستید که به این مسافرت بروید خوب به حرف های آنهایی که تصمیم شان جدی است گوش کنید، شاید تا آخر شب حتی تاریخ سفرتان را هم تعیین کرده باشید. امروز کار مهمی برای انجام دادن دارید که خیلی کند دارد پیش می رود، شاید کارتان خیلی بیشتر از حالت عادی طول بکشد، اما خیالتان راحت باشد که در نهایت انجام خواهد شد.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز نگاه کردن به عکس و فیلم های قدیمی احساسات نوستالژیکی را در وجود شما زنده خواهد کرد. خاطرات تلخ و شیرین گذشته یک بار دیگر در برابر چشمانتان زنده خواهند شد و ذهنتان درگیر برخی از اتفاقاتی خواهد شد که در زمان وقوعشان نتوانسته اید به خوبی با آنها کنار بیایید. احساساتی که فکر می کرده اید فراموش شده اند بار دیگر در وجودتان جان خواهند گرفت و شاید حتی اشک در چشمانتان حلقه بزند. به جای اینکه یک بار دیگر این احساسات را سرکوب کنید این بار خیلی صادقانه با آنها روبرو شوید تا سال ها بعد دوباره مجبور نشوید با آنها درگیر شوید. مسائل شخصی را از مسائل کاریتان جدا نگه دارید تا در کارتان هم دچار مشکل نشوید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد شرایط کیهانی موجود برای شما وضعیت چندان خوشایندی را به ارمغان نیاورده است. شما نسبت به همیشه احساس امنیت کمتری دارید و ترجیح می دهید کمتر از خانه بیروت بروید و با افراد کمتری سر و کار داشته باشید. با این حال باید بدانید که روابطی که در این مقطع زمانی آغاز شوند شاس بسیار زیادی برای دوام خواهند داشت و عمق بیشتری پیدا خواهند کرد. امروز شما کارتان را خیلی جدی گرفته اید، اما با وجود آن که طبق معمول همیشه شما کارتان را با مسئولیت پذیری تمام دارید انجام می دهید ممکن است در محل کارتان و با همکارانتان به مشکل بر بخورید. بهتر است تا جای ممکن با کسی درگیر نشوید.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر امروز یک مسئله ی احساسی اعصاب شما را به هم ریخته و بعث آشفتگی خاطرتان شده است. شاید اولین واکنش شما سعی برای فرار از این وضعیت باشد. اگر تصمیمتان قطعی است بهتر است سعی کنید این کار را به سالم ترین شکل ممکن انجام دهید! از دیگران کمی فاصله بگیرید و سر خودتان با تماشای یک فیلم یا خواندن یک کتاب گرم نگه دارید، سیگار کشیدن و کارهای خطرناک و ناسالم هیچ کمکی به شما نخواهند کرد و تنها بری مدتی کوتاه مشکلات را از ذهنتان پاک خواهندکرد! زمان آن فرا رسیده است که کمی بیشتر به وضعیت سلامتی خود اهمیت بدهید. به پیاده روی و ورزش بروید و مصرف دخانیات را قطع کرده و یا به حداقل برسانید.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد امروز ممکن است نسبت به برخی از باورهای خود دچار تردید شده باشید. ذهنتان پر شده است از سوالهای بی جوابی که ناگهان برایتان اهمیت ویژه ای یافته اند. شما باید مدت زمانی بسیار طولانی برای یافتن پاسخ این سوالها به خودتان فرصت بدهید و با وسواس و تمرکز دنبال جواب آنها نباشید. شما این روزها خیلی احساساتی شده اید و دلتان می خواهد از زیر بار محدودیت هایی که دارید فرار کنید. شاید دیگران مثل شما نباشند، سعی نکنید به زود آنها را با خودتان همراه کنید و رفتار آرامی داشته باشید. درست است که شما می خواهید تغییراتی را به وجود بیاورید، اما باید سعی کنید بفهمید چه تغییراتی در حال حاضر برای شما بهترین هستند.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور امروز از آن روزهایی است که مسیر پیش رویتان ناگهان به چندشاخه تبدیل می شود و شما باید تصمیم بگیرید که چه راهی بهترین گزینه ی ممکن است. انتخاب و تصمیم گیری معمولا برای شما کار چندان دشواری نیست، اما در شرایط فعلی با گزینه های زیادی که پیش رو دارید به نفعتان است که راهی را در پیش بگیرید که از همه منطقی تر و مطمئن تر است و هیچ جای شک و تردیدی در آن وجود ندارد. خیالتان از اینکه انتخابتان هر چه که باشد به نفع شما خواهد بود راحت باشد. شاید امروز یک نفر سر راهتان قرار بگیرد که به نظرتان بسیار جذاب و دوست داشتنی است، اما اکنون زمان مناسبی برای آغاز یک رابطه ی عاطفی جدید نیست.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر امروز نباید خودسرانه تصمیم بگیرید. سعی کنید قبل از هر حرفی به دیگران خوب شرایط را بسنجید. یکی از اطرافیانتان می خواهد از روی حسادت سنگ زیر پایتان بیندازد، بدون توحه به آن کاری که فکر می کنید به صلاح تان است را انجام دهید. در هر صورت در مورد تغییری که می خواهید به زندگی تان دهید خوب فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید. امروز در مقابل شریک زندگی تان گارد نداشته باشید. از آنجا که او در وضعیت خوبی به سر نمی برد، سعی کنید که انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است اما بدانید که واقعیت آنچه شما فکر می کنید نیست. شما دچار سوتفاهم شده اید اما دوست ندارید که کوتاه بیایید. بد نیست کمی در تنهایی آرام شوید، سپس بدون پیش داوری بار دیگر اتفاقات را بررسی کنید. تندمزاجی از خصوصیاتی ست که باید هر چه سریع تر آن را کنار بگذارید وگرنه اطرافیان تان را از دست خواهید داد. اگر از شغل تان راضی نیستید، آن را رها کنید. مهم نیست که چند وقت است که در این راه افتاده اید، هیچوقت برای جبران دیر نیست.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر در تمام روز این نکته را به یاد داشته باشید که امروز نیرویی که دوستتان دارد در کار است تا به شما کمک کند. در هر شرایطی راه فراری برای شما وجود خواهد داشت و یک نفر پیدا خواهد شد که در رویارویی با هر مشکلی با شما همفکری کرده و خیالتان را راحت کند. حتی در سخت ترین لحظات هم تنها نخواهید بود. تمام روز مسیرتان را با در نظر گرفتن این موضوع ادامه بدهید. امروز حسابی سرتان گرم کارتان است و با انرژی برای هدفتان تلاش می کنید، اگر در پایان این همه کار دیگر وقتی برای بودن در کنار شخصی که دوستش دارید باقی نمی ماند، به عشقتان بگویید که امروز سرتان گرم کار است، اگر دنبال دردسر نمی گردید او را در انتظار نگذارید.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی امروز شما نسبت به همیشه کمی خلاق تر هستید و به لطف قدرت خیالتان می توانید در انجام کارهای هنری موفقیت زیادی داشته باشید. این استعدادی که ناگهان در خودتان احساس می کنید را نادیده نگیرید و از آن در زمینه ی نویسندگی، نقاشی، شاعری و یا حتی تغییر دکوراسیون منزلتان استفاده کنید. شما امروز خیلی خوب می توانید به افکار و احساسات اطرافیان و به ویژه خانواده تان پی برده و خودتان را با آنها هماهنگ کنید. اگر از این وضعیت استفاده کرده و نشان دهید که نسبت به آنها و نیازهایشان حساس هستید و برای آنها ارزش و اهمیت قائل هستید می توانید روابط خود را با آنها به میزان قابل ملاحظه ای نزدیک تر کنید.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن امروز شاید بعضی ها بی آن که از آنها نظری خواسته باشید در مورد مسائل شخصی و یا کاری شما اظهار نظر کنند. این رفتار آنها برای شما اصلا خوشایند نیست، اما بد نیست پیش از آن که واکنشی نشان دهید کمی به حرف هایشان فکر کنید. شاید شنیده هایتان دقیقا همان اطلاعاتی باشند که برای تکمیل کارها و یا حل مشکلات خود به آنها نیاز داشته اید و کیهان دارد آنها را از این طریق در اختیار شما قرار می دهد. هیچ چیزی را بدون آنکه در موردش فکر کرده باشید نادیده نگیرید، حتی اگر در نگاه اول به نظرتان عجیب یا بیهوده باشد. البته که جذابیت شما شهره ی آفاق است، اما بد نیست کمی بیشتر به سر و لباستان برسید!


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند شما برای ایجاد تغییرات عمده در زندگی حرفه ای خود آماده اید. شما از کار کردن تحت فشار و استرس و برای ساعت هایی طولانی در مکانی که دوست ندارید خسته شده اید. مطمئنا در دنیای مدرن امروز راه های زیادی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند بی آنکه کیفیت کارتان را قربانی کنید، وقت بیشتری را در محیط آرامش بخش منزل خود بگذرانید. چند روزی به این که چطور می توانید این کار را انجام دهید و اگر ایده ی نابی به ذهنتان رسید آن را با رئیس خود در میان بگذارید و خیالتان از اینکه بازخورد خوبی دریافت خواهید کرد راحت باشد. نتیجه ی این کار هم خودتان و هم تمام اطرافیانتان را غافلگیر خواهد کرد.