درگذشت رضا یوسفی، از مدیران تلویزیون بر اثر کرونا

درگذشت رضا یوسفی، از مدیران تلویزیون بر اثر کرونا درگذشت رضا یوسفی، از مدیران تلویزیون بر اثر کرونا

مدیر شبکه هفت سیما خبر داد که رضا یوسفی یکی از مدیر گروه‌های این شبکه تلویزیونی و موسس برنامه پرمخاطب «دکتر سلام»، امروز ۲۳ اسفند درگذشت.

مسعود احمدی‌افزادی، مدیر شبکه آموزش با تایید خبر درگذشت مدیر گروه این شبکه بیان کرد: «رضا یوسفی‌محله، مدیرگروه آموزش‌های عمومی شبکه هفت سیما به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت.»

وی ادامه داد: «ما در این ایام به دلیل برنامه‌سازی بسیار درگیر شدیم و آقای یوسفی تردد بسیاری به مکان‌های مختلف داشت.»

مدیر شبکه آموزش تصریح کرد: «ایشان حدود دو هفته در بیمارستان رسول اکرم(ص) بستری شد و امروز صبح در بیمارستان امام خمینی(ره) درگذشت.»

وی اضافه کرد: «همه بخش‌های سازمان در مقابله با کرونا و حفظ آرامش مردم از هیچ چیز دریغ نمی‌کنند و تلاش دارند تا آخرین لحظه کار کنند و حتی از جان خود هم می‌گذرند. آقای یوسفی هم یک مدیر جهادی بود و برنامه‌های مفصلی را تدارک دیده بود.»

احمدی‌افزادی با اشاره به پیشینه کاری یوسفی گفت: «او موسس برنامه «دکتر سلام» بود و با راه‌اندازی دیگر برنامه‌ها، کارنامه پرافتخاری به جا گذاشت و در این راه از جسم و جانش گذشت.»

وی اضافه کرد: «او تلاش کرد در زمان ابتلا با بیماری مبارزه کند اما آنجا هم روی تخت بیمارستان و دورادور کارها و پروژه‌ها را پیگیری می‌کرد.»

مدیر شبکه هفت عنوان کرد: «او از مدیران باتجربه سازمان بود که در شبکه پنج از مدیران پخش بود و در شبکه آموزش از موسسان برنامه‌های سلامت محور بود. او مدیری بود که خود را وقف سلامت مردم کرد و از جهادگران حوزه آموزش بود.»

 

 
این متن در خبر آنلاین منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.