فال روزانه 24 اسفند 1398

فال روزانه 24 اسفند 1398 فال روزانه 24 اسفند 1398

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 24 اسفند 1398 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 24 اسفند ماه 1398 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین امروز باید یک چیز را به خاطر بسپارید و آن ارتباط با دیگران است. شاید پیش بردن کارهایتان به تنهایی درست باشد اما اگر می خواهید تاثیر بیشتری داشته باشید از کمک دیگران غافل نشوید. امروز از طریق یکی از دوستانتان فرصتی برای داشتن شغلی بهتر برای شما فراهم خواهد شد. بهتر است که آن را از دست ندهید. فردی از آشنایان شما رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می دهد، به جای نگرانی بهتر است که به زمان تکیه کنید تا همه چیز را برایتان آشکار کند.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت شما به طور ذاتی شخص ماجراجویی هستید، اما امروز میل به انجام دادن کاری که پیش از این انجام نداده باشید در وجودتان بیش از هر وقت دیگری شده است. شاید حتی ایده های دیوانه واری مثل چتربازی و بانجی جامپینگ به ذهنتان برسند، اما به احتمال زیاد آنقدرها هم در ماجراجویی زیاده روی نخواهید کرد و به کارهایی مثل قایق رانی یا کوهنوردی اکتفا می کنید. در هر صورت انجام این کارها باعث خواهد شد که استرس، انرژی اضافه و تمام احساسات ناخوشایندی که در وجودتان انباشته شده اند را تخلیه کرده و در پایان روز احساس سبکی و آرامش کنید. شاید بهتر باشد با وقت گذراندن در کنار خانواده این آرامش را بیشتر کنید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد شما امروز می خواهید همه به شما به چشم یک پادشاه نگاه کنند و حاضر هستید برای نشان دادن برتری و تسلط خود نسبت به دیگران بیش از هر زمان دیگری تلاش کرده و زحمت بکشید. با این حال کسانی که شما را خوب می شناسند می دانند که شما دارید ادای فردی قدرتمند را در می آورید تا کمبودهایی که در درون خود احساس می کنید را مخفی کنید. خوشبختانه مکالمه ای که بدون هیچ مقدمه قبلی برایتان پیش خواهد آمد فراتر از مکالمه ای سطحی پیش رفته و حقیقت بزرگی را برای شما آشکار خواهد کرد. هیاهوی دنیای اطرافتان سر شما را به درد آورده است، هدفونتان را توی گوشتان گذاشته و به موسیقی مورد علاقه تان گوش کنید و راه را به هر صدای مزاحمی ببندید.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر امروز مخارج غیرمنتظره ای به شما تحمیل خواهند شد که تمام حساب و کتاب هایی که برای روزهای آخر سال داشته اید و بودجه بندیتان را به هم خواهند زد. شاید یکی از وسایل خانه خراب شده باشد یا قطعه ای از ماشینتان به تعمیر نیاز داشته باشد، یا حتی شاید دندان دردی ناگهانی شما را وادار کند به دندان پزشکی بروید. این اتفاق هرچه که باشد تعادل شما و حساب بانکیتان را به هم خواهد زد، اما شما می توانید با حذف بخشی از خرج های اضافه آن را جبران کنید. در بین کارهای روزمره به خودتان کمی استراحت بدهید، قرار نیست در این روزهای آخر سال خودتان را آنقدر خسته کنید که نایی برای لذت بردن از تعطیلات برایتان باقی نماند!


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد شما دوست دارید که رابطه ی عاطفیتان باعث احساس آرامشو امنیت شما بشود و همه چیز همان طوری که شما دوست دارید پیش برود، اما چنین چیزی همیشه امکان پذیر نیست. در حال حاضر بین شما و طرف مقابلتان به خاطر برخی اختلاف نظرها و یا شاید بی آنکه هیچ مشکلی در کار باشد و فقط به خاطر مسائل حرفه ای فاصله افتاده و این موضوع باعث ناراحتی شدید شما شده است. تنها چیزی که می تواند این مشکل را حل کند گذشت زمان است، مسلما شما کارهای بسیاری دارید که باید انجام دهید پس به جای غصه خوردن سر خودتان را با کارهای دیگری که برای انجام دادن دارید گرم کنید.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور این روزها به شدت مشغول کار بوده اید و تمام انرژی تان تحلیل رفته است کمی به خودتان استراحت دهید. در حال انجام کاری هستید اما از درستی عمل تان اطمینان ندارید، نگران نباشید زیرا اشتباهی در کار نیست. اگر چه تنش های زیادی را تجربه می کنید اما این نیز می گذرد. با صبر کردن، هیچکس به کمک تان نمی آید. شجاعت می تواند در چنین روزی کلید موفقیت تان باشد. به زودی خبری خوش از راه دور به دست تان می رسد که زندگی تان را دگرگون خواهد کرد.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر تنش زیادی بر جو امروز حاکم است و شما با اضطراب و بیقراری می خواهید کاری را شروع کنید. انرژی بسیار زیادی در اختیار دارید، اما باید مواظب باشید برای کاری که انجام می دهید دلیلی داشته باشید و هدفمند باشید. هیچ کاری را تنها از روی ترس، پشیمانی و یا عذاب وجدان انجام ندهید. امروز نباید رفتارتان سلطه جویانه باشد، به ویژه وقتی که پای دیگران در میان است. شما روابط ویژه ای با اطرافیانتان دارید و بهترین راه برای حفظ این روابط این است که اجازه دهید همان طوری که خودشان می خواهند زندگی کنند و چیزی را به آنها تحمیل نکنید، شما مالک آنها نیستید، نمی توانید باشید.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز ممکن است، سخت گیر و خشن باشید ولی با کمی صبر و حوصله این وضعیت بهتر خواهد شد. یک انرژی مضطرب کننده در فضا وجود دارد که مردم را ناآرام و بیقرار می کند. به خاطر داشته باشید که ممکن است در وضعیتی ناخوشایند قرار بگیرید و مجبور شوید که موضع خود را در یک جمع دوستانه و یا حرفه ای مشخص کنید. سعی کنید در بیان دیدگاهتان یک دنده و لجوج نباشید. اگر لازم باشد می توانید نظرتان را تغییر دهید و این به معنای شکست شما در مقابل دیگران نیست. با گوش کردن به دیگران چیزهای بسیار زیادی فرا خواهید گرفت که برایتان جالب خواهند بود. اعتماد داشتن به دیگران کلید ایجاد یک رابطه خوب می باشد.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر امروز برخی تغییرات در زندگی تان رخ می دهد که غافلگیرتان می کند. شاید در ابتدا کمی نگران شوید اما در نهایت همه چیز به بهترین شکل پیش خواهد. با برقراری ارتباط بیشتر با دیگران می توانید ساده تر از سختی های زندگی تان عبور کنید. بنابراین وقت بیشتری را با دوستان تان بگذرانید. در روابط عاطفی خود صداقت، عشق و گشاده رویی را از یاد نبرید. شما نسبت به عشق زندگی تان کمی حساس شده اید. بهتر است که از حساسیت خود کم کنید در غیر این صورت جرو بحث های زیادی را در پیش خواهید داشت. هر چه زندگی را ساده تر بگیرید، برایتان ساده تر خواهد گذشت.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی امروز شما زیاد رغبتی به بودن در اجتماع ندارید، اما شرایط ایجاب می کند که در مرکز توجه قرار بگیرید. خوشبختانه، با وجود تمایل شخصیتان به دور بودن از دیگران، اعتماد به نفس کافی برای انجام آنچه از شما انتظار می رود را دارید. اگر بتوانید به این بی میلی اولیه غلبه کنید می توانید حتی از قرار گرفتن در مرکز توجه لذت هم ببرید، به هر حال همیشه این احتمال وجود دارد که نظر آدم عوض بشود. امتیاز، وام و یا قراردادی که برای مدتی طولانی در انتظارش بوده اید امروز بالاخره روبراه خواهد شد و این اتفاق خوب روزتان را خواهد ساخت. شاید حتی بخواهید این اتفاق خوب را همراه با دوستان و نزدیکانتان جشن بگیرید.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن یکی از اعضای خانواده، دوستان و یا همسایگان شما امروز دارد حرف هایی می زند که حس ششم شما برعکس آنها را به شما می گوید. بهتر است مواظب قضاوتی که در مورد این شخص می کنید باشید، زیرا او به احتمال زیاد قصد فریب دادن شما را ندارد و فقط می خواهد با حرف هایش به احساسات شما لطمه ای وارد نکند. اگر نمی خواهید بین شما و این شخص اختلافات جدی شکل بگیرد شاید بهتر باشد این بحث را به میان نکشید و کمی دست نگه دارید و اطلاعات خود را در این مورد بیشتر کنید تا ندانست حرفی نزنید که بعدا باعث پشیمانی تان شود. امروز بدون دعوت به جایی نروید، در غیر این صورت آن طوری که انتظار دارید از شما استقبال نخواهد شد.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند تغییرات فوق العاده ای در محیط اطراف شما و شرایط اقتصادی و اجتماعی به وجود آمده اند و حالا زمان آن فرا رسیده است که شما شرایط را مورد بررسی قرار داده و ببینید چه تأثیری روی زندگی و آینده ی شما می توانند داشته باشند و چکار باید بکنید تا از موقعیت هایی که برایتان به وجود آمده اند به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. شاید مجبور شوید در بحث های مهمی در مورد مسائلی مانند مسئولیت نگهداری از یکی از بستگان سالمند خود و یا کمک به تحصیل یکی از جوانان خانواده شرکت کنید. حتی اگر زیاد دلتان نمی خواهد هم بهتر است کمی برای حل این مشکلات خانوادگی وقت بگذارید تا بعدا بتوانید آزادی خود را به دست بیاورید.