فال روزانه 26 اسفند 1398

فال روزانه 26 اسفند 1398 فال روزانه 26 اسفند 1398

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 26 اسفند 1398 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 26 اسفند ماه 1398 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین امروز انرژی فوق العاده بالایی دارید. اعتماد به نفس تان نیز فوران کرده است. دلیل آن هم اتفاقات خوب اخیری ست که برایتان افتاده. شما در شرایطی هستید که به خودتان افتخار می کنید، به خصوص در محیط کاری، سعی کنید که این موقعیت را حفظ کنید تا خیلی زود به هدف هایی که در سر دارید برسید. از آنجا که برای رسیدن به این شرایط اطرافیان تان به خصوص شریک زندگی تان صبر زیادی کرد، بهتر است که امشب را با آنها جشن بگیرید.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت کلمه هایی که در حال حاضر به کار می برید آثار بلند مدتی خواهند داشت، پس به نفعتان است که وقتی به رفتار عصبی کننده یکی از اطرافیانتان واکنش نشان می دهید مواظب تن صدایتان باشید و از بروز انرژی منفی تا جایی که می توانید خودداری کنید. به جای این که انتظار داشته باشید دیگران به زبان شما حرف زده و ایده های شما را تکرار کنند، خلاقیت خود را بالا برده و به جای تحمیل نظراتتان به دیگران سعی کنید کاری کنید که آنها به خواست خودشان نظرات شما را بپذیرند. اگر در دنیای اطرافتان به دنبال آرامش هستید پیش از هر کاری باید آرامش و راحتی خیال را در درون خود پیدا کنید. تا آرامش درونی نداشته باشید هر تلاشی در این راه بیهوده است.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد حال زمان آن است که به طور جدی بنشینید و در مورد اهدافی که در سر دارید، فکر کنید. شما باید به زندگی تان ثبات و ساختاری محکم تری بدهید. هر چه با برنامه ریزی دقیق تری پیش بروید، زودتر به موفقیت دست می یابید. اگر چه در محیط کار استرس زیادی دارید اما سعی کنید که آن را وارد مسائل خانوادگی خود نکنید. این کار نه تنها آرامش همسر، بلکه آرامش خودتان را نیز بهم خواهد زد. برای رسیدن به آرزویی که در سر دارید کمی دیگر هم باید صبر کنید اما خبر خوبی در مورد آن می شنوید که امیدوارتان خواهد کرد.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر امروز شما از صبح که از خواب بیدار می شوید آماده اید تا روز خیلی خوبی را بگذرانید و دلتان می خواهد تمام وقتتان را صرف تفریح و خوشگذرانی نمایید، اما به دلایلی که برای شما قابل درک نیست اطرافیانتان با شما همراه و هم نظر نیستند و حال و حوصله ای برای این کارها ندارند. شاید بهتر باشید کمی سرعتتان را کم کنید تا دیگران هم بتوانند خودشان را به شما برسانند، شاید هم چیزی باعث ناراحتی اطرافیانتان شده است که شما از آن بیخبر هستید. سعی کنید به دلیل واقعی رفتارهای آنها پی ببرید و حتی اگر خودشان گفتند حالشان خوب است هم به راحتی حرفشان را نپذیرید، زیرا به احتمال زیاد جریانی در کار است که شما از آن بیخبر هستید.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد شما قصد رفتن به یک مهمانی، نمایشگاه و یا یک فعالیت اجتماعی دیگر را دارید، اما موانع کوچک و بزرگ زیادی از جمله ترافیک، فراموش کردن وسایل و یا گم کردن راه باعث خواهند شد عصبی و نگران شوید و رفتارهای غیر قابل پیش بینی از خودتان نشان دهید که با شخصیت واقعی شما مطابقت ندارند. به جای این رفتارها بهتر است خونسردی خودتان را حفظ کرده و با خودتان قرار بگذارید که به هیچ چیزی اجازه ندهید مانع وقت گذرانی شما با دوستانتان شود. خودتان را برای هر شرایطی آماده کرده و با انگیزه و انرژی تمام برای دیدار با دوستانتان و حتی پیدا کردن چند دوست جدید و با ارزش به بهترین شکل ممکن حاضر کنید.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور امروز شما حال و حوصله ی در خانه ماندن را ندارید، اما کارهای زیادی باید در خانه انجام شوند و مسئولیت هایی که به عهده دارید به شما اجازه نمی دهند با خیال راحت از روزتان لذت ببرید. زیاد خودتان را برای این موضوع ناراحت نکنید، زیرا همین که دست به کار شوید اهل منزل نیز به کمک شما خواهند آمد و همه ی کارها خیلی سریعتر از آنچه انتظار دارید انجم خواهند شد. اگر کارهایی دارید که در خارج از منزل باید انجام شوند متاسفانه باید خودتان را برای گیر کردن در ترافیک آماده کنید! خونسردی خود را حفظ کنید و اجازه ندهید این موضوع روزتان را خراب کند. امشب به اندازه ی کافی برای خوش گذراندن و تفریح وقت خواهید داشت.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر یکی از ویژگی های بارز شما این است که انرژی و اعتماد به نفس زیادی دارید. این خارق العاده است ولی همچنین ممکن است شما را در معرض ریسک های بیشتر، کار های خطرناک و اشتباهات بزرگتری قرار دهد. امروز مشکلات روحی شما خود را در رفتار فیزیکیتان نشان می دهند، مثلا ممکن است به دلیل عصبانیت بیش از حد، به طور بی پروا و سریعتر از حد مجاز رانندگی کنید و یا با کسانی با خشونت برخورد کنید که استحقاق خشونت و عصبانیت شما را نداشته باشند. اگر از مسیر خود به سوی آینده مطمئن نیستید و آن چه پیش رویتان است هنوز برایتان مبهم است، باید پیش از آن که حتی یک قدم دیگر به سوی جلو بردارید صبر کرده و یک تصمیم درست و حسابی بگیرید.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز حتی اگر تعطیل باشید و سر کار نروید هم تمام مدت ذهنتان درگیر مسائل کاریتان خواهد بود. شما هدف خاصی را برای خود در نظر گرفته اید که با شور اشتیاقی غیر قابل وصف می خواهید هرچه سریعتر به آن دست پیدا کنید، اما هر چقدر که شما تلاشتان را بیشتر می کنید موانع و سرعت گیرهایی که سر راهتان سبز می شوند هم بیشتر می شوند. خونسردی خود را حفظ کرده و دست از تلاش برندارید. شما در مسیر درست قرار دارید، پس تمام توانتان را به کار بگیرید و مطمئن باشید که هدفتان هرچه که باشد خیل زود به آن دست خواهید یافت. تنها اشکال کار اینجاست که برای دستیابی به آن به انرژی و زمانی بسیار بیشتر از آنچه در آغاز در نظر گرفته بودید نیاز خواهید داشت.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر شما به طور ذاتی یک روانشناس حرفه ای هستید و نیازی ندارید که برای شناختن روحیات و شخصیت دیگران برای مدتی زیاد با آنها آشنا باشید، اما امروز این توانایی شما مثل همیشه نیست. وقتی با دیگران برخورد می کنید نمی توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و برداشت ها و قضاوت هایی که در مورد شخصیت و افکار آنها دارید چندان درست نیست. نگران نباشید، این وضعیت موقتی است و تا فردا اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت. فعلا بهتر است سعی کنید تا جای ممکن از قضاوت کردن در مورد دیگران خودداری کنید. اتفاقی برای یکی از نزدیکانتان افتاده است و خودش به اندازه ی شما از این موضوع ناراحت نیست، چرا با حرف ها و انرژی منفی حال او را بدتر می کنید؟!


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی امروز همه ی آنهایی که می شناسید دلشان می خواهد با شما وقت بگذرانند و از آنجایی که شما شخصی مودب و اجتماعی هستید ممکن است احساس کنید موظف هستید همه ی دعوت هایی که از شما می شوند را بپذیرید. خودتان را بیش از اندازه درگیر دیگران نکنید و تنها بخش محدودی از روزتان را به بقیه اختصاص بدهید. شما کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید و گذشته از آنها زمانی را هم باید به خودتان و علایقتان اختصاص بدهید. شما امروز تکلیف خودتان را با کسی که دوست دارید نمی دانید و یک لحظه عاشقانه دوستش دارید و یک لحظه ازاو بیزارید. فعلا کاری نکنید و تا ثبات یافتن مجدد احساستان دست نگه دارید.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن امروز شاید این طور به نظرتان برسد که همکارانتان دارند از شما فاصله می گیرند، اما در اصل این فاصله به این دلیل است که ظاهر شما این پیام را منتقل می کند که دلتان نمی خواهد کسی مزاحمتان شود. شما خیلی جدی به انجام کارهایتان مشغول هستید و اصلا دوست ندارید کسی حواستان را پرت کند، لزومی هم ندارد که بخواهید ذهنتان را درگیر احساسات اطرافیانتان کنید. هر چیزی وقت خودش را دارد و شما بعدا هم می توانید در موقعیتی صحیح تر به احساسات آنها توجه کنید. شما امروز در تفکرات خود محتاط تر هستید. با این حال این محدود کردن دیدتان اصلا به ضررتان تمام نخواهد شد و به شما کمک خواهد کرد که موضوع خاصی را با عمق بیشتری بتوانید ببینید.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند امروز روابط اجتماعی نقش بسیار مهمی در روزتان خواهند داشت. در حال رفت و آمد به محل های مختلف در کنار شخصی قرار خواهید گرفت که از شخصیت بسیار جالبی برخوردار است. شما نقاط مشترک زیادی با هم دارید و از صحبت کردن با یکدیگر و پیدا کردن شناخت بیشتر نسبت به هم لذت خواهید برد. سعی کنید راهی برای ادامه ی ارتباط با این شخص پیدا کنید. اگر این شخص از جنس مخالف باشد احتمال اینکه احساس کنید دارید عاشق می شوید بسیار زیاد است. اگر از کسی هدیه ای دریافت کردید که به آن علاقه ای ندارید سعی کنید طوری رفتار نکنید که او متوجه این موضوع شود، زیرا او این هدیه را با علاقه و برای نشان دادن توجه خود به شما خریداری کرده است.