فال روزانه 2 فروردین 1399

فال روزانه 2 فروردین 1399 فال روزانه 2 فروردین 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 2 فروردین 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 2 فروردین ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین شما امروز احساس می کنید که قدرت ذهنتان بیش از هر زمان دیگری شده است. افکارتان متمرکزتر از هر زمان دیگری هستند و ذهنتان می تواند به سادگی در همه چیز نفوذ کند. قراری که برای دیدار با دوستان و یا عشقتان داشته اید به خاطر دلایل پیش بینی نشده با تأخیر مواجه خواهد شد، اما نگران نباشید، دیر یا زود عزیزانتان را خواهید دید. امروز از طریق تلویزیون، اینترنت و یا روزنامه ها و مجلات اطلاعات جدیدی در مورد فرصت هایی برای آغاز برخی فعالیت های تجاری سودآور در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این فرصت ها را به سادگی از دست ندهید چون به احتمال زیاد برای شما موفقیت زیادی را به همراه خواهند داشت.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت یادتان باشد که زندگی یک خیابان یک طرفه نیست. اگر انتظار دارید دیگران همان طوری با شما رفتار کنند که خودتان دلتان می خواهد شما هم باید در رفتاری که با آنها دارید تجدید نظر کنید. احترام یک چیز دو طرفه است و نمی شود بی آنکه به دیگران به اندازه ی کافی احترام بگذارید از آنها انتظار داشته باشید با شما مانند یک پادشاه رفتار کنند. امروز مواظب باشید به هیچ کس اجازه ندهید که کنترل زندگی و مسائل شخصی شما را در دست بگیرد. تحت شرایط کیهانی موجود ممکن است اطرافیانتان به صورت خیلی سرسختانه ای اصرار داشته باشند شما را به همان راهی که خودشان می خواهند هدایت کنند، خیلی منطقی آنها را متوجه اشتباهشان بکنید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد اگر چه در چنین شرایطی کنترل احساسات برایتان سخت است اما سعی کنید کارهای امروزتان را بر اساس منطق پیش ببرید تا نتیجه خوبی داشته باشند. زندگی عاطفی شما خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید، دچار تغییر و تحول خواهد شد. اگر چه شما بسیار نگران هستید اما خبرهای خوبی خواهید شنید. به زودی به کمک یکی از اعضای خانواده تان کاری را آغاز می کنید که آینده روشنی را برایتان به همراه خواهد داشت. انگیزه کلید موفقی شماست.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر آیا می خواهید که به مکان جدیدی نقل مکان کنید؟ اگر چنین است این نقل مکان مسیر کل زندگیتان را مشخص خواهد کرد. شاید اطلاعات جدید و غیر منتظره ای درباره راه های ممکن برای کسب درآمد به دستتان برسد. این کسب درآمد به شما کمک می کند که از نظر اقتصادی بر روی پاهای خود بایستید. فرصت های جدیدی به وجود می آیند که تغییر عظیمی در شیوه زندگیتان ایجاد می کنند. این فرصت ها که بر اساس لیاقت شما به وجود آمده اند، سکوی پرتاب شما به سوی جایگاه بالاتر اجتماعی و اقتصادی خواهند بود. با جدیت به دنبال پیشرفت در همه ی زمینه ها باشید چرا که زمان پیشرفت فرا رسیده است.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد پروژه ای که از قبل در دست انجام داشته اید دارد به خوبی پیش می رود و با مشکل خاصی هم مواجه نبوده است، اما امروز ناگهان ایده های جدیدی به ذهنتان خواهند رسید که به شما کمک می کنند این پروژه را حتی بهتر از قبل پیش ببرید. حتی نزدیک ترین دوستان و آشنایانتان متوجه تلاش های بی وقفه شما برای عمل کردن به وعده هایی که داده اید نیستند. فشاری که شما در این مورد دارید احساس می کنید آنقدر سنگین است که شاید حتی به فکر فراموش کردن وعده و وعیدهایی که داده اید بیفتید و بخواهید از آنها فرار کنید. این راه حل چندان خوبی نخواهد بود، اما بی توجهی به قضاوت های دیگران کمک زیادی به شما خواهد کرد.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور شما راه همواری را در پیش گرفته اید اما فردی جلوی پای شما سنگ می اندازد. سعی کنید او را نادیده بگیرید و به جای تلف کردن انرژی و زمان تان برای بحث با او، بر خود و هدف هایتان تکیه کنید. خبر خوب این است که درهای رحمت به روی شما باز شده است کافی است کمی سخت کوش تر باشید و سرعت خود را بالاتر ببرید. اگر اخیرا از رابطه عاطفی خود ضربه خورده اید، امروز کمی با خود خلوت کنید و در مورد آن بیاندیشید. برای تصمیم گیری عجله نکنید. به خودتان زمان دهید تا همه چیز برایتان روشن و واضح شود.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر امروز برای گرفتن تصمیمات مالی عجله نکنید. اگر بی فکر و عجولانه رفتار کنید در آینده پشیمان خواهید شد. در روابط عاطفی، به ندای قلب خود شک نکنید، او راه درست را به شما نشان خواهد داد. امروز بهترین زمان برای ایجاد تغییراتی مثبت در رابطه است بنابراین معطل نکنید. اگر صادق باشید، تجربه ای فوق العاده در انتظارتان خواهد بود. کلیدی که مدتی به دنبالش بوده اید و پیدایش نمی کردید ناگهان پیدا می شود. امروز ان را به هر دری بزنید، باز خواهد شد. خودتان را برای ایجاد تغییراتی بزرگ آماده کنید.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز برای شما روز نسبتا شلوغی خواهد بود و تماس های زیادی با شما گرفته خواهند شد. در میان تماس های تلفنی و ایمیل و پیام هایی که از نزدیکان و عزیزانتان دریافت می کنید به احتمال زیاد به یک مهمانی دعوت خواهید شد یا شاید کسی بخواهد به دیدنتان بیاید. شما در حال حاضر خیلی پرانرژی هستید و نگاهتان به همه چیز مثبت است و این احساس خود را به دیگران هم منتقل می کنید. موضوعی پیش پا افتاده در رابطه عاطفیتان امروز با بیان احساسات واقعی طرف مقابلتان و تقاضای پاسخی صریح از جانب شما، می تواند به معضلی بزرگ تبدیل شود. شاید بهتر باشد بگویید که نمی توانید محدودیت هایی که برای احساس و قلبتان تعیین کرده اید را کنار بگذارید.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر امروز شما به دلیلی که خودتان هم نمی دانید تمایل شدیدی به زیر پا گذاشتن قوانین شهروندی پیدا کرده اید و دلتان می خواهد به هر ترتیبی که شده قوانین را زیر پا بگذارید. این احساس شما از نیازتان به ماجراجویی ریشه می گیرد، راه دیگری برای رفع این نیاز خود پیدا کنید. شما مدتی است نگران خانواده تان هستید و احساس می کنید دنیای مدرن دارد خانواده تان را تغییر می دهد و هویت، موقعیت اجتماعی و پیشینه خانوادگیتان را زیر سؤال می برد. این نگرانی شما در واقع کاملا بیهوده است. طبیعتا با گذشت زمان همه چیز تغییر می کند و هیچ چیزی مثل قبل باقی نمی ماند، اما تغییرات به وجود آمده لزوما بد نیستند و شاید حتی خوب هم باشند!


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی ممکن است رابطه عاشقانه فعلی شما که رابطه ای عمیق هم می باشد به خاطر تفاوت در دیدگاه ها و خواسته های شما و شریکتان با مشکل روبرو شود. اگر هر کدام از شما با سماجت رفتار کند، در رابطه تان جنجال و کشمکش ایجاد خواهد شد و برطرف کردن این جنجال کار آسانی نخواهد بود. سعی کنید به گونه ای برخورد کنید که هیچ کدام از شما احساس نکند که برای حل این مشکل از حقوق خود عقب کشیده و یا حقش ضایع شده است و یک وضعیت برابر بین خود و شریک زندگیتان برقرار کنید که در آن هر دو طرف برنده باشند. با اینکار رابطه شما به جای اینکه وضع بدتری پیدا کند، به سمت بهبود یافتن پیش خواهد رفت.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن امروز کمی حواس پرت شده اید و تمرکز زیادی ندارید. اگر حواستان را خوب جمع نکنید این موضوع ممکن است برایتان دردسرساز شود. سعی کنید هر طور که شده حداکثر یک گوشه از ذهنتان را روی کارهایی که باید انجام دهید متمرکز کنید. تا جای ممکن کارهایتان را خودتان انجام دهید و از سپردن آنها به دیگران خودداری کنید، چون آنها در انجام کارهایتان دقت کافی نخواهند داشت و نتیجه قطعا با آنچه شما انتظارش را دارید فاصله ی زیادی خواهد داشت. امروز دیگران را درگیر بحث هایی می بینید که از تظر شما بسیار مسخره هستند و در واقع حق با هیچ کس نیست. بهرحال بهتر است خودتان را از این بحث ها دور نگه داشته و در آنها مداخله نکنید.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند انعطاف پذیری بالای شما و توانایی زیادی که در وفق دادن خود با شرایط دارید همیشه در موقعیت های آشفته ی زندگی به کمکتان می آید و معجزه می کند. امروز تصوراتی که در مورد خودتان داشته اید دارند به میزان قابل توجهی تغییر می کنند و شاید ذهنیتی که نسبت به خودتان داشته اید کاملا تغییر پیدا کند. این موضوع اهداف و همچنین عقاید معنویتان را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. به اعصاب خود مسلط باشید و اوضاع را تحت کنترل خود دربیاورید. شما در موقعیتی کاملا متفاوت قرار گرفته اید و فصل جدیدی در کتاب زندگیتان باز شده است. به آنچه حس ششمتان به شما می گوید اعتماد داشته باشید و با قدم هایی محکم پیش بروید.