فال روزانه 8 فروردین 1399

فال روزانه 8 فروردین 1399 فال روزانه 8 فروردین 1399

روزها در پی هم میگذرند و با خود اتفاقاتی عجیب و مهم را به همراه دارند.همراهان عزیز حالا زندگی فال روزانه 8 فروردین 1399 بر اساس ماه تولد و سیاره مربوط به ماه تولد برای شما آماده شده است.

همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه 8 فروردین ماه 1399 این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.


فال متولدین فروردین


فال روزانه متولدین فروردین امروز باید با صداقت و روراستی تمام رفتار کنید، در غیر این صورت خودتان را در دنیایی غیر واقعی که خودتان ساخته اید گرفتار خواهید کرد. سعی کنید نگرش خود را گسترش داده و درک کنید که دوستانتان چگونه فکر می کنند، در این میان باید دقت داشته باشید که ارزش های خودتان را به خاطر آنها فراموش نکرده و کنار نگذارید. همان طور که دالایی لاما گفته است مهربانی و کنار آمدن با دیگران نشان دهنده ضعف شما نیست بلکه بیانگر قدرت شماست. کاری که مدت ها زمان و انرژی شما را گرفته بود بالاخره دارد به ثمر می نشیند و پاداش تلاشتان را به صورت مادی و معنوی خواهید گرفت. همین امشب این موفقیت را با شریک زندگیتان جشن بگیرید.


فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز انرژی زیادی در رابطه با فعالیت های اجتماعی در خود احساس می کنید و دلتان می خواهد در اجتماع اطرافتان نقشی داشته باشید و همین باعث می شود برای انجام کارهای داوطلبانه و فعالیت های خیریه پا پیش بگذارید. خوشبختانه امروز ناگهان متوجه خواهید شد که قادر هستید با داشتن نگاهی گسترده تر و رها کردن نگرانی از این که دیگران چه فکری در مورد شما می کنند، تمامی چالش هایی که پیش رو دارید را حل کنید. یادتان باشد که فقط احمق ها از نعریف و تمجید دیگران خرسند و از انتقادهای آنها دلسرد می شوند. از ظاهر اوضاع در مورد هیچ چیز قضاوت نکنید و نگاهی عمیق و منطقی داشته باشید.


فال متولدین خرداد


فال روزانه متولدین خرداد امروز شما اراده و قدرت زیادی را در وجود خود احساس می کنید که به شما انگیزه می دهد تا روز خود را با انرژی تمام آغاز کنید. از این فرصت استفاده کرده و کارهای نیمه تمام خود را به سرانجام رسانده و حتی اگر وقت اضافه آوردید برای کارهای دیگرتان هم برنامه ریزی کنید. از دست و پنجه نرم کردن با کارهایی که بزرگ یا پیچیده به نظر می رسند هم هیچ هراسی به دل راه ندهید چون به احتمال زیاد در انجام هر کاری که در حال حاضر به عهده بگیرید موفق خواهید بود و نتایج مطلوبتان را به دست خواهید آورد. سعی کنید ساعات پایانی روز را به استراحت و وقت گذراندن با عشقتان اختصاص دهید و خودتان را بیش از اندازه هم خسته نکنید.


فال متولدین تیر


فال روزانه متولدین تیر شما امروز انرژی فوق العاده ای در اختیار دارید که شما را قادر می سازد تا هر پروژه ای که انتخاب کنید را با موفقیت به پایان برسانید. امروز بعدازظهر یکی از دوستان و یا اعضای خانواده به دیدن شما خواهد آمد تا با هم یک فنجان چای بنوشید و کمی درد دل کنید، اما ظاهرا درد دل این شخص خیلی زیاد است و مجالی برای حرف زدن برای شما باقی نخواهد گذاشت. وقتی او خانه تان را ترک می کند احساس سردرد می کنید و حس می کنید که تمام انرژی منفی او به شما منتقل شده است. سعی کنید با یک پیاده روی کوتاه و سریع و یا گوش کردن به یک موسیقی شاد حستان را خوب کنید، در غیر این صورت برای خوابیدن به مشکل برخواهید خورد.


فال متولدین مرداد


فال روزانه متولدین مرداد شما تلاش های بسیاری برای رسیدن به هدف تان کرده اید هنوز به آنچه ایده آل تان بوده نرسیدید. ناامید نشوید و ادامه دهید. تا آخر سال نتایج خوبی را به دست خواهید آورد. در روابط خود سوتفاهم های زیادی برایتان پیش می آید؛ بهترین راه این است که اعتدال را در هر شرایطی رعایت کنید. یعنی نه خیلی از خودتان برای اطرافیان تانت مایه بگذارید و نه از آنها دور شوید. لجبازی تنها شرایط را بدتر می کند بنابراین قبل از اقدام به هر کاری خوب فکر کنید.


فال متولدین شهریور


فال روزانه متولدین شهریور برخی ازاطرافیان شما از حرف هایی که زده و کارهایی که کرده اید ناراحت هستند. شاید شما خودتان فکر کنید که کار بدی نکرده اید و هیچ قصد بدی نداشته اید، اما آنچه از نظر شما یک شوخی بامزه بوده است باعث جریحه دار شدن احساسات یکی از اطرافیانتان شده است. این روزها سعی کنید قبل از آنکه دهانتان را باز کنید و حرف بزنید کمی بیشتر فکر کنید. شاید دیگران به آن پوست کلفتی که شما فکر می کنید نباشند! امروز پرونده های عشقی نیمه کاره را برای همیشه ببندید و هر چیز تاریخ گذشته ای را دور بیندازید. حتی پیام های وسوسه انگیز عشق سابقتان را نخوانده پاک کنید و او را نادیده بگیرید.


فال متولدین مهر


فال روزانه متولدین مهر امروز شما روی دنده عقب گیر کرده اید. البته این بدان معنا نیست که فقط عقب گرد خواهید داشت، اما باید رویکرد خود را تغییر داده و برای ارزیابی موقعیت های مختلف و تصمیم گیری در مورد این که چکار باید بکنید پیش از آنکه جلو بروید و اقدامی بکنید به عقب برگشته و همه چیز را از گذشته تا به حال مورد ارزیابی قرار دهید. یک نفر از همکاران و یا شرکای تجاری شما سعی دارد شما را خط بزند و کاری کند که از پروژه ای که در دست اقدام دارید و یا کاری که دارید برای انجام آن برنامه ریزی می کنید کنار گذاشته شوید. در مقابله با این شخص سیاست داشته باشید. نبرد رو در رو روش چندان مناسبی برای شما نخواهد بود.


فال متولدین آبان


فال روزانه متولدین آبان امروز منتظر یک سورپرایز باشید. خبری که می شنوید آنقدر خوشحال تان می کند که دوست دارید همه جا جار بزنید. البته بهتر است که به یک باره تمام برنامه هایتان را طبق آن بهم نزنید. کمی فرصت دهید تا همه چیز به ثبات خود برسد، سپس وارد عمل شوید. این روزها حسادت بیشتری را نسبت به اطرافیان تان احساس می کنید. اما بدانید که شما از زندگی آنها هیچ نمی دانید. همین وضعیتی که در حال حضر دارید هم می تواند آرزوهای خیلی ها باشد. پس شاکر باشید و از لحظات خود نهایت لذت را ببرید.


فال متولدین آذر


فال روزانه متولدین آذر سایه فردی روی زندگی شماست که مانع از حرکت تان به سمت جلو شده است. اگر منتظرید که او از سر راه شما کنار رود، اشتباه کرده اید. شما خودتان باید قدم اول را بردارید. از تنهایی نترسید، شما قوی تر از آن هستید که وابسته فرد دیگری باشید. دوستی در شرایط بدی به سر می برد، اگر می خواهید به او کمک کنید، بهتر است که تنها در کنارش باشید. نصیحت کردن او در آینده می تواند به ضررتان تمام شود.


فال متولدین دی


فال روزانه متولدین دی امروز با افراد جدیدی ارتباط برقرارخواید کرد. ارتباط با آنها راههای جدیدی را پیش روی شما باز می کند که هم از نظر عاطفی و هم از نظر مالی به نفع تان خواهد بود. اگر چه تا به حال به شیوه های سنتی بیشتر علاقه نشان می دادید، حال زمان است تکنولوژی را نیز با آن ترکیب کنید و ببینید که کارهایتان با چه سرعت بیشتری انجام خواهد شد. اگر اخیرا زیاد بیمار می شوید، علت آن قدرت بدنی پایین تان است، پس تا می توانید با تغذیه و ورزش خودتان را تقویت کنید. خبر خوبی در انتهای روز خواهید شنید که خستگی تان را به در می کند.


فال متولدین بهمن


فال روزانه متولدین بهمن امروز از صبح که چشمان تان را باز می کنید، احساسات گذشته باز به سراغ تان می آید و ذهن تان را درگیر می کند. دلیلش را نمی دانید اما نمی توانید به راحتی از شر آنها خلاص شوید. بهتر است قلمی به دست بگیرید و آنچه به ذهن تان می آید را روی کاغذ بنویسید. با این کار می توانید نظم بیشتری به افکارتان دهید. در مورد موضویی سعی دارید تا با شریک زندگی تان صحبت کنید اما این فرصت برایتان فراهم نمی شود. بهتر است به جای منتظر بودن، خودتان این فرصت را بوجود آورید وگرنه دیر می شود.


فال متولدین اسفند


فال روزانه متولدین اسفند امروز احساس نارضایتی از وضعیت فعلیتان به شما انگیزه ی تازه ای داده است تا تکانی به خودتان داده و از این رکود و بی تحرکی نجات پیدا کنید. اگر هدفتان را مشخص کرده باشید پیدا کردن مسیر درست زیاد طول نخواهد کشید، شاید در ابتدا کمی معطل شوید و حتی با برخی موانع و سختی ها مواجه شوید، اما همین که قدم های آغازین را بردارید ادامه ی مسیر برایتان هموار خواد شد. اجازه ندهید نقاط مبهمی که پیش رویتان قرار گرفته اند شما را از ادامه ی راه باز دارند. روی دانسته هایتان و آنچه خیالتان از بابت آن راحت است تمرکز کنید و مطمئن باشید که در طول مسیر راه حلی برای رفع این ابهامات پیدا خواهید کرد.